Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 29.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема за кого е тортата, моля?нови  
Автор !Soley (system error)
Публикувано17.03.03 03:57



Хайде, Пете, откога те чакам да се събудиш. има изненада за теб.
Оооооо колко си пораснал днес.

Направила съм кафе. С мляко.
Еееее видя я най-после! ами да, разбира се, че Тая Голяма Торта е за Теб.

Дали искам? Торта!?
Не ставай смешен - винаги искам торта.
Я, виж има нещо написано с шоколадов крем отгоре.
Цялата торта е изписана.
Я,я виж какво пише:
"ЧРД, Пете!
Колкото и да порастваш, моля те не забравяй да мъкнеш детето със себе си. Никога не го оставяй да те чака някъде далеч, докато вършиш нещата за големи, води го със себе си и когато се двуумиш му поглеждай очите. Ако се смее значи всичко е наред - смело направи крачката, ако е тъжно и се готви да заплаче - спри за миг и потърси решението в някоя от приказките, с които е заспивал."

Обичам те, Пете!



/ме гледа С влажно и маха с опИшка (взаимствано, откраднато, изкопирано, и приложено блаженно отдолу. )



Тема Re: за кого е тортата, моля?нови [re: !Soley]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано17.03.03 07:40



От десет деня съм на антибиотици , заради тъпото ми шкекембе... което ще рече че ми се пиеееее , не много де , но бавно и напоително... Пете , станал съм като оная гъба дето побира по много течност , няколко хиляди пъти теглото си ;-))

Не си задавай въпроса - "Кога профучаха тези години" , де да знам защо...

Хубавото е че в денонощието има 24 часа , и в една каса има 24 бири... ае дойде и твойто денонощие , наздраве и да ти е честит орождения ден ;-)))

Много слава и успехи , много доблест и смелота ,много чуства и романтика , много ,много,много,много..... (тая дума не я повтаряй непрекъснато , че става тъпо).....;-))))) честито де $%^&*

Абе няма милост.


Тема Re: за кого е тортата, моля?нови [re: wiper]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано17.03.03 12:06



Сега първо за думата "блаженно". Тя тая дума не се пише с двойно н, ама е една от думите, която аз не харесвам с едно н. Виж, думата фино по я трая, но не и блажено.


Това беше за протокола, сега за думата много (вече извън протокола)

И аз ти пожелавам по малко от Много. Да не се натрупва много от много.
Той Вип е прав понякога. Има усещане за ритъм и количество (когато не става въпрос за ракия, де), ако не друго...
щото като се натрупа много от Много понякога се получава едно почукване отнякъде. Понякога пък дърпа и носи като пуснеш "волана". Друг път врътваш ключа да изгасиш, а тя още потреперва и не ще да гасне. Тва е от натрупването на Много.
Пък и верно понякога се чувстваш глупаво с много от много.

Другото... ми за годинките дето профучават.
Верно си профучават мамкамуигодинки.
Затова.. гледай сега... ако ти кажа " опитай се да не препускаш из живота си и се наслаждавей на пътя", ти няма да ме чуеш. Никой не чува на тръгване. Тогава пътят ни е ясен и единственото, което се опитваме да видим е "крайната цел".
Започваме да се ослушваме някъде на около половината път. Накъде по средата започваме да се усъмняваме в целта и дали въобще има крайна цел. И тогава тия дето "чуват" започват и да "виждат"... .
Те, баш тогава вече пътят става интересен, когато разберем, всъщност, че единствено крайната точка е ясна. И че откъдето и да минем, с каквато и скорост да се движим винаги стигаме до едно и също място.
И, затова ще ти пожелая ... забавлявай се докато пътуваш... спирай навсякъде където видиш красиво място и се наслаждавай на усещането.
иначе ще пристигнеш, уморен и отегчен, без да си разбрал колко е красиво всъщност да се пътува.


А! И си мисля дали да не си сипем вече и от другото по малко.

