Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 26.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Мозъчна полюция.нови  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано22.03.02 14:08



Дъжд вали... да пролет е , време беше да завали и дъжд , ама по-така , по за дълго. Вали и не мисли да спира... хм , кой ли ни го е пуснал?
Може би някой , който иска да види много дъждовни червеи.
Натях сега им е баш стихията, изпълзяли са от дупчиците си, всъщност незнам дали точно в дупчиици живеят , ама знам че са там някъде под земята, или ?? може би , те растат също като гъбите.
Може би ,са съвсем мънички, и щом завали дъжд и набухват.
Може би ,поради тази причина ,разните му там пилета , след като премине дъжда и излязат да утоляват своите естествени нужди, сиреч да се хранят, може би като видят някой червей (дъждовен де) и си викат:
-Брей, очите ли са ми малки , или тва наистина съществува...
- Ей, ти пълзящ кремвирш ли си?
-Тоя "Чернобил" на никого не прощава.
Но , кой ли им обръща внимание на червеите(били те и дъждовни)... хората ги подминават, като внимават да не ги настъпят, и плюейки и псувайки си заминават по разните си задачи...
Ех чак ми стана тъжно за червейчетата... отивам да намеря накой ,да го разделя на две , за да има с кого да си игре , че след малко като им спрат дъжда ще им свърши пролетния ден и пак ще трябва да се заровят , там откъдето са излезли.
__________________________________________________________________
Аз червей ли съм,хер Степанов?

Абе няма милост...


Тема Re: Еволюция;-)нови [re: wiper]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано22.03.02 21:11



Ех ... прибирам се значи и тъкмо съм стигнал накрая, почти до място където живея , и си мисля че по пътя не видях нито един червей... и ето още мисълта ми топла топла... и... точно преди едно мостче до една река, на една тясна кална пътечка , точно по средата... червей... дъждовен ,пуу колко съм мекушав , сърцето не ми даде да го разполовя.........
А си мислех , че съм грешал за червеите, тъкмо бях почнал да мисля че не им е сега времето.

Абе няма милост...


Тема Re: Мозъчна полюция.нови [re: wiper]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано23.03.02 17:11



Аз защото пак тука една дума не знам...
"Полюция".
Ей сега питах Сол какво значи и тя каза, че значело несъзнателно изхвърляне на семенна течност от малките мъжки екземпляри...
А аз все съм си мислела, че значи нещо съвсем офицялно, като например "конвенционален" (което също не знам какво значи), а то...
И сякаш е някаква мистериозна дума, та чак на 25 години без 1 месец научих какво значи... Време беше де. Добре че още нямам син, който да ме пита как се казва тва дето става нощем без да иска, че как щях да му отговоря "Полюция, момчето ми, полюция.", хич не знам...
Е добре де, щом значи това, което всъщност значело, каква връзка има с червеите все пак? Щото и те излизат ли? Или щото на теб мислите ти текат? Значи "Мозъчна полюция" може да се определи като нещо като "Изтичане на мозъци"? Или пак съм объркала нещо? :)))

хихихи



Тема Re: Мозъчна полюция.нови [re: medusa]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано23.03.02 17:19



;-) Айде сега де .... какво да ти отговоря...
Може би , че "Крушата не пада по далече под леглото"
Това съща няма смисъл ;-)))))))

Абе няма милост...


Тема Червейски истории.нови [re: wiper]  
Автор Pipilota6 (Парис)
Публикувано24.03.02 13:15



..мдаааам. Червеите, моля, са вторият най - добър приятел на човека. Веднага след кучетата. Колкото по - големи, толкова по - добре! Питайте всеки произволно избран рибар. Може да започнете питането с мен.
А пропо, да познавате някой страдащ от глисти???:))))



Тема Re: Червейски истории.нови [re: Pipilota6]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано24.03.02 17:49



хе хе хе и ти ли си рибарка ........
ле леееее

Абе няма милост...


Тема Рибарски истории. [re: wiper]  
Автор Pipilota6 (Парис)
Публикувано26.03.02 14:46



Моля, моля!!! Не само съм рибарка, ами и видна съм щукарка!;) Е, все пак - на вода сме правени - това - варненците. Разбираме от водните му там неща:)))))
Бе, кво стана с глистите? Никой ли няма? Мамка му! Белите червеи са все по - кът пред лято и все по - скъпи.:)))))))))))))))))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.