Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:57 03.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Добрия приятел се познаванови  
Автор Пaтилaнчo (Пете)
Публикувано28.08.02 02:49



Найте ли как се познава? Щом за него важи правилото "приятелите на мойте приятели са и мои приятели". ама в пълна сила.
Ето сега например Мед дет ми е приятелка е гледала филм с Дженифър Лопез щото тя Дженифер ми е приятелка на мене. То сега чувек кут са замисли мое си каже "абе дали щот е по лефче или щот за приятелството?" ама ние нали сме се позитивно мислещи и се си мислим че щот ни е пирятелка. Пък и тя така каза. А то мож ли съ усъмни в модераторското мнение (риторичен въпрос ве).
И с Анджелина Джоли гледала моля ти се. И тъпи и остри сички. Ей тва се вика приятел.
А пък как ми се смее на тъпите шеги да знаетееее... аве приятел ве



Тема Re: Добрия приятел се познава [re: Пaтилaнчo]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано29.08.02 11:29



Апък апък моя пИРятел Пете изяжда до дъно всяка пресолена до смърт манджа и после носи чаши с вода да пием.
Освен това задълбаваме като говорим и ни викат "Абе вие двамата много задълбавате!" отстрани кат ни слушат.
И с него може да се говори и за мъже и за жени еднакво добре.
Той си пази сички неща дето съм ги направила или написала или измайсторила за него.
И ги говори едни смешни неща... ремув-ремув! (мани-мани демек)
Изобще кой да го обича повече от мен ми кажете? Ми няма кой.
Аз ще съм.



Тема за добрия приятел да кажа...нови [re: Пaтилaнчo]  
Автор MissFix (достатъчна)
Публикувано29.08.02 15:47



точно, точно по ей таквиз неща се познава.
По филмите дето гледа, по солеността на манджите дето яде... мдаа.

Ей на и Сол за кво ни е приятелка? Защо я викаме винаги където и да идем? Ми щото има парцалче за очила дето избърсва егасиколкоперфектно. Е как да викнем парцелчето без Сол? Ми не може. Щот не може да ходи. парцалчето.
Ей тва е приятелство ейййййй!

твае ОмръЗна ми да пуша!!


Тема Re: Добрия приятел се познаванови [re: Пaтилaнчo]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано29.03.05 11:20



Кат каза "приятел" и "Анджелина Джоли", наш ли Пете, че съвсем скоро изгледах с wiper първа серия на Томб Райдер (макар, че съм я гледала), понеже на него му се гледаше, а след това изгледахме и втора серия на Томб Райдер, понеже и тя му се гледаше (макар, че и той ги е гледал и двете). Не съм ли добра приятелка, а?



Тема Re: Добрия приятел се познаванови [re: Пaтилaнчo]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано29.03.05 12:25



Ми то както си тръгнал по тази логика, ако имаш аквариум.......кофти брат ми...........значи си педал........само не ме карай да ти го доказвам, ще ти повярвам ако го отречеш.......само пример давам за логика

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Теорията ти ме впечатлява.нови [re: Пaтилaнчo]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано30.03.05 10:15



Дори изложена отзад - напред. Онези, които се смеят на майтапите ми, стават мои любовници. Бившите ми любовници стават мои верни приятели. Приятелите на моите бивши любовници са мои любовници:)РРРРРРРРР

Език кости няма - кости троши!

Редактирано от marta_s на 30.03.05 10:20.



Тема Re: Теорията ти ме впечатлява.нови [re: marta_s]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано30.03.05 19:33



Само недейте да си ебете приятелите , те не са за това ... с тях човек може да се весели , да пийва... абе почнеш ли да ги ебеш вече не са ти приятели ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Теорията ти ме впечатлява.нови [re: wiper]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано30.03.05 19:59



Когато са ти бивши любовници няма такава опасност.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: objectionнови [re: marta_s]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано30.03.05 22:58



марта, възразявам!
опасност винаги има за мъжа-бивш, и не само за секс!
-----
випър, за ебането и приятелите имам специална теория.
ще изложа само основните моменти от нея
тезата: най-Красово Осъзнато Изживян е секса именно с приятел. (и останалите не се изключват, разбира се, но...)

защита на тезата:тук няма да коментирам секса "мъж - жена по конвенционални причини". те са ясни -. страст, влюбване, отмъщение, любопитство, нагон, навик.
Но сексът "мъж - жена - приятели" е интересно явление, бе направо си е красиво преживяване .
Разбира се, предимство имат, тия с които и преди това си правил секс и в последствие, той/тя е станал/а твой приятел.
За да правиш секс с приятел са нужни повече от една причина от обичайните.
ще ги изброя пак: страст, влюбване, отмъщение, любопитство, нагон, навик (допълнете, ако се сещате за още някоя)
А я си представете обаче, наличието на всичките накуп (което съвсем не е невъзможно), или дори само на някои от тях + ЛЮБОВ, която винаги е в теб когато говорим за ПРИЯТЕЛ.

И още за секса между приятели: възможен е дори само защото не се сещам за нито една причина, която да пречи да правиш секс с Приятел.
Или поне не такава, която да ти пречи да го правиш с приятел, а с друг мъж- не.



Тема Re: objectionнови [re: !Soley]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано30.03.05 23:02



и още нещо - щом СиСикеч (C.C.Catch) се връща на музикалния терен всичко е възможно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.