Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 27.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Я!нови  
Автор ЛyннaCвeтлинa (Buldozer !!!)
Публикувано03.06.03 00:32



То човек да не зачезне за 3-4-5-6-7-8-9-... месеца, че даже година и колко много неща се случили! Някой се оженил (да сте живи и здрави без значение на колко патерици ви го казвам (ама да подметна тайно и аз се ожених )), на някой бебенце му се е родило (пак да сте живи и здрави ама този път х3 вместо х2), някой литна към страната на мечтите с Бритиш Еьруейс (аз бях предупреден де и въпреки всичко ми е малко тъжно, макар че се радвам за нея). Някой се развел и се оженил наново (чувствам се пренебрегнат и въпреки всичко, въпреки че ТЯ едва ли ще го прочете, въпреки че много хора вероятно не знаят за кой говоря (а тези дето знаят да си мълчат) аз още Я обичам, още ми липсва и винаги ще заема значителна площ от мъничкото ми червено органче). Някой го бабо-сали сакън Сол изобщо не им се вързвай, те от завист че си млада така са ти казали! Мда и всичко до тука вие си го знаете, обаче ...

Обаче не знаете че нищо в природата не се губи, а само преминава от една форма в друга или се мести от едно място на друго! Мис замина, следователно някой трябва да се върне. А сега познайте кой точно се връща. Аз няма да ви подскажа кой, само ще ви кажа че ще е на 6 юни-муни на централното летище в София около 10-11 сутринта полет на Хемус от Дубай и ако някой успее да познае стар приятел виждайки шейх с две кадъни (сестри) да му свирни и да му каже "Добър вечер, приятелю млад, добър вечер другарю, добре дошъл в нашия чат, добре дошъл в дир България". Ся ако не сте музикални пеенето не е задължително и с рецитиране ще се приеме!

А колкото до всички вас, всички вааааас, много ми липсвате БАСИ. Не че е задължително и аз да ви липсвам, ама си беше готино .... в началото ... помните ли .... Първия национален ... Първия пловдивски, но ... замълчи сърце!

За контакти ако на някой съм му залипсвал/има път към Бургас/има информация за чат купон - 088440097 след 7 юни.

Ще има и покани за сватба скоро така че следете мрежата със затаен дъх!
Айде стига толкоз че трябва и да спа! след 5 часа съм на работа БАСИ ... последни 3 дни преди ваканцията ... Кой каза ... ВА-КАН-ЦИ-ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

Nec tecum posum vivere, nec sine te!


Тема Разводите...нови [re: ЛyннaCвeтлинa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 11:27



Понякога не са това, което са.
Важи и за брака.

{}
или ... }{

която си избереш, ангелче;-)



Тема Re: Я! [re: ЛyннaCвeтлинa]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано07.06.03 17:19



Бе какво става бе? Кой се оженил? И то не един, а двама. Даже май трима. Кой бре? Аз пак не съм фанала края... гасиму...
А ти оженил ли си се, или тепърва ще се оженваш? И това не разбрах. Ама то с тоя женски мозък, кое по-напред...



Тема Да но ...нови [re: TЯ]  
Автор ЛyннaCвeтлинa (Buldozer !!!)
Публикувано08.06.03 11:53



Никак не беше чесно ЛЮБОВ ама никак ... знам че живота по принцип не е честен, но нима не бях достоен ... нима не заслужавах шанс ... нима не ЗАСЛУЖАВАХМЕ ... боли ... да болката от любов е сладка, но това не я притъпява ... уви ... въпреки всичко и всичко ТЕ и ще ТЕ обичам ... не само в този живот ... не само!

Nec tecum posum vivere, nec sine te!


Тема Re: Я!нови [re: medusa]  
Автор ЛyннaCвeтлинa (Buldozer !!!)
Публикувано08.06.03 11:56



Бе поожених се ... ще повторя церемонията и в България ... а то ко са кахъриш за кой са оженил ... трябват му повече сватби на този народ ... повече!
И три дена яли пили и се еб... ъ-ъ-ъ тва де ... веселили!

Nec tecum posum vivere, nec sine te!


Тема Re: Я!нови [re: ЛyннaCвeтлинa]  
АвторPopai 1 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 19:33



Абе ние бургазлии сме си хубави хора,нищо,че дори и ние се предаваме и женим.А за софийските сладури с морски никове можем само честито да казваме и да не изпаднем от листата за почерпката/когато и да е това/,защото човек колкото и да върви стига до морския бряг и се сблъсква със стихията/а може би със стихията си......./




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.