Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:38 02.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема А относно кармата...нови  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано08.04.03 10:37



...(понеже ме попита Мис), само да кажа, че има един много прост Закон за Афинитетите. С други думи - каквото си прилича, се привлича. Въпрос на настройка и вибрация е, понеже всяко нещо във Вселената е вибрация с различна честота. Та най-примерно казано, на която вълна си настроиш станцията, такова радио ще хванеш. (Сега се сещам и за "Каквото повикало - такова се обадило"). Иначе никой не седи Отгоре да Гледа кой е грешен и кой не, за да раздава правосъдие с размахан поучително пръст. Измислено е по-просто. Заложено е в нас да си привлечем неща с вибрация, която ни съответства. По този повод има сума книги изписани за положителното мислене и добрата настройка. Та тия неща, дето сме си ги докарали, си имат краткосрочен и дългосрочен план за изпълнение и график на случване. Дългосрочният, обикновено, го наричат "Карма", макар че това важи и за краткосрочния. Много моля, да не се бърка със "Съдба" (за справка със "Съдба" - вж. Сол). За да не ровите и да търсите темите на Сол за Съдбата, само напомням, че Кармата зависи от собствения избор, а Съдбата е недосегаема и си върви както си е наумила предварително :) Разликата в тях е нещо като ремонта (че май много от нас сме на тая вълна) - в крайна сметка къщата излиза от ситуацията ремонтирана, понеже такава й е Съдбата, само дето в процес на ремонта става така, че майсторите трябва да си измислят нов, гъвкав план за действие, щото не се е оказало тъй просто, както са го мислели първоначално и някоя стена е рухнала непредвидено поради теч в тръбите. Значи, кармично погледнато, ако закърпят въпросната стена надве-натри, всеки може да предположи какво ще се случи в последствие и, съответно, какъв ще е резултата, ако пък решат да си свършат добре работата.

Фрихщтензи?



Тема Re: А относно кърмата...нови [re: medusa]  
Автор Пaтилaнчo (Пете)
Публикувано08.04.03 15:24



Аз пък помислих, че пак ще разправяш онова за кърмата, ама си объркала буквата... Е, аз вече знам за него така, че по-добре е, че е за кармата. Имам само една забележка: Когато човек казва "само да кажа" това иде да рече, че казва малко от всичкото (едно две изречения). То е като "безплатните" карти за транспорт дето сруват 6 лева.



Тема Re: А относно кърмата...нови [re: Пaтилaнчo]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано08.04.03 17:27



Не бре. Тая работа с кЪрмата се предава само от уста на уста, не може така в ефир да се пусне. Даже, ако трябва да съм още по-точна - от женска уста на женско ухо. Ама ти нали си с връзки, та рекох да те светна.
Колкото до "само казването", нали знаеш колко пъти са ме упреквали (пък и теб), че задълбавам :))) Като се сетя оная вечер как почнахме от кЪрмата, пък до къде стигнахме... Също като днешния ми разговор със Сол, който по едно време доби горе-долу следната формула "Като каза, че ти е скапано Кюто, та се сетих да те питам къде е тоя магазин за плотове?". Айде няма да обяснявам нишката от едното към другото, ама такава си имаше, колкото и да звучи странно.



Тема Re: А относно кармата...нови [re: medusa]  
Автор MissFix (не)
Публикувано08.04.03 23:09



ихферщее.

това значи ли, че човек може пренастройвайки се да семня кармата си?
и единствено от него ли си зависи? това учи ли се? или човек си се ражда можещ?

аз искам да сменя едно кармично нещо.
като си дойда сега в софия ще ме консултираш, нали.
за хонорара каза ли нещо? ;-)

ще избирам дълго. и звездите ще броя.


Тема Re: А относно кармата... [re: MissFix]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано09.04.03 12:44



Мхм. Кармата може да се променя с пренастройване. Ама занапред. Това, което правиш в момента, изгражда Кармата занапред.
Заназад също може да бъде променено, но това е трудна работа. Естествено, няма нещо във Вселената, което да е невъзможно или да не съществува. Пренастройването на Кармата заназад също е възможно, а това, което ти трябва за целта е Любов. Тя може да промени всичко. И занапред, и заназад. Любовта е универсално лекарство за всички проблеми, които могат някога да възникнат в цялата Вселена. Само не ме карайте сега да дефинирам тая Любов, защото само опита за това би бил доказателство, че ще ви излъжа. Но както казах, хич не е просто за обикновения човек да борави с Времето и Пространството назад, така че ти сега си мисли Кармата занапред.
:)



Тема показнонови [re: medusa]  
Автор MissFix (не)
Публикувано10.04.03 05:56



ужасно е гадноотвратителноблудкавосилно усещането
че съм толкова гневна.
и тъжна
безпомощна да се справя с тези си точно усещания
и ме хваща яд на себе си. в момента.

лягам и ще мисля за кармата си.

---това съм го писала снощи преди да си легна.
предопределила ли съм кармично кошмарния си сън, в който нямаше духове, но достатъчно материал, за да ми напомня и тежи цял ден.
на чистотата на която съм била снощи - отрицателна
съм била и в съня си,
съм и в момента.

това мини карма ли е?

уф. отивам да се надишам със студен въздух на терасата, че аман.

ще избирам дълго. и звездите ще броя.


Тема Re: показнонови [re: MissFix]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано10.04.03 11:13



Хехе :)))
Предопределила си. Само че думата "карма" я употребяват обикновено за по-грандиозни неща. Но принципът е същия.
Сънищата са съвсем отделна глава. В случая са те привлекли съответните нива на астралния свят, на чиято вълна си отговаряла :)))

Колкото до емоциите, няма неконтролируеми такива. Само че контролът над тях се добива с упражнения. Като всяко нещо. Разбира се, можеш да избереш те да контролират теб, защото е по-лесно. Въпрос на избор и на търпение. Аз лично не мога да търпя една част да контролира цялото. По-смислено ми се струва цялото да контролира едната част. Но да не забравяме също така, че и аз понякога несъзнателно ги изпускам от клетката :) За да имаш винаги контрол, трябва да мислиш. В смисъл да бъдеш съзнателен. А да бъдеш винаги съзнателен е плод на упорита работа и настойчивост, пък човек понякога е уморен. Почини си и опитай пак.



Тема добренови [re: medusa]  
Автор MissFix (не)
Публикувано10.04.03 22:36



отивам да си почина.
всъщност аз като си лягам обикновенно съм толкова уморена и заспивам така моментално, че е невъзможно да мисля за кармата си повече от 3 минути. значи не е нощем времето за осмисляне и подреждане на животи.
преди 10 дни ми се струва, че беше тази сутрин и съня, за който съм говорила в предния си постинг. ужас.

сега отивам да спя.
утре ще имам свежа идея за кармата. си.
знам.

тези дни, бидейки малко по-просветена
намерих отговор на един въпрос.
ще ти разкажа като се видим. напомни ми. откривателско и важно е.

благодаря ти.

ще избирам дълго. и звездите ще броя.


Тема Re: показнонови [re: medusa]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано10.04.03 23:09



медуне как ги помниш тия неща бре
аз досега да съм станал шахматист ако имах такава памет


как е юнака
да му кажете че ако не му харесва да е момче аз съм виновен
ма аз не знам нормално момче дето да не му харесва да е, тъй че пак аз виновен

Livin' La Vida Sofa


Тема Re: А относно кармата...нови [re: medusa]  
АвторvoiT (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 17:11



Ima twyrde mnogo istina w towa




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.