Кафе, торта и уиски ... в 12.... ?!?!
Идеално!

Редактирано от !Soley на 17.03.03 12:10.



Тема Re: за кого е тортата, моля?нови [re: !Soley]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано17.03.03 12:46



Много честит рожден ден мило Пете!
Цяла камара едри подаръци да получиш днес.
(Може и дребни, но скъпи)



Тема Re: за кого е тортата, моля?нови [re: !Soley]  
Автор Пaтилaнчo (Пете)
Публикувано17.03.03 12:50



очевидно си решила да ме разчувстваш. добре. то не е лошо като замисъл. и да ти кажа и като резутат не е лошо. то аз се разчувствах вече, при все че се обърках от количествените мерки с които боравиш и замесването на шофьорските ми умения като цяло. (тука исках това да звучи изтънчеННо дали се получи незнам). Исках да ти кажа само че е трогателно това че си ми измислила торта, кафе и уиски (най-вече уиски- Тюламор нали- ти знаеш) и че ти цялостно си очарователна, неповторима, и неминуемо любима.
И така за сега ти благодаря словестно, а като се видим ще ти благодаря с усърдно свиване на лицеви мускули и слюнкоотделяне.



Тема Re: за кого е тортата, моля?нови [re: !Soley]  
Автортиxaтa.cтъпka (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 13:28



Понякога, само понякога се случват лошите неща.
Винаги, ама наистина винаги има време за добрини.
И не знам защо ама днес ми е такъв ден за добрини. Та реших да ви кажа едно здрасти на всички, нощни птици, та и птички
да сме весели засмяни, пък каквото ще да стани!
тихх



Тема Re: за кого е тортата, моля?нови [re: !Soley]  
Автор Megan (драка)
Публикувано17.03.03 13:33



честит рожден ден :-)
и милиони красиви неща, и много любов, и много пиене, много романтика и истински емоции, добри приятели, и голеееееееееееееееми подаръци, и всичко това от сърце..



Тема Re: за кого е тортата, моля?нови [re: !Soley]  
Автор eskarina (budeshta feia)
Публикувано17.03.03 14:25



я! ама ти си имал рожден ден? сега?! аз не знаех...ммммм, взимам си поука ;-)
Честит Рожден Ден!!!!!
хиляди усмивки, и най-вече поводи за усмивки. от мен


...smurtta e zanimanie samotno...



Тема Петеетоооо ;-)))))нови [re: !Soley]  
Автор MissFix (не)
Публикувано17.03.03 22:13



празник, празник, празниииикккк!!!
щастие. да си щастлив. да ти е щастливо. да има щастие. да бъдеш щастлив.
просто да бъдеш щастлив! щта с тли в!

имам едно пожелание за тебе, много ми се иска в контекста на казаното от Сол, а и тя мисълта си е нейна и една вечер като ми я каза на кю си я написах с химикал на тапета ей тука до мене, от ляво на компа.

Горе на върха няма нищо...
на нито един връх няма нищо.
Всичко е по пътя!

прегръщ, на най-слънчевото момче сред познатите ми момчета.
очарователен. си ;-)
тази и други нощи.
да да, вдигни чашата сега, вдигни я високо защото ти казвам най-усмихнатато и топло наздраве за последните много дни.
гаджето ти дали ще има против да ни кумува. някой ден? ;ППП

п: нищо, че ни е скъпо на нас с глобУл. що да не ти се обадя. м? ;-)

Точно това е.., което си мислиш.


Тема Re: за кого е тортата, моля?нови [re: !Soley]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано18.03.03 00:14



1-вия час , пез 5 мин казвам наздраве... после до края на света през 15 мин...

А, и земи си гледай в краката .... не гледай само пътя и покрай него...

НепремеНННо трябва да се видиме в събота за да си казваме наздраве, често и по много пъти... за здравето на Пете , и за здравето на когото и да е .

Ех спи ми се и ми е смешно...

Абе няма милост.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.