Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:23 28.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Многоточиев дневник на една следновогодишна Пипи.нови  
Автор Pipilota6 (Парис)
Публикувано05.01.04 13:26



05.01.2004 г.
Най - после Новата година дошла...

Първо ми мина главата .
Мина покрай дузината дни, небрежно разпиляни между Коледата и Йорданов ден, поогледа ги с уморена усмивка изхълца и... продължи.

После минаха няколко разсеяни мисли, глуповато усмихнати и с не много стабилна походка / това, обаче не значи нищо, защото моите мисли по принцип са си... не много стабилни... откъм походка!/

След тях се потътри някакво мнооого емоционално, сантиментално и високо интелектуално новогодишно пожелание, което обаче беше толкова дезорганизирано, че само не си схващаше смисъла, въртолеше думи, пунктоации и емоции в екзистенциална мешавица и от време на време /гхгрръррг! упс! Пардон!/ уригаше на различни алкохоли и свински спомени.

Последното, което мина беше една шавлива мечта.
Тя всъщност притича като въртеше голееемите си сини очи във всички посоки и святкаше с бляскав поглед...

... мечта...
... за здрави и усмихнати мили хора...
... за уютни срещи сред едномислещи души...
... за тихи / и не чак дотам тихи!:-)/ нощни наздравици...
... за весели и палави деца...
... за споделени и... недосподелени мисли, чувства, мигове...
... за спорове, за съгласия...
... за печеливши и... губещи лотарии...
... за любови и разлюб[bold]О[bold]вания...
...
за всичко, което наричаме живот...

за вас...

за нас!...

...искам да си гоня мечтата - шавливата, и да си я стигам, и да си я ловя, и... да си я пускам отново да тича...

... и всичко да става С ВАС!
ЩАСТЛИВА, ЗДРАВА И СПОРНА 2004!!!



Тема Re: Многоточиев дневник на една следновогодишна Пипи.нови [re: Pipilota6]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано05.01.04 14:07



ето те най-после....

добре дошла и ... ти пожелавам ... да използваш .. Моя Дядо... с който вече ви запознах....

той работи неуморно...

ето:


Колко хубаво започна Моят Първи Активен Непразничен Ден в Новата година!

Случиха ми се едно след друго празнични неща, нищо че не е празничен ден по календар и по решение на Министерския съвет.

Събудиха ме внимателно - това не ми се беше случвало от ... дълго време!
Станах и видях, красиво покрито със сняг утро.
Колите бяха като преспи сняг, а дърветата като направени направо от сняг. Бяло и чисто.

Обади ми се човек, който вероятно искаше да забравя едни думи, казани от него в края на миналата година.
Думите ги бях забравила отдавна. Помнех него. Казах му го. Той не каза нищо - само, че имам работа и трябва да я свърша! Това ме направи щастлива.

"Чух" човекът, който исках да видя днес. Разбрах, че и той е искал. Ще се видим ... след работа.

Когато излезнах навън с метла в ръце, видях че някой беше почистил колата ми от снега.
Дори леда от стъклата беше изтъргал.!

Нямам представа кой е, но вероятно е щастлив. Дори да е просто надежда - тя не идва при всеки.
Защото често се страхуваме дори да се надяваме за нещо, и се отказваме много преди да задействаме вълшебните сили, които ни тласкат към него.

Чувствах се специална.
Това задължава и те прави щастлив.
И онова, което другите виждат в очите ми не е просто усмивка.

ти сега нещо оплакваш ли се...

Тема Re: Многоточиев дневник на една следновогодишна Пипи.нови [re: Pipilota6]  
Автор MissFix (МалъкSweetПамук)
Публикувано07.01.04 01:31



;-)

обичайки. само така го мога.


Тема Re: Многоточиев дневник на една следновогодишна Пипи.нови [re: !Soley]  
Автор Pipilota6 (Парис)
Публикувано09.01.04 13:34



Еееееееех, Сол...
яхвай си метлата и беж - да те няма подир надеждата, подир мечтите, подир вълшебствата, дето само сами си ги извълшебстваме, яхнали някоя щастлива новогодишна метла:-)
обичамте с една година повече:-)



Тема Re: Многоточиев дневник на една следновогодишна Пипи.нови [re: MissFix]  
Автор Pipilota6 (Парис)
Публикувано09.01.04 13:36



... и аз те обичам!!!:-)



Тема Re: Многоточиев дневник на една следновогодишна Пипи. [re: Pipilota6]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано09.01.04 17:16



Всичко ви разбрах на вас със Сол...

Аз иначе няма какво да кажа... само малко пожелания ...много пожелания ...и желанията които сте си пожелали , да сте си ги пожелали от сърце...

Желая ви - "Здраве желаем"

Абе няма милост



Тема Значи ...нови [re: Pipilota6]  
Автор тиxaтa.cтъпka (Д.Д.Д)
Публикувано10.01.04 15:00



Време е и за да са изкажа, че виж дошла другата нова година.
Значи Пипи винаги ме е очаровала с тънкия си и крайно изискан начин на изразяване. Свалям й шапка , разбииш. След всеки неин постинг се стресирам и не пиша следвашите два месеца в тоя клуб. Не броя съзите дето проливам по тежката си съдба. Все пак Пипи ни е една и трябва да си я пазим кат национално богатство. Сещам се за един лаф дет ма кефи:"Quitters never win and winners never quit. " Е, от вторите е тя, за разлика от моята скромна личност. И още нещо.
Скоро срещнах едни мъдри мисли та си позволявам да ви ги предложа за размисъл през новата година:
A Persian Proverb

He who knows not, And knows not that he knows not, Is a fool - shun him.

He who knows not, And knows that he knows not,Is a child - teach him.

He who knows,And knows not that he knows,Is asleep - wake him.

He who knows, And knows that he knows, Is wise - follow him.
Нека всеки се определя от коя група е. Само знам, че Соли е от късно ставащите.
Ше си позволя да помълча още няколко месеца.
Майтап де!
Целувки

Magister bibendi


Тема Re: Значи ...нови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Автор Pipilota6 (Парис)
Публикувано11.01.04 15:42



...заради тихото, топло присъствие...
обичам Тиххххх...
не ме изчервявай, че ми изпъкват бръчките:-)))))



Тема Re: Многоточиев дневник на една следновогодишна Пипи.нови [re: wiper]  
Автор Pipilota6 (Парис)
Публикувано11.01.04 15:44



...верно нема милост...:-))))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.