Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 25.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Казионна журналистиканови [re: Чавдар]  
Автор Коста ()
Публикувано20.04.00 11:35



Трудно се вдяват тия неща. Трудно се признава, че грешиш, и то не за сефте.

Тема и по-страшнонови [re: любопитен]  
Автор Коста ()
Публикувано20.04.00 11:39



Трима българи на ЕДНО мнение ?!! Стига, бе ! Пишете ме и мен, че да направим каре.

Тема :)))))))))))))))))))))))))))))))))))нови [re: Коста]  
Автор Чавдар ()
Публикувано20.04.00 11:45



.

Тема Казионна журналистиканови [re: Венко]  
Автор 1984 ()
Публикувано20.04.00 11:53



Ти продължаваш да се правиш на неразбрал. Добре-продължавам да обяснявам от А и Б. Изрязването ("резюме" - що за евфемизъм???) на президентското изказване е чиста проба манипулация и дезинформация, защото изцяло подменя смисъла му. Освен това изобщо не видях Бонев, при все че всички за него говореха. А за хората с по-различни вкусове съм сигурен какво искат да гледат-ето те теб като чудесен пример в стил др.(Чер)Венко(В) - правата е всяка крива, успоредна на генералната линия на Партията. Между другото, вашего брата твърдия електорат сте по-малко от 1/4 от зрителите на телевизията, издържана с парите и на останалите 3/4.

Тема Казионна журналистиканови [re: Коста]  
Автор Защо ()
Публикувано20.04.00 12:32



Въпроса не е дали го е казал Бриго или друг. Проблема е, че вместо да отиде и да запечати всичко, както правеше в други случай, полицията е отишла в общината и е казала подгответе архива за проверка, ние след някои ден ще минем да го приберем. И за голяма "изненада" на полицията, архива да вземе да се запали.

Тема :)))))))))))))))))))))))))))))))))))нови [re: Чавдар]  
Автор Zareto ()
Публикувано20.04.00 12:40



Може ли да бъда писач, или кибик, щото и аз съм съгласен?

Тема Леле-е-е-е, както сме я подкарали,нови [re: Zareto]  
Автор Чавдар ()
Публикувано20.04.00 12:44



току-виж стигнем до консенсус :)))

Тема Казионна журналистиканови [re: Защо]  
Автор >>>>>>>&g ()
Публикувано20.04.00 13:51



Значи или изобщо не е имало никакъв архив и искат да оклепат някого, или този някой на време се е усетил и е драснал клечката /по- малко вероятно/.

Тема Леле-е-е-е, както сме я подкарали,нови [re: Чавдар]  
Автор >>>>>>>&g ()
Публикувано20.04.00 13:53



Още малко и тук ще се събере целокупният... Амин ! Дай Боже !

Тема Казионна журналистиканови [re: >>>>>]  
Автор Чавдар ()
Публикувано20.04.00 13:56



Хайде де, точно отделът по ДДС да няма архив!!! Нали всеки божи месец регистрираните по ЗДДС фирми подават декларации, в които са посочени дължимия за внасяне данък или пък за възстановяване данъчен кредит.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.