Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 21.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Халал да ти е!нови [re: Analyser]  
Автор 1984 ()
Публикувано15.04.00 00:40



Последно - къде ти е проблема? Палестинците?Арафат?Палестинците и Арафат?

Тема До 100% govedo t.e. analyzeraнови [re: Analyser]  
Автор Redbul ()
Публикувано15.04.00 02:04



kakvi sa tia bezzakonia be...ti mejdunaroden sadia li si ili si internacionalist neshto :))) za kwi balgari izvan Balgaria mi govorish?????? to kakto varvi Balgaria she se razpadne - toi tragnal da mi opiava nekvi si zapadni pokrainini....... izviniavai ama ti si edin ovchi kon koito cvili po gaidata na razni psevdopolitici. na vsichki kato tebe koito im stiska samo kolkoto da vadite noj na umrialo kuche i se farliate kato chakali na marsha samo kadeto niama nikakva saprotiva - t.nar. zapadni pokrainini sa tochno takova neshto v momenta - az prosto iskah da vi kaja che ako biahte istinski patrioti za kwito se pishete - shtiahte da vidite parvo kolko balgari sa bili izklani i izseleni ot dneshna turcia i sled tova da lijete zadnicite na turcite...a ne sega da se darvite na edna darjava postavena na kolene :)) ......vsashnost tia bolestta vi e vinovna........

Тема ZA TRAVESTITA NARECHEN SELSKI BIKнови [re: SELSKIJA BIK]  
Автор Redbul ()
Публикувано15.04.00 02:22



IMASH MNOGO AGRARNO MISLENE :)) CHE SI SELSKI E IASNO...NO CHE SI BIK IAVNO E NIAKAKVO NEDORAZUMENIE :)))

Тема Каквото викнало това се обадилонови [re: ex-Pesho]  
Автор Белота ()
Публикувано15.04.00 04:05



Пешо, най-малко за "Той Не е", можеш да твърдиш такива неща, защото "той" не се заяжда (поне не на дребно), а откровено си ви размазва с все с полуистините ви, на които най-често градите твърденията си!

Тема Не ме разсмивай :)))нови [re: Белота]  
Автор ex-Pesho ()
Публикувано15.04.00 05:37



Питай го колко пъти трябваше да си замълчи и то по въпроси, които професионално го засягат. Бедата му е че вижда всичко през очилата на идеологията която защитава и това му играе лоши номера - излага тези, които не са издържани. В момента се опитава да се заяжда на дребно за да си го върне за Таушанов, но изглежда въобще не се сеща че ако започна да го дъвча сериозно пак ще трябва да подвие опашка. Ако искаш за домашно открий разликата между изречението "Интересно ми е какво ще кажат нашите червени псевдопатриоти за това:..." и филипиката пусната от 1984 за "корумпираността" на Таушанов и покровителитите му. В единия случай любознателен участник във форума пита за мнението една определена категория от другите участници в същия форум, а в другия случай професионален юрист се опитва да ни убеди без доказателства, че Таушанов е бил корумпиран. Толкова за професионалната компетентност на юристите от червената школа.

Тема Светът е оцелял, защото се е ....:)))нови [re: ex-Pesho]  
Автор Белота ()
Публикувано15.04.00 09:23



Това за Таушанов съвсем съм го изпуснал (и по новините). Нямам нищо напротив теб, и дори с повечето от изказванията ти (изключая тия от сорта на "вие комунистите" и т.н., защото са ми смешни) съм съгласен, но в момента не си прав, тъй като 1984 е доста точен коментатор (не съм забелязал, лишени от смисъл негови коментари ... това ми беше мисълта). пп. А бе, петък вечер как я прекарваш "там"?Пиете ли яко?:))) .... американците не пиели? ха ха

Тема До Черавеното Полуговедонови [re: Analyser]  
Автор Боби ()
Публикувано15.04.00 10:38



Ти пак ли си тука, бе, рязан? Мучал съм бил. Как установи? Кой кого ебава? Те нас ли? По какъв начин? Като протестират срещу глупостите на Костов за разпарчосване на Сърбия. Може би трябва да му ръкопляскат? Голям мръсник си, ей!

Тема PSIHICHNO BOLEN (redbul)нови [re: Redbul]  
Автор SELSKIJA BIK ()
Публикувано15.04.00 10:40



Parvo idi si izmii ustata , