Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 29.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Здраве желаемнови  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано02.08.02 07:36



Нали всички сме грешни, та и аз така , минавам чат - пат през клуб "Лаф да става"...
И ... ;-))))) гледам яко нерви са се образували покрай модераторите... знаете ли , че има модератори в клуба ? Има ... много ясно си пише - Амоняк и Ясен с по едно "М" на жълт фон.
Та както и да е ... интересното ми беше това ,че доста хора негодуват , пък си задавам и въпроса - защо никой не каза нищо , когато Мед стана модератор тука ?
Защо нямаше псувни по неин адрес, защо... абе най добре отидете и вижте темите които са писани по въпроса, и вижте за какво става въпрос.
Може още доста неща да се напишат по темата ... не ми се пише...
Както и да е ... двата клуба са досата несравними , но все пак въпроса е зададен...
Дали да не поставим под съмнение модераторските права на Мед ?
Дали да не си помислим за това , как тя беше превзела клуба след като беше написала сума ти теми , и дали това и дава правото да е модератор на клуба?
Има доста още "ДАЛИ" които могат да се зададат , както и едно "ДАЛИ" , което се намира зад университета , и в него играят пачанга.(за тези дето не са от София , това е Клатино клуб... Латино де .. сори)
И така вашите мнения препоръки очаквам в клуб Косово-2 , в темата "Здраве желаем"... както и на страниците на вестник "Лична драма" на страница трета в рубриката - "Диаболично"
Дерзайте...

Абе няма милост...


Тема Re: Здраве желаем [re: wiper]  
Автор Ashaman (невидим)
Публикувано02.08.02 09:49



Абе смем ли.

БЕЗ ПАНИКА


Тема де венови [re: wiper]  
Автор MissFix (достатъчна)
Публикувано02.08.02 11:10



Майната им на всички, които живеят в Интернет.
Майната им на всички, които разбират свободата като взъможност да осереш пейзажа.
Майната им на всички, които пищат, че им се отнема тази свобода - да серат!
Майната им на всички, които искат да бъде Така и им харесва този именно пейзаж.
Майната им на тези, които не могат да бъдат свободни, защото някой друг им пречил.
Майната им на тези, които вярват във анархията и си мислят, че може да бъде постигната в съвременното общество. Не не може. Без ред не може.

Ред има. Във всяко общество. Навсякъде ред трябва да има. Не може иначе. Силните го налагат, слабите го спазват... а онези по средата - неосъществените силни - роптаят. И такива трябва да има.
Точка.
Шибано ми е.



Тема Re: де венови [re: MissFix]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано02.08.02 11:24



Абе тя тая тема по начало трябваше да бъде смешна, ама нещо се задълба насериозно работата.
И като говорим със сериозен тон, аз също погледнах Лафа и се зачудих много, защото уж цели два модератора има там, а клубът изглежда точно така, както си изглеждаше и преди няколко дни, включително новите тъпи теми по повод модераторите.
И също си мисля, толерантността е добро качество , но когато я проявяваш към също така толерантни хора. А когато имаш работа с простотия, се нуждаеш от диктатура (тук поглеждам Ясен многозначително), В противен случай, клубът (държавата, или каквото и да било) си остава същата клоака.
Но това си е мое мнение, да се оправят модераторите :)



Тема Re: де венови [re: MissFix]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано02.08.02 11:45



Майната-та-та им...
Напълно съгласен... както се казва в една поговорка дето може да мине и за сентенция - "Един си нямал работа, и си хвърлял пепел по оная му работа"
Жалко че неможах да я кажа в темата на Ашаман ;-))

Абе няма милост...


Тема Re: Здраве желаемнови [re: wiper]  
Автор Пaтилaнчo (Пете)
Публикувано02.08.02 12:02



Еми ето. Аз от кога говоря! Знаех си, че ти ще си първия дет ще ме подкрепи.
Нали помниш, брат, как ни "редактира" темите, а? Ама някой чу ли ме тогаз? Таеше болката в себе си, приятелю (и също така брат по съдба)! Няма да се подадем на диктатор встъпил в длъжност без избори! Преврааааат!
Викайте след мен
Долу, Мед!
Да живее новия ни модератор- славния Патиланчо!!!
Не искаме тоталитарна цензура!
Не щем болшевишка диктатутра!
Да живее новия ни модератор- славния Патиланчо!!!
тука рефрена се повтаря 3 пъти

ПиЕсМамЕнДадДисИсЧеси: (анекдот)
Когато комунизма притиснал Куба ценностите малко се променили. Кастро искал да накара поданиците да се трудят повече (за да може спокойно да ги нарича пролетариат) наместо да се веселят непрекъснато и да танцуват Пачанга. Поради таз причина решил да забрани Пачангата. Направил го публично в слово на площада (колко подобаващо за един соц. диктатор, а!)
ФиделКастро: Нека работим повече!
Народа: Да работим!
ФК: Нека не танцуваме Пачанга!
Н: Да не танцуваме!
ФК: Не на Пачангата!
Н: Не на пачангата!
ФК: Не на Пачангата!
Н: Не на пачангата!
Не-на-пачан-га-та
Не-на-пачан-га-та (в един момент страничен наблюдател можел лесно да установи, че всички на площада поклащали дупета в такт със скандирането)

Представихте ли си го, а!
и май накрая почнали да викат само "Па-чан-га!"



с много дребен фришт и почти не се чете:
Мед, ако ми отчупиш достатъчно голямо парче от баницата мога да поведа масите в друга посока. Помисли за бъдещето все пак.




Тема хохохонови [re: Пaтилaнчo]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано02.08.02 12:50



Абе ей, пишлеме, на кого ще се репчиш ти бе?



Редактирано от medusa на 02.08.02 13:25.



Тема хихихинови [re: medusa]  
Автор Пaтилaнчo (Пете)
Публикувано02.08.02 16:09



Дай да спретнем едни избори да видиш как ще отпаднеш със един глас в твоя полза (малко тъжно е да гласуваш сам за себе си) и тогава ще видиш как "пишлемето" шти върже езика. Импреиятата ти ще се срути като Берлинската стена. Ей начи тия диктатори как се самозабравят ей.
изпусна шанса да управляваш Мед



Тема Re: хихихинови [re: Пaтилaнчo]  
Автор Soley (system error)
Публикувано02.08.02 17:29



И аз разбира се заставам срещу мед, срещу випър, срещу мис, срещу "славния" патиланчо, срещу ашаман, срещу мег, срещу Джо, срещу тихата стъпка, срещу 4еНе, срещу култивирана, срещу пипишес, срещу каринка, срещу ясен, срещу всеки, който изобщо се сети да влезе и да прочете..

Да да и срещу теб заставам… кво ме гледаш така…

Нема туй онуй.. важното е да се борим.., да се сваляме..

Те това ми беше думата.. да се сваляме…

Мен ако питате само за това се натискам да стана модератор.. (немате идея това ми е децката мечта…) Да стана Модератор на Некой клуб-и.. ДА МЕ СВАЛЯТ…
Колко пъти съм го разигравала в сънищата си… ех…

айде ся сваляме Мед ...

после.. и другите .. по градовете също...




Тема Никакви такива -нови [re: Soley]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано03.08.02 01:45



модераторът е несваляем.

Пролетта е дяволски далече............



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.