Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 28.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема задушатахитбегенови  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано13.11.04 16:06



какво има там бе? я ми пуснете тука.
шест човека независимо един от друг в недълъг отрязък от време ми пращат линк за там. ама аз не мога да го отворя. хит бг изобщо не се отваря от тук.
м, я пуснете нещо от тоя сайт и за моята душа, плиззз :-)))

it's all about love.


Тема Re: задушатахитбегенови [re: MissFix]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано13.11.04 18:01







Тема Re: задушатахитбеге [re: wiper]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано13.11.04 21:32



Хехехехе, като бяхме малки пишехме такива неща и ги пускахме по пощите :))))
Изглежда верно веригата е продължила, щото наскоро получих такова ръчно преписано листче. Да ви кажа ли какво пише?

"Олимпийска игра "Щастие"

Тя е започнала през 1012 г. Обиколила е света 16 пъти. Препиши я 4 пъти и я раздай на 5 момичета. Нещастие ще сполети тази, която изгори или унищожи играта. Когато раздадеш играта вечерта изпий чаша вода, сложи гребен под възглавницата си и кажи името на момчето. След 2 дни ще ти се обясни в любов.
Успех!"

Мда. Това пише.



Тема Re: задушатахитбегенови [re: medusa]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано14.11.04 01:58



да, да, да
и аз съм получавала и пращала такива.
спомням си в 4ти клас имаше един коко дето много бях влюбена в него и мноооого ама много исках да станем гаджета,
та какви ли не магии с неговото име не съм правила. пращала съм писма, спала съм на лстчета хартия, горила съм лист с желание и съм го държала четери дни в правоъгълна кутийка...
коко от Г клас беше първата ми детска любов.
пишехме си бележки. той беше от съседния клас. спортна паралелка. много красив коко. с такова нетърпение чаках междучастието, за да се засечем по коридорите... да си засечем погледите. да си подхвърлим нещо, за което после ще разказвам разказвам на приятелките си... ехеееееееее

резултата - никога не станахме гаджета ;-)))) хехехе.

преди няколко месеца се засекохме на бачковския манастир...
ах, че още хубав тоз коко беее ;-)))

it's all about love.


Тема Re: задушатахитбегенови [re: AC]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано15.11.04 08:52



Ми разменяхме си ги в междучастието. Даваме си бележки, вместо да си говорим, за по вълнуващо. Или я даваме на някой, който да иде и да я предаде. така.
спомням си колко ми костваше да се престраша да му дам да ми попълни лексикона. и колко беше важно, че е написал, че съм "симпатична" и ме "харесва" на въпроса какво мисли за притежателката на лексикона. йооо

it's all about love.


Тема Re: задушатахитбегенови [re: AC]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано16.11.04 00:40



родил си се ти.

а с училищното ти гадже как се свалихте?

нормално е да не разбираш и не харесваш всичко, което другите харесват. тва с бележките са момичешки неща. ти си твърде сериозен за да те забавляват, защото някак си не държат на необходимата висота отношенията.

it's all about love.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.