Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 21.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Жажданови  
Автор Пaтилaнчo (5Е)
Публикувано16.07.04 14:35



Пътувам си в тролея - аз нали така се транспортирам (все още колата ми е в сервиз и дори не виждам начин да я извадя скоро оттам).
Та пътувам си и седя възпитано. Един чичко до мен седи и той възпитано досущ кат мен. Абе възпитана работа ви казвам. И седи си той облечен в увехтяли панталони, сако и прочее. С вехта кожена чантичка тип кондукторска - малка и компактна, но достатъчна да побере шише бира (примерно), изправено.
Ще кажете - как ми хрумна баш да е шише бира, а не чадър или нещо по за чанта. Ами и аз така бих рекъл ако не бях освидетелствал следното:
Чичкото бръкна с трепереща ръчица във вътрешния си джоб и оттам лъсна златисто усмихната полупразна бирена бутилка. Той отпи жадно и отново я прибра скъпернически в джоба. Това се повтори няколко пъти до напълното отстраняване на течността от стъклото. Чичкото отвори припряно вехтата си чантичка и надникна с надежда. Тролеят се озари от най-широката усмихва, която това сбръчканото лице би могло да изработи. Ловко смени местата на пълната и пртазна бутилка съответно джоб - чанта и се отдаде отново на лежерната представа за изпълнен дълг.

Редактирано от Пaтилaнчo на 16.07.04 14:43.



Тема ех жадни хора бре:-) [re: Пaтилaнчo]  
Автор ritanata_zelka (дЯте)
Публикувано19.07.04 19:16



А ти що не му поиска да си разделите бирката и да си кажете"наздраве" тъй тролея щеше да е озарен и от твоята усмивка .. струвам и се:-)

Всички сме ангели с едно крило, можем да летим само ако се прегърнем един друг


Тема Re: ех жадни хора бре:-)нови [re: ritanata_zelka]  
Автор Пaтилaнчo (5Е)
Публикувано20.07.04 11:10



Споменах, че си седях въз-пи-та-но нали. да.

Аз озарявам по-подходящи помещения с усмивката си. Само гледам у дома пред огледалото да не се усмихвам щот много се озарява всичко. И една нощ както си се усмихнах уж на себе си в огледалото толкова много се озари всичко, че кокошките защъкаха по двора. стана нещо като слънчево затъмнение, ама обратното. А рекламата на Орбит гледала ли си? Ей така си ставам ама без Орбит. Спомням си първото огледало в живота си. Когато го получих като подарък на картичката пишеше "Тази красота трябва да се раздава!"



Тема Колко възпитани сме били..нови [re: Пaтилaнчo]  
Автор ritanata_zelka (дЯте)
Публикувано20.07.04 12:53



Въх мар божеей, мчи то пишеш че и онз чиляк си седя като теб възпитано а в библията е казано"ако имаш две ризи дай едната на ближния"та трябвало да се озари двойно тоз трулей:-))))

Всички сме ангели с едно крило, можем да летим само ако се прегърнем един друг


Тема Re: Колко възпитани сме били..нови [re: ritanata_zelka]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано20.07.04 13:49



е именно де, в бибилята не пише "ако имаш две ризи, дай едната бира на ближния си".
аз, ако имам две ракии например, веднага бих дала едната бира на ближния ми.
но.. хора разни...
виждаш шарен е светът

ти сега нещо оплакваш ли се...


Тема Re: Колко възпитани сме били..нови [re: !Soley]  
Автор ritanata_zelka (дЯте)
Публикувано21.07.04 11:13



хаха ами да го перефразираме.. де, то муфтата си е хубаво нещо ся откъдето и да го погледнеш;-)))

Всички сме ангели с едно крило, можем да летим само ако се прегърнем един друг


Тема Re: Колко възпитани сме били..нови [re: ritanata_zelka]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано21.07.04 13:09



аз от дето го гледам е прекрасно нещо, но мръдна ли малко в ляво и ако ти кажа от муфта в кво се превръща...
ай няма да ти кажа, че аз съм доста взискателна към речника си
познавате ме....
и тва думи като путка, кур, сиебаломайката, шибанаработа, шибанживот, прекрасенживот, въобщекъфдаеживот, веселба, секс, алкохол, любов, намайкамувпутката, и др. разбира се,
та аз тия думи не ги утротребявам.
а, и вибратор щях да забравя, а си ми беше в устата, на устата де, ноооо, станя ясно, предполагам, че аз от тия неща се дистанцирам

ти сега нещо оплакваш ли се...



цензурирано by !Soley и нейният естествено вкаран (вроден ) самоконтрол

Редактирано от !Soley на 21.07.04 13:20.



Тема Re: Колко възпитани сме били..нови [re: !Soley]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано21.07.04 13:38



аз ся обаче кат се зачетох (щото се следя изкъсо кво пиша - знаете за моя прословут самоконтрол вече ) и кво да видя - ми направила съм грешка.
писала съм, моля ви се, че ако съм имала две ракии съм щяла да си дам на ближния бирата си.
глупости.
пълни глупости.

много ясно, че след като не е написано нищо за бирата в библията, няма да дам никаква бира на никого, дори да ми е ближен.

разбира се, че ако имам две ракии, ще дам ризата от гърба си на ближния си.

за какви бири въобще става въпрос.
и защо ме объркахте така с тия бири.

ти сега нещо оплакваш ли се...


Тема Re: Колко възпитани сме били..нови [re: !Soley]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано21.07.04 15:09



А едно време какви неща имаше , например на сватбите казваха - " Кума дава 1000 лева и вила едикъде си" , казваха още , бащата дарява младоженците с 5000 лева и кола Лада... па и другите на оставаха по назад макар и да не се наричаха много "ближни"...

А сега ближните какво правят ? Днес например снимах части от разкола в църквата , е тя по принцип нали трябва да е за пример ... ама ... по паважа кръв... ченгета влачат истерясали попове , блъскат ги в лунодите и ... аресть...

Та, прав си е оня ближен ,с двете бири... а иначе на майка му ф путката...

Абе няма милост



Тема Re: Колко възпитани сме били.. [re: wiper]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано21.07.04 15:28



бе, докато разбера, че ми говориш за библията... кво ли не ми мина през главата....

ми изразявай се по-ясно, бе човек

ти сега нещо оплакваш ли се...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.