Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:13 30.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Долна инсинуация!нови [re: Пaтилaнчo]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано04.01.04 18:51



никакъв елен не съм блъснал. Нищо че размотах 2000 километра из родината между коледа и нова година. От дядото Мраз нищо не поисках, и раздадох най-многото подаръци които съм раздал откакто ме има. Сол не го е ядосала - тя ядосва само някои видове хора, дядото не е от тях.

абе я се стегнете!
съвсем хубава година дойде.

creator@space$ make world
Segmentation fault
creator@space$ su - god


Тема Re: Сметката!нови [re: Пaтилaнчo]  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано04.01.04 20:14



ама тоя, дето всъщност не е минал (или е минал, така и не можах да разбера), може би не е истинският Дядо Мраз, а някой шпионин или самозванец - долен инсинуатор, с провиснала бяла брада и черни мустаци под нея, които само на снимката с козата - елен? не се виждат, щот ги е понадигнал специално....
та...той, тоя Дядо така наречен - Мраз - може пък да е част от световната конспирация, дето цели да направи черен сичкия живот, който ни предстои, без причина, просто щото не ни харесва като хора, може би...щот не слушаме чалга или нещо подобно...знам ли...

...I follow you...


Тема Re: Писмо до Дядо Мразнови [re: medusa]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано05.01.04 12:11



Добре, приемам аз преките обвинения за това, че съм разсърдила Дядо ни Мраз.
Но пък от друга страна... баш той ли ще се разсърди... той дето какво ли не е чул....
Представяте ли си какво може човек да изговори на себе си в съкровен момент. Такива каквито има толкова много около Коледните и Новогодишните нощи.
Когато всеки по мъничко поне е оставал сам със себе си и си е пожелавал... най-съкровените си негови неща.
Обикновено за съпорт викаме името на някой добър старец - Коледа, Мраз, Бог.
Знам и още ама и тия тримата стигат.
На мен винаги ми е липсвал моя си дядо.
Оня дето си намества очилата, дето те вдига на коленете си и ти казва нещо много важно, кратко и неразбираемо, което трябва да си спомниш и разбереш... един ден.
Един ден ... когато със сигурност ти потрябва в живота по-нататък - малките вълшебства на дядо.
Аз нямах такъв дядо.
И вероятно затова още си искам Своя Дядо, който да ми показва малките чудеса в живота, когато светът около мен стане прозаичен и обикновен, с една дума - труден..
Аз например мога да ви подаря моя Дядо - тоя дето съм си го рисувала години наред и съм му направила партинка до своето сърце. Той е вълшебник.
И си го наричам както си искам.
Понякога има бяла брада, понякога само мустаци, понякога е с шейна, друг път е с кола, понякога влиза през комина, друт път през прозореца, понякога просто идва докато спя в съня ми или дори става невидим и веднъж даже премести една стена за да не се ударя в нея. Винаги го познавам по вълшебствата му. Моят Дядо е много грижовен и не спира да мисли за мен. Съвсем невидимо го прави. Но го прави постоянно.
И когато се смея, а вие не виждате на какво, просто си спомнете че си имам Моя Дядо, който вероятно в момента ме гъделичка или ми прави смешни гримаси някъде скрът из ъглите на живота.
Подарявам ви го и на вас.
Не че не го скапвам от работа миличкия - налага му се да ме следи по 24 часа неуморно, но той е с извънмерни възможности.
Единственото условия, за да бъде и вашия Дядо е да му Повярвате и да се доверите на Себе си.

А, забравих да ви кажа... - кратко описание за използването му - юзер гайд френдли дет има една дума на български - всъщност той има една особеност - върши чудеса, но обикновените неща ни оставя сами да си ги направим.

За което му благодаря!

ти сега нещо оплакваш ли се...

Редактирано от !Soley на 05.01.04 12:23.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.