Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:11 02.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема защотонови  
Автор MissFix (достатъчна)
Публикувано09.05.02 18:30



тъй като понеже никой от доста време нищо не е писал в този клуб аз реших да попиша малко защото ми се пише някъде нещо а на кю никой не ми е интересен в лаф да става писах вече ама и там не ми е интересно в пороци чета ама не пиша щото там такова нали та реших да пиша ей тука на в тихичкото ни и уютно косово може би да попишем нещо за косово или някакъв тест да ви пусна или някой виц или ся ше намисля намислих
Аз ще се вмъкна в теб,
ще разбъркам в теб,
ще разхвърлям душата ти аз,
ще се влея във теб,
ще кипя във теб,
ще взривя покоя ти

Поглед в теб ще впия,
ще разтворя криле
мисълта ти се стича
и облива ме

какво казва таз дама щот аз я харесвам таз песен ама способността за абстрактно мислене днеска ми е нема никва и впрочем начи днес ми е дебилно и не искам да натискам шифта запетайките и точките и тиретата и тях не искам да натискам и скобите също и моляяя за вашето мнение благодаря предварително дано да бях разбрана



Тема Re: защотонови [re: MissFix]  
Автор Air Force (an air of pride)
Публикувано10.05.02 15:18



Запитайките са точно шест!




Тема цънови [re: Air Force]  
Автор MissFix (достатъчна)
Публикувано10.05.02 15:50



copy paste а и за контрола нищо не бех казала



Тема мхмнови [re: MissFix]  
Автор Air Force (an air of pride)
Публикувано10.05.02 18:21



Аз да си кажа.




Тема а, ти ше пропуснеш! ;-) [re: Air Force]  
Автор MissFix (достатъчна)
Публикувано10.05.02 23:51



опитвам се да разбирам страстта ти към *.gif
ама ... много шавливи, бе
забравям кво съм прочела
гаси



Тема Re: защотонови [re: MissFix]  
Автор Пaтилaнчo (рядък)
Публикувано12.05.02 00:15



тва мила моя е една прекалена самоувереност. Ако някой някога реши да го каже тва сериозно май се надценяа. Имам предвид: Аре ела разбъркай в мен и разхвърляй душата ми. Направо те трупирам. Аз така добре съм си разбъркал че баш тебе ше чакам да ми разбъркаш. С други думи това е една комерсиална песен. Не сичко е лирика. Най-малко тва.



Тема едва ли! ;-)нови [re: MissFix]  
Автор Air Force (an air of pride)
Публикувано12.05.02 00:33



Просто това си ми е хоби.
гаси

К'во да гася?




Тема гасинови [re: Air Force]  
Автор MissFix (достатъчна)
Публикувано12.05.02 02:23



квот си запалил.



Тема Re: гасинови [re: MissFix]  
Автор MissFix (достатъчна)
Публикувано12.05.02 02:25



хахахах
то стана кат - духай.


не ми се връзвай ;-)



Тема на мене пък ми е лирично!нови [re: Пaтилaнчo]  
Автор MissFix (достатъчна)
Публикувано12.05.02 02:54



И искаш да кажеш, Пете значи, че не може да бъде такова нещо да се случи някъде извън радиото ми?
хм
..не, че не е самоуверено да го кажеш някому, но е чиста проба преструвка пък да кажеш, че - не, на мене не може да се случи. Напротив. Може.
Даже със същите думички..и със същата сила. Така - стихийно.

..няма значение колко си разхвърлял сам в себе си.. Винаги може да дойде някой и да разхвърля съвсем очень много. До безобразие много.

На тази врата не винаги чукат. И не винаги влизат едва когато ги пуснеш вътре. Понякога точно тогава те са на излизане. Ма късно си се светнал ;-)) А междувремено... покоят ти е бил взривен.

ае, че ми се спи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.