Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:35 20.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Днес съм на ръба :-)нови  
Автор Megan (драка)
Публикувано28.08.02 18:13





Днес цял ден някви хора ми скачат по нервите. Това е тенденция, още от вчера, Мис да потвърди. Та значи, някви луди хора идват тука, с единствената цел да ме нервират. И това може би им е простено, щото всеки има нужда отвреме на време да си го изкара на някой невинен, така че, не виждам какво лошо има.
Обаче дойде една дето хич не си беше с ъкъла. Мале, не е хубаво така да се говори, ама хич.. изфирясал беше някъде нейния ъкъл. И идва, и къв скандал ми спретна.. майко мила, да ме беше видяла. Не можах да се включа. Представяте ли си го тва?! Аз да не мога да се включа, 10 минути.. Аз не си го представям, за вас не знам. И накрая размята някви листове, тропа по масата и си тръгна.
А аз останах все тъй безмълвна.
Мда.



Тема потвърждавам мда!!нови [re: Megan]  
Автор MissFix (достатъчна)
Публикувано29.08.02 15:41



.. тва Мег да не може да се включи 10 минути...
Лош ден. Мдаам.
И предния беше лош. - Потвържедието - получено.

Ама днеска, Мег, какъв хубааааав ден ще бъдееееее! И нощ /до "късни доби"/ чудна ще бъде.
И да не се преоблечеш - фициална те харесваме тоже. Секак те харесваме.
Ай начи на гости тази вечер. Времето и мястото съвсем умишелно не споменавам, щото Пете може да прочете.
То испанки, шведки, асеновградчанки... и нескончаемото му море. УжасТ. Тихо.

И понеже аз имам един любим клуб от миналата седмица насам - При Кмета.. ама особенно любимо ми е в четвъртък, защото има БГпарти.. а от всичките ми четвъртъци до момента ни един не посветих именно на това.. И понеже днес ми е последният четвъртък в София /за тоя период/ да ви замоля.. всички, които не сте ходили на море и нямате за ни една чужденка или българка с родители в чужбина /което я прави още ама още по-хубава!/ куп неща за разказване... Знам, че се загуби мисълтта .. Простичко - Айде след гостито в "При Кмета".

твае ОмръЗна ми да пуша!!


Тема Re: Днес съм на ръба :-)нови [re: Megan]  
Автор Rachel (Смайл)
Публикувано05.09.02 14:57



с тая картинка се асоциирам и аз!

цял ден някви такива орели ми скачат по ръцете, като на този горкия ...




And if someone is too tired to give you a smile, may we ask that you leave one of yours?


Тема Re: Днес съм на ръба :-) [re: Rachel]  
Автор kultivirana (не обещавам)
Публикувано05.09.02 17:00



по ръцете ти скачат казваш..
намажи си ги с люта чушка




Тема Re: Днес съм на ръба :-)нови [re: kultivirana]  
Автор Rachel (Смайл)
Публикувано05.09.02 17:30



освен на мен да ми стане още по - гадно, друга файда няма да има...
те с обувките скачат, даже какви ти обувки - с бутонки направо, ама с натрисане (който е играл хоро знае какво е)

And if someone is too tired to give you a smile, may we ask that you leave one of yours?


Тема Re: Днес съм на ръба :-)нови [re: Rachel]  
Автор kultivirana (не обещавам)
Публикувано05.09.02 17:43



..имаш позитивна титла след прякора..:)

Казват, че човек е щастлив
ако с радост отива на работа
и с радост се прибира в къщи, след работа....

поне е наполовина пълно, нали?..?..?




Тема хех..нови [re: kultivirana]  
Автор ДжoДo (обречена)
Публикувано06.09.02 07:44



Радост ли? Това какво пък беше?!

Радост от работа, където се опитват да ти извадят освен търпението и душата (колкото е останало от нея изобщо!) и то за жълти стотинки, за които трябва да си им благодарен до гроб?????

Радост от прибирането в къщи?!? Хахаха... от вратата те чака пълна мивка с нахвърляни чинии, купища дрехи и обувки, които всеки е намятал където му падне, нацупени физиономии, празен хладилник, глупава телевизия.... и цари една "радост...радост...радост" и безметежно щастие.....

Баси радостта и живота!!!!!

Искам да избягам от тази радост и от този живот!!!!
Искам.......





Та... кой бил на ръба, казвате?!? Аз отдавна съм over! Ръбът е някъде далеееееч зад гърба ми... високо някъде там горе... него все още го виждам... само дъното къде е не знам .... не е близо... вярвайте ми!!!!



The moment may be temporary, but the memory is forever!

Редактирано от ДжoДo на 06.09.02 07:47.



Тема стига си мрънкала бе Джо!нови [re: ДжoДo]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано07.09.02 12:43



а.....
хм

Пролетта е дяволски далече............


Тема Re: хех..нови [re: ДжoДo]  
Автор kultivirana (не обещавам)
Публикувано08.09.02 20:09



няма НЕ мога, има НЕ искам.

ти казваш, че искаш........дерзай тогава! сега! веднага! отприщи се! поеми глътките въздух.

аз не мога. но това е моя избор.

кога всъщност човек има право на избор?
кога?

питам




Тема нямам отговорнови [re: kultivirana]  
Автор ДжoДo (обречена)
Публикувано09.09.02 15:24



И аз това се питам мнооооооого отдавна..
Единствения извод, до който съм стигнала е НИКОГА!!!!!
Можеш да имаш избор само ако си абсолютно независим - от хора, обстоятелства.... невъзможно е! Абсурдно е!
Колкото и независим да е един човек, винаги има нещо, което го спира да направи точно това, което най-много иска...

А дали е така????.... кой ще ми каже....

The moment may be temporary, but the memory is forever!

Редактирано от ДжoДo на 09.09.02 16:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.