Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 28.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема много теминови  
Автор MissFix (не)
Публикувано11.03.03 21:37



днеска съм разумна, практична и пуша много.

Научих наскоро, че понякога постъпвам глупаво. И си го записах.
ако можех да върна времето.. дали бих постъпила иначе?

Странно. Онзи ден поисках прошка само от двама души. Така се случи. Никой от двамата обаче не ми отговори "прощавам ти". Сигурно съм много лош човек.
ще ми се в цинизма си да кажа "дреме ми", но не би.

много мисля.
как е устроен човешкия мозък? как превърта всичко това, което минава през него. как подбира кое в кой свой край да прати? сигурно не му е лесно на моя мозък.

излиза ми се на въздух сега.
с радостно възклицание бих приела идеята да излезна някъде с някой да пием нещо с друго нещо. само дето няма предложение. и на мене не ми идва на акъла на кой да предложа. претоварила съм го моят акъл и в такива важни моменти не е услужлив. мамка му.

много е шарен този компютър. как може някой да го е измислил? как може да съществуват умове като гейтсовия и всичките там които работят за него. те сигурно никога не съумяват да намислят с кой им се излиза. от много мислене за друго. жалко.
а е толкова шарен компютъра...

днеска ми е подредено, наредено, един вид хармонично всичко.
някой свири под прозореца. забавих се и вече нямаше никой.
е. не е било за мене. явно.
(-:::::
Вече знам как е на английски сгушвам се. nestle!
Иска ми се да се извиня за нещо на някой. Извинявай. Понякога постъпвам глупаво и докато се усетя то е минало вече. Постъпила съм, че и аргументирано! Пък съм те обидила. Съжелявам. Сигурно заради такива неща не получвам прошка в деня на прошката. Чак след него. А и не е същото. Пък и като сгафиш..

Сипах си ракия. А сок нямам. затова компот. Наздраве. То се е видяло, че телефоните ми са развалени.. /винаги така си казваш като не се обажда никой, нали?/
Компота е гати колко гъст. Много по плътен от водата. Това от плодовете или от захарта става?

Все се надявах, че ще се получи някоя подредена и последователна мисъл, че и теза някоя може да се заформи си казах. Аз ще попиша. Ма..

Сега си знам. Всеки ще си избере по един абзац и ще отговори на него.
Сол ще каже нещо за прошката. Ще каже и в заключение, че ме обича.
Ясен ще се запретне мъдро да обяснява за това ехееее колко може човешкия мозък, сигурно и ще подхвърли и нещо за това, че Бил Гейтс всъщност не представлява нищо.
Еска обобщаващо ще каже просто, че ме прегръща, щото толкова много мисли нахвърляни тука, а на нея й се иска на всяка от тях да ми отговори ма ще го счете за неудачно.
Чушлето ше каже нещо което не знам какво ще е.
Вип изобщо няма да му дреме за какво съм говорила и ще даде някакъв пример със женичето си, или може би ще ме попита защо се усмихвам наобратно. Такива неща вижда вип сред думите...отвъд шрифта.
Мед ще каже нещо оранжево за компота и гъстотата му. Ще реши дилемата дали е плътен от захартта или от плодовете и аз ще стана с една идея по-знаеща ;-) Може и за структурата на мозъка да обясни нещичко.
Пете ще въздъхне тежко и ще захване някоя дълбокомислена мисъл, която разбира се няма да има нишо общо с казаното от мене, ноооооооо важно е диалог да има. А! Може да каже, че той ПЪК се чувства добре и с радост би излезнал с мен да пием по едно ако съвпадаха в някаква все пак поносима степен географските ни ширини. Еххх, кво знае пете за геогравски ширини.
Меган няма да каже нищо.
ПипиШес ше скочи с готовност да пие с мене и ще каже нещо за мозъка ми който всъщност не е толкова захабен колкото аз казвам. Малко по-малко ;-)
TearDrop ще каже нещо с което може и да може да ми напомни коя е всъщност и аз може и да се сетя.

не е това, което си мислиш.


