Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:03 01.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Година и 21 днинови  
Автор Kpacив yм (ултравиолетов)
Публикувано19.10.03 16:37



Точно година и 21 дни не съм идвала при вас.
Общо 386 дни ги изкарах - но като се има предвид какъв математик съм, не е добре много-много да ми се вярва...

Не, всъщност идвах на няколко пъти, но само четох и съпреживявах медините мамини радости.:)

...просто много застудя навън и търсех някъде топло местенце да се сгрея...
Затуй се отбих...




Тема Re: Година и 21 днинови [re: Kpacив yм]  
Автор Megan (драка)
Публикувано19.10.03 20:09



Welcome to the club
Топлина има за всички



Тема Re: Година и 21 днинови [re: Kpacив yм]  
Автор eskarina (budeshta feia)
Публикувано19.10.03 21:25



zrdasti



...smurtta e zanimanie samotno...



Тема Re: Година и 21 днинови [re: Kpacив yм]  
Автор MissFix (не)
Публикувано20.10.03 01:32



честит нов ник, Рама ;-)
добре си ни дошла.
тука събитията се развиват много бавно... като в сериал... та можеш да наваксаш много бързо..
година и 21 дни, пък знаеш за бебето на мед и вип?! ;-)))
ми май от тогава нищо по събитийно е нямало в клуба.

добре дошла!
влей нови идеи в косово-то, че нещо е зациклило мисля.
знам, че можеш ;-)

как е котката ти?

скоро ще си сложа нова сигнатура.


Тема Re: Година и 21 днинови [re: Kpacив yм]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано20.10.03 02:00



красив ум... )))))) тук имаме парно.
А, мед раздава чехли и рошави чорапи за измръзналите крака. Храни бебета и ни приготвя хранички.
Вип прави таратор понякога сутрин. И псува лошо..., защото е невъзпитан.
Мисис прави кафе - сутрин и грог в студените зимни вечери... и говори тихо когато заспиваш.
Пете .. прави.. какво ли не, но трябва да знаеш как да си поискаш...
Пипилота, тя винаги изтърва момента, но пък ние ги повтаряме с охота...
Чушката... той... ни ебава майката ...
Тихия... той е ЗКПЧ-то на компанията- (за по-младите - бе то и аз съм забравила кво беше тва , ама знам, че от ЗКПЧ - К е началото на думата Култура.... )
Мегън е психологът на компанията, но е на път да потърси лечение от нас.
Ескарина.. - ни дава наклон на мисълта,... ама на кой му пука...
Аз... аз съм щастлива...
Има и други ама те са по-срамежливи ....

Както виждаш има от всичко по ..много...
Понякога псуваме, понякога се смеем безпричинно.
Правим кво ли не. Понякога сме лоши, друг път ненормално добри.
Някои ни наричат луди, но пък ни отива... )))))))

jсега нещо оплакваш ли се...

Тема Re: Година ...нови [re: !Soley]  
Автор тиxaтa.cтъпka (Д.Д.Д)
Публикувано22.10.03 22:04



Аз, както вече беше споменато, като един културтрегер/ демек отговорник по културните и недотам такива мероприятия/, ше са радвам да асоциираме уважаемата дама с красивия ум и други такива форми/надявам се/. За по доброто и подходящо приемане в колектива са съставени и одобрени след всенародно обсъждане критерии за адекватно членство, както и за номериране на явните и скрити форми на членовете/членките/. Няма да изпадам в подробности за да не отблъсна някои наши евентуални членки.
Та така де.

Magister bibendi


Тема Re: Година и 21 днинови [re: MissFix]  
Автор Kpacив yм (ултравиолетов)
Публикувано24.10.03 19:04



Добре заварила, Мис.
Благодаря ти за гостоприемното посрещане (както и на останалите).
При вас е все така топло и уютно, виждам...
Дори индийска клечка е запалил някой май...

Всъщност аз през цялото време съм си била наоколо, ама като бъдеща астроложка, все в клуб Астрология кисна. И не ми остава време и силица за друго. Но напоследък много се сговни там атмосферата, много спам се нарои...и ми се сви душицата някак...

Та дойдох някак да поема въздух - понеже тук е спокойно, мирно, никой никого не тормози....абе страхотно място за поемане на въздух...

Нови идеи мога да вливам всякакви - ама трябва малко време да мине, да посвикна... Че се чувствам гостенка все пак и не смея много-много да се вра в косовските работи...




Тема Re: Година и 21 днинови [re: !Soley]  
Автор Kpacив yм (ултравиолетов)
Публикувано24.10.03 19:10



Това е един от най-зарибяващите постинги в целия дир, според мен - ако не и на планетата. Като четох, хем се усмихнах, хем ми стана едно гушкаво такова....хем почнах и да огладнявам - и съответно да слюноотделям като гладно циганче пред баничарница. И ми се прииска да ги обуя тез чехли дето Мед ги раздава и да не си тръгна оттук никога повече в този живот!

А за медините манджи да не говорим - всъщност тя е май единственият човек на Земята, който е в състояние да ме вдъхнови да си сготвя нещо - и след нейното вдъхновение все вкусни ми стават.

!Soley, много ти благодаря за това представяне на дружината ви....много добре се почувствах докато четях...




Тема Re: Година и 21 днинови [re: Kpacив yм]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано25.10.03 03:19



то.. ако искаш може и аз да сготвя нещо...

тва ми е като инстинкт... готвенето имам предвид...

ти сега нещо оплакваш ли се...

Тема Re: Година и 21 днинови [re: !Soley]  
Автор Kpacив yм (ултравиолетов)
Публикувано25.10.03 09:41



ох, що нямам и аз такива инстинкти...

Ами сготви де - аз с удоволствие ще се заема с изяждането му. Особено ако е нещо с патладжанче....ммм.....
В стола на фирмата ядох някаква "гръцка мусака", която беше основно от зеленчуци, включително патладжан. Питах готвача за тайната - той само каза, че всички зеленчуци били предварително запържени, и то поотделно. Начи пръстите си облизах, вервай ми! Страааашна мусака!

А после пък беше направил някакъв паниран патладжан - ядох до пръсване от него....даже ми се прееба после трудовия процес, щото дочаках края на работния ден безпомощно просната на стола, едвам дишаща от преяждане....но щастлива...

Та щом стана дума за маджа....ако знаеш случайно как се майсторят тези патладжанени чудеса, ще те споменавам в молитвите си доживот...





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.