Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 28.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема !Ч!е!с!т!и!т! !Р!о!ж!д!е!н! !д!е!н!, !Солейнови  
Автор MissFix (up)
Публикувано30.04.04 00:10



удивително е че не знам на колко години ставаш
но!
честит да ти е рожденният ден!
удивително ти пожелавам следните неща:
да бъдеш много щастлива
да те обичат безброй много хора
да е вечно живо желанието ти да откриваш света, хората, себе си
да обичаш обичаш обичаш..
да ти носят радост децата
да обичаш работата си
да ти увеличат заплатата
като съм министър на правосъдието - ти да си министър-председатяля ;-) хохо
да имаш нова кола когато тази ти е стара
да се разведеш
и пак да се ожениш
да имаш още поне веднъж бебе, ама да не е на мед, ми твое си
ииии
всичко което си искаш да ти се случи
удивително ти го пожелавам!

обичам те много.

i've got enough of it


Тема Re: !Ч!е!с!т!и!т! !Р!о!ж!д!е!н! !д!е!н!, !Солейнови [re: MissFix]  
Автор eskarina (budeshta feia)
Публикувано30.04.04 00:18



.....
gush


...smurtta e zanimanie samotno...


Тема Re: !Ч!е!с!т!и!т! !Р!о!ж!д!е!н! !д!е!н!, !Солейнови [re: MissFix]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано30.04.04 01:41



И от мене честитене на рожденния денн , и ще ти пожелая всичко най-тъърженствено и цветя и кебапчета ,както и още една кофа деца и цял куп пари и коли ,както здраве жастие и не на неразбориите.




Знаеш ли оня виц дето един тренирал една мравка 15 години за да може да яде с прибори , и после като я научил ,доволен отишъл в един ресторант извадил я от една кибритена кутийка , сложил я на масата и повикал келнера , поръчал много ядене и всичко х2 пъти , келнера се зачудил защо толкова ядене и по 2 пъти , и човечеца тогава показал горд мравката... естествено тука свършва вица ,с реакция от страна на келнера който възкликнал- А-а-а ?!? МРАВКА!!! и я размазал с пръст ... та ...ми се ще да ти пожелая някакси , всичкото това което правиш ,да не се окаже в такава ситуация , а също така да можеш да видиш че вица има 2 страни ... едната е тая дето прочете , а другата е самия произход на думата РЕСТОРАНТ.... РЕСТОРЕ+АНТ.... и до ден днешен онзи келнер от вица се опитва да съживи мравката и единственото което е успял да направи по тоя повод е да създаде ново име на ГОСТИЛНИЦАТА - РЕСТОРАНТ.

Знам че всичко което написах може да се използва срещу мене , но все пак нали трябваше да кажа нещо по повод рождения ден на Сол...

Абе няма милост



Тема Re: !Ч!е!с!т!и!т! !Р!о!ж!д!е!н! !д!е!н!, !Солейнови [re: MissFix]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано30.04.04 10:57



да си жива и здрава скъпа Солей! И да ти е все хубаво на душата, където и да ти се намира тя :-)
пък тая Мис мноооооооооооого ранобудна бе! преварила ни всичките!
айде весел купон цяло година!



Тема Re:!о!о!о!нови [re: MissFix]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано30.04.04 13:35



Мда...
Разбира се вие ме познавате добре и знаете колко много аз обичам да празнувам радостни неща.

А РД е добре да се използва именно за такива цели – за празнуване.

Аз пък си се радвам на много неща и без това.
Обичам да се събуждам и да се зарадвам още от сутринта на това, че или не съм се успала съвсем, или просто съм се успала, но не много.
След това вече в колата се радвам, че мога едновременно да карам бързо, да пия кафе, да си бърша косата с хавлия, да говоря по телефона и да казвам, че точно паркирам да ме изчакат и да се гримирам преди да съм стигнала до Орлов мост.

Радвам се и когато успея да паркирам, е не точно под вратата на офиса, но на три преки по-нагоре до кафенето на ГотинияСтрогМъжСМногоЧернатаКоса, дето си срещнахме погледите най-после вчера.

Радвам се и когато си пусна компютъра в офиса и видя онлайн всичките си приятели, е, аз не мога да им кажа много неща, но го написвам на една табела и я закачам на кю-то си., а иначе привидно съм ъвей.

Радвам се и когато 3-тата ми мишка за тая седмица отказва да работи, защото какво по-хубаво да се обадиш на офис уан и да си поръчаш нова (разбира се, следващта в каталога) и да се зарадваш на обвзелата те надежда “тая най-после ще работи поне три дена”.

За надеждата съм чувала само хубави неща аз... и винаги я използвам по предназначение. Носи ми радост и съм се пристрастила някак към това усещане...
Всъщност човек наистина може да празнува каквото си поиска.... всеки ден

Вие, приятели сте моя повод обаче да ОБИЧАМ всеки ден.
БЛАГОДАРЯ ви, че ви има .....
И че ми позволявате да ви обичам.

Благодаря ви!


ти сега нещо оплакваш ли се...


Тема Re:!о!о!о!нови [re: !Soley]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано30.04.04 15:40



Нали не спа много снощи ,за да не си проспиш рождения ден.

Ако си пропуснала малко , ще го наваксаме в понеделник .

Абе няма милост



Тема Re:!о!о!о! [re: !Soley]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано30.04.04 20:58



Много Честит Рожден Ден.
Има два кръгли подаръка тука - един от мен и един от Вип.
А от Цоко... както се разбрахме.



Тема Я и аз да честитя...нови [re: !Soley]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано04.05.04 12:46



м.а.л.к.о..к.ъ.с.н.о и без спамерска граматика РД на дебелото дупе солей.

аз ти пожелавам умерено да ти уври главицата.

remember, there is no fork()


Тема Re:!о!о!о!нови [re: !Soley]  
Автор тиxaтa.cтъпka (Д.Д.Д)
Публикувано05.05.04 23:05



Как може да се родиш точно на 30 април? Мен ме нямаше няколко дни и ти се раждаш точно тогава. Не е честно да знаеш. Аз нищо няма да ти пожелавам. Ама нищо. Аз съм мислено с всички мои истински приятели. ТИ си малко над тях. Горе на черешата, дет са вика. ИЗвън класацията - както се казва. Необяснимо непредсказуема всеки нов ден. Да. Няма да ти честитя нищо, щото те обичам такава.
Колкото до мъжа с черната коса. Аз няма да му простя. Да не си и помисля.
Тииииииих

Magister bibendi



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.