Тема Re: много теминови [re: MissFix]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано11.03.03 21:47



Аз за компота да кажа ... така наричат компютрите... компоти , в единствено число -компот , а по принцип за компота от захарта става гъст , а от плодовете -плитък.

Абе няма милост.


Тема Re: много теминови [re: wiper]  
Автор MissFix (не)
Публикувано11.03.03 21:53



ти отговаряш за компота да отмениш жена ти, да не се уморява ;-))
от захарта е начи!

а ракията от кво е жълта?

не е това, което си мислиш.


Тема Re: много теминови [re: MissFix]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано11.03.03 22:03



Относно консистенцията и сладостта на компотите и другите течности... всъщност не знам какво точно е "консистенция", но звучеше добре... та относно сладостта имам една теория, взаимствана койзнаеоткъде, според която консистенцията (ето пак), която подслаждаш дължи сладостта си не на количеството захар, което сипваш вътре, а на продължителността на бъркане с лъжичката. Количеството захар е различно единствено за да знаеш до кога точно да бъркаш за да достигнеш до желаната сладост.
Ама и аз го написах едно сложно, точно като научна теория прозвуча...



Тема Re: много теминови [re: medusa]  
Автор MissFix (не)
Публикувано11.03.03 22:22



е гати как си уцелила думата!

консистенция- състояние на подвижност, степен на плътност, гъстота на пластични, течни и полутечни вещества. [лат.]

/сол, хич да не ми се включва с нейния речник да ме конкурира са. тва е консистенция квото казвам!/
/пете да не пита за уточняване, щот не му станало ясно. не знам. а и мед не знае./

много сложна теория за компотите и гъстотата им.
да бях си пила сок с ракията.

не е това, което си мислиш.


Тема Re: lipsa na kirilicaнови [re: MissFix]  
Автор eskarina (budeshta feia)
Публикувано11.03.03 22:53



dnes e redoven den, ot onezi, koito sa si samo za mene. da pravia kakvoto mi hrumne, da si opisha kasetkite, da izmia, da izpera vsichko koeto mi hrumne, dori chistite drehi, den v koito sum niakoia suvsem druga, den v koito da ne mislia za nishto, ama vse ne znam kak da go napravia, den v koito mi se iska niakoi da se obadi, ama nali vsichki sa zaeti. samo maika mi za da mi kaje - oshte li ne si se naspala i da izveda kucheto..... taka li se sluchvat neshtata, tukmo si vliazul v rituma na denia, koito sam si suzdal i telefona zvuni? i ti kazvat sled 5 minuti sum tam. da me chakash? taka li stava, razvulnuvaneto v teb samia, da sluchilo se e. ama samo kak ne mi se izliza. nikude, s nikoi, nikoga. ama ne moga. ne iskam shtoto mi e kef. da sum navun, da si govorim shturotii, da buda pone chast ot sebe si, onazi koiato uporito prikrivam. zashto go pravia? ne znam. triabva li da ti kaja vsichko tova pored tolkova mnogo hora, i tova ne znam. niakoiga imah i takuv nik. napulno mi podhojda nali? a muzikata e taka ot minaloto. razkazah li ti za filma "kosa"? a "do posleden duh"? a razkazah li ti prikazka za leka nosht ili ne uspiah dori da te izslusham, kogato ti se govoreshe ?.....govori mi se. tezi dni ujasno mi se govori. hodi mi se na ogromna poliana s mnogo hora. i da gi nabliudavam kak vseki si se zanimava s neshto si. iska mi se da nabliudavam kak misliat horata, za kakvo si misliat? kak taka edin umoreno shte se prosne na polianata s razpereni ruce i shte suzercava nebeto, kak drug shte si otvori knijkata, treti shte se zaluta da tursi edva poniknali cvetenca, i v radostta si shte gi otkusne...bez da se zamislia, (e moje i da ne go napravi....) bez da se izvini...edno vreme kazah che e po-vajno da pomislish predi da napravish neshto, a ne da se izviniavash. i vednaga sled kato go kazah narushih kazanoto ot men. ot togava si zadavam vuprosa kakvo vsushnost oznachava - prosti mi, izviniavaj. kak da izvinish? ok, kazvash - izvinen si, ama niakoi kaza che da prostish e vse edno da zabravish, a az proshtavam, izviniavam, no v men vinagi ostava edno naum, ne zabraviam, ne moga, no ne se surdia, ..oburkvam se, moje bi e poneje nikak ne mi se idvashe dnes. ne znam zashto doidoh.
govori mi se(tva na nov red shtot si znam kak niakoi shte kaje che mnogo slojno se chete taka bez nov red).........iskash li da otidem da gledame kak slunceto izgriava, blizo do vlakovata linia? ili da si uredim sreshta na prozoreca.da kajem v 4 (shtot e indiansko chislo) sutrinta? az shte otvoria shiroko srednia prozorec i shte sedna na biuroto shte si predstaviam che ne sum sama v staiata, ti zastani kudeto iskash, shte e kakto putivahme onzi put v marshtutkata :-)...kolko mnogo slum slushala rain na madona na tova biuro....dokato gledam kak padat dujdovnite kapki, kak samo se zaradvah vchera kato rumeshe, kak mi stana liatno, uspokoeno, usmihnato, idva dujdovnoto vreme, i moiat dujdovenoblak shte se subudi, shte si buda u doma, a moje i neshto hubavo da se sluchi, ne znam.
to mai nikoi ne znae. ami da shte kaja -ogormen gush.
a edin den shte se naucha kak da napisha tuk gush v size 72 ;-)
es (vse po-blatno zelena)
p.s shte vsema onazi chasha ot deteto i shte ia napulnia s kola vodka i bira. shte ti kaja nazdrave da se usmihna li piano ?

