Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 01.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема за чаканетонови  
Автор eskarina (budeshta feia)
Публикувано28.09.03 13:57



вчера ми хрумна да питам дали и вие сте така.
като чакате някой някъде си решавате, че ще дойде от еди коя си посока, някак гледате само натам и просто не се сещате дори да погледнете настрани ... понеже е някак много нелогично да дойде от другата страна...
после се усмихнах


...smurtta e zanimanie samotno...



Тема Re: за чаканетонови [re: eskarina]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано28.09.03 18:20



Аз вчера чаках вкъщи гости ... те можеха да дойдат само от една посока и аз гледах точно натам ... само че се оказа че никой няма да дойде понеже единия на един рожден ден , другия на друг рожден ден , а пък едни други хора дето и те трябваше от същата посока да дойдат , неможели щото... незнам си какво , а те близки роднини , даже много близки - сетра с мъж... та накрая дето чаках последните гости (ама те едни други де)... та те дойдоха когато вече не ги чаках , ама дойдоха от същата една единствена възможна посока та макар и от там дошли , пак ме изненадаха приятно ... след което се напихме бавно и напоително....

Абе няма милост.


Тема Re: за идванетонови [re: eskarina]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано29.09.03 02:32



аз пък, бях снощи на един рожден ден .
и там никого не чаках.
и към никъде не гледах.
а .. дойдоха хора от много посоки...
Двама влезнаха през един голям, но все пак прозорец откъм вътрешната част на къщата.
Други двама навлезоха в помещението от една друга врата, за която докато не се отвори бях готова да се закълна, че е картина на стената...
Само трима, съвсем възпитано влезоха през вратата откъм улицата.
А един съвсем тихо се появи в стаята докато си палех цигара и всички твърдяха, че е бил там от самото начало, но "от светлината на свещите човек можел да се обърка....?!?!"

Да си призная честно не стоях докрая, за да видя откъде ще си тръгнат...
Само при мисълта, че някой може да се изнесе през вратата на хладилника, да се стопи в свещ или ... просто да излети през комина... , предпочетох преди тях да излезна през вратата, която със сигурност води към ул. "раковски", където би трябвало, ако не се окажех изневиделица на "диагонали", "хоризонтали" или както и да се казваше оная шантава омагьосана улица, би трябвало да ме чака колата ми...

Преди да ме обвините в какво ли не, само ще вметна - не бях пила нищо повече от една водка с портокалов сок (е! Верно приготвен от домакинята), не бях пушила нищо друго освен обичайните си цигари, приготвени от "булгартабак" и съвсем, ама съвсем не бях уморена, разстроена или недоспала.

Тия хора ме накараха да се чувствам щастлива, че все пак никой от тях не дойде едновременно от две посоки...

Така че, еска и вип, добре е хората да спазват благоприличие и да идват от очакваните посоки...



Тема Re: за идванетонови [re: !Soley]  
Автор AC (Лош)
Публикувано29.09.03 10:05



bih se izsipal ot oblak ako niamashe da boli
puk na parashuti ne viarvam

tova mi napomnia za edin vic:
edin parashutist s mnogo skokove prez jivota si skacha za poreden put i ne mu se otvaria parashuta. probva rezervnia i toi ne se otvaria. i se pleska na zemiata.

stava, iztupva se, oglejda se i vika: Deaa maamu nekoi den shte se ubiem s tia parashuti!

Иска ми се да се напием, да си разкинем ризата и да се манем от тоя живот!


Тема Re: за идванетонови [re: AC]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано29.09.03 13:27



e, да! като си помисля можеше и някой от тях да се появява и да се скрива ...

и тогава едва ли щях да си помисля, че е закачен на тавана и упражнява бънджи скокове... или пък е забавен начин да си осигуриш директен достъп до бадемите... вместо да се пресягаш през чаши с напитки и пепелници.

бе човек никога не знае къде и как ще попадне... )))))))



Тема Re: за чаканетонови [re: eskarina]  
Автор yмopeнa (себе си)
Публикувано29.09.03 20:47



Аз пък... все нагоре гледам...
Дали пък не чакам някой да падне от небето за мен?....

Или пък... от никъде никой не чакам...

И, ес.... НИКВИ ЕЗЕРА!!!!

... и след Тогава... пак ще се усмихвам.


Тема Re: за чаканетонови [re: yмopeнa]  
Автор eskarina (budeshta feia)
Публикувано29.09.03 21:31



ne moje! ima oshte tolkova mnogo za vijdane ;-))
moje da mi pravish kompania..



...smurtta e zanimanie samotno...



Тема Re: за чаканетонови [re: eskarina]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано30.09.03 11:44



Всъщност всичко се крие в това , в коя посока гледаш ...

Защо избираме посоката?

Ако гледаш натам откъдето очакваш че ще дойде , значи идва срещу тебе , но ако си с гръб , начи идва изотзадзе... кое ни кара да чустваме посоките като определеност при положение че повечето мъже са като кюфтетата -имат само гръб и гръб , или лице и лице ... зависи как ти харесва... а пък повечето жени са като цветята ... и те нямат гръб имат само лице...
Ако беше паяк който има осем очи , разположени кръгово... тогава можеше нещо да дойде единсвено отгоре , при положение че си стъпила на здрава основа ... разбирай от цимент нагоре....
Ако беше прилеп....?...

Всъщност не решавай кое и кога ще дойде от някаква определена посока... и не очаквай....

Хм това прилича на съвет и е гадно....

Ето пример ... толкова време чакам месечния ми цикъл да дойде , а той не идва дори и един път годишно....

Абе няма милост.


Тема Re: за палачинкитенови [re: !Soley]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано30.09.03 18:26



и тиганите
та, ядохте ли палачинки на рожденния ден?
или само духахте свещи?



Тема Re: за чакането [re: eskarina]  
Автор yмopeнa (себе си)
Публикувано30.09.03 20:56



/ме е страхотен правител на компания за виждане на неща!

... и след Тогава... пак ще се усмихвам.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.