Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:47 28.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема какво се случва, когато...нови  
Автор !Soley (system error)
Публикувано09.06.04 03:20



...когато човек се научава на търпение...
Не, не онова дето със стискане на зъбите...
онова другото търпение .... дето... се усмихваме, а ти идва да крещиш.
Дето не е лицемерие.
... онова, от което се чувстваш като глупак.

По дяволите ... толкова ли е трудно да разберем... Само Ей Сега Сме Живи...

Утре... най-малкото ще сме Различни.

ти сега нещо оплакваш ли се...


Тема Re: какво се случва, когато...нови [re: !Soley]  
Автор eskarina (budeshta feia)
Публикувано09.06.04 11:06



moje da se chuvsvash KATO glupak, no si ostavash samo KATO.
sluchva se onia moment kogato veche ne ti puka za neshtata..neshtata na drugite. onia koito predi sa te vepchatiavali do tolkova che da ti predizivkat interesa, da te iadosat i..porastvash. opredeleno porastvash.

az puk sega-to ne go razbiram. ubiagva mi. vij utre-to mi e po iasno. po-znam kva shte sum i kakvo shte e. dnes niakak sum go izjiviala vchera. i ne mi e intresno moje bi. doniakude.

ama nali znaesh - vinagi moje da stane po-zle.
uzmihvai se.



...smurtta e zanimanie samotno...


Тема Re: какво се случва, когато... [re: !Soley]  
Автор тиxaтa.cтъпka (Д.Д.Д)
Публикувано10.06.04 00:29



Малко след като се научи да да търпи, човек умира. Ако не изцяло, поне чековата му книжка вече не му трябва. Девойката която е търпял е направила безполезно ползването й.
Иначе ми се говореше за други неща тази вечер. Дето каза Соли - утрето в което няма да ни има. Струва си да се замисли човек, но не бива да прекалява. Най-общо казано темата за " Мимолетността на живота". АКо искате за това да поговорим. Колкото до търпението - нека го оставим на Соли и чакащите на опашка за сладолед в централните хали!

Magister bibendi



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.