...smurtta e zanimanie samotno...



Тема научи се да натискаааашшш ЕНТЕРРРнови [re: eskarina]  
Автор MissFix (не)
Публикувано11.03.03 23:21



да. само това направи.
сега - усмихни се пияно!

Ш Т Р А К

срещата в 4 ми е нещо късна.
и някак на мене ми е все по-трудно да си представям, че не съм сама. в стаята.
/започвам да живея в СЕГА-то, а TearDrop ;-)/

сега ако си наоколо и цигара бих ти дала да запалиш.

наздраве.

не е това, което си мислиш.


Тема Re: научи се да натискаааашшш ЕНТЕРРРнови [re: MissFix]  
Автор eskarina (budeshta feia)
Публикувано11.03.03 23:27



e, shtrak a? enter...ama snimkata u kogo e, aaaa? enter ia se zamisli pak....takaaa enter po-silno de..enter taka pravilno enter u men e. znaeh si che shte se setish enter


...smurtta e zanimanie samotno...



Тема Re: научи се да натискаааашшш ЕНТЕРРРнови [re: eskarina]  
Автор MissFix (не)
Публикувано11.03.03 23:44



ЕНТЕР е големия ШЕСТъгълен клавиш, който се пада до лявото ти кутре докато пишеш.
Има го и в още един вариант последния възможен четириъгълник като блокче шоколад в ляво долу на клавиатурата.

НАТИСКА СЕ. не се изписва ;-)

оная снимка, ако говорим за една и съща, не се брои, защото съм крайно и ненужно много задълбочена в монитора, а не в чашата.
да не ме заплашваш с нея? м? ;ПП

не е това, което си мислиш.


Тема Re: научи се да натискаааашшш ЕНТЕРРРнови [re: MissFix]  
Автор eskarina (budeshta feia)
Публикувано11.03.03 23:51



da. taka kato me popita mislia she te ..zaplasshhvam, lekinko...s smisul che niakoi natiskam GOlemia 6-tougulen shokoladov blok, oblizvam si prustite, shte ia izpilzvam za da te prinidua ...da napravish neshto v moia polza. ne si mi kazala natiskam GOlemia 6-tougulen shokoladov blok, che imash laptop. shto taka? m?


...smurtta e zanimanie samotno...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.