Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 29.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ВИКИНГ ТЪПЧЕ КЛОЗЕТ, МЕМФИС НЕ Е СЪЩИЯ?нови  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано11.03.03 18:38



Днес ми е едно Швейцарско , сутринта на портала ме чакаше едно куче, намигна ми, и един камък избяга в храстите , а едно влажно ,едно мокро , всичко беше заляно с компот , добре че си бях сложил магданоз в джобовете за да не излеждам глупаво ....прекрасен ден ....страхотен ден , едно небе хубаво , хубаво ... няма кой да го намаже с мармалад... и слънце си има от време на време , само малко дето е равностранно...

И кафенце пийнах , преди да е още завряло... че то кипне ли ... кофти , и сандвич ядох , направо от кучето , кой ше го коли ...страхотен ден , перфектен ден ... и ми е едно Швейцарско , жълтеничено... сърцето ми жълтеничено , дроба и той ми жълтеничен ... и пръстите ... и те ...жълтничени... правителството и то - бетон... жълтеничено , олигархия ...

Колко много се радвам ... високи пенсии - има за лекарства ... хората спокойни , малко жълто-китайчести , ама ше им мине ... нали взимат лекарства .


Какво повече да кажа ...

Абе няма милост.

Редактирано от wiper на 11.03.03 18:47.



Тема да, да, не казвай нищо повече ;-)нови [re: wiper]  
Автор MissFix (не)
Публикувано11.03.03 21:56



не ти е лесно.
с тва куче дет ти намига сутрин хич не ти е лесно.

я марш да се наспиш!

не е това, което си мислиш.


Тема Re: да, да, не казвай нищо повече ;-)нови [re: MissFix]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано12.03.03 07:36



Наспал съм се , толкова съм се наспал... толкова много , че както обичаше да казва една моя позната испанка - "Ох наспала съм се като свиня" , и тя милата чула че в българския език има сравнение - като свиня - за много , и вика за всичко - като свиня , та така и аз съм се наспал като свиня ...

Днес ми е едно еднокринно , и Индиана Джоунс ми мяза на циганин.

Абе няма милост.


Тема Е, все е нещо... [re: wiper]  
Автор Pipilota6 (Парис)
Публикувано12.03.03 21:56



... а представяш ли си, ако цигание ти замязаха на Индиани Джоунсове /или както там се спряга пича/?!?
тогава никакво ендокринно, направо... хистологично щеше да ти стане...
мдааам!
мисля, че все пак си струва да помислиш още веднъж върху предложението на Мис...
хм, хм, хм,... очевидно "като свиня" не е достатъчно много, когато касае безсъние Виперово... мдааааам!



Тема Re: Е, все е нещо...нови [re: Pipilota6]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано12.03.03 22:21



Стига с това спане бе , вече съм на режим и спя като броилер , като ми светнат ламБата ставам - загасят ли ми я - лягам...

И стига сме спали ... е от такова спане , цар си сложихме за премиер , за президент Перничанин - Англуичанин , за председтел на народното събрание шпиндел , дето ходи с охрана малко по-голяма от футболен отбор ....

А земя има само дето нема кой да я работи...

Абе няма милост.


Тема И рече Павловото куче:...нови [re: wiper]  
Автор Pipilota6 (Парис)
Публикувано12.03.03 22:43



..."Недей дочаква и зори, върви - ори, ори, ори!"
Кат човешка длан земята - ШАТ на патката главата!....
мдааааам... на патката...
шпиндел...хубава порода, ама за куче, за председател на българското народно събрание по прилича пудел - щот са мноооооо интелигентни, ама кой ти търси интелигентност, всъщност, от шефа на парламата...



Тема Re: И рече Павловото куче:...нови [re: Pipilota6]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано14.03.03 07:40



Вчера се сетих че освен че има анално податливи хора , има и анално зависими... те може би са по-висока категория от аналноподатливите...
Анално податливия ... и анално зависимия ...

Колко много значат понякога някои неща...

Например помня , че преди години леля ми ,когато дойдеше на гости , ми даваше по 20 лева... е не винаги де , само когато имаше ... спомням си един път ми даде 15 лева ... те бяха много повече от 20 ...

Защо ?

Абе няма милост.


Тема Защото...нови [re: wiper]  
Автор Pipilota6 (Парис)
Публикувано14.03.03 10:19



... едно кебапче / куче марка/ на гладно е мноооооого повече от цяла мешана скара... след ядене:-)
Вервай ми! ;-)



Тема Re: И рече Павловото куче:...нови [re: Pipilota6]  
Авторpupich (Нерегистриран)
Публикувано16.03.03 14:11



Za pqrvi pqt nauchavam,che shpindel bilo poroda kuche.
dosega vse si misleh,che e tva det se vqrti na edin strug.Ama po vajnoto e che ste strashno gotini i ujasno mi lipsvate-i ti,Sol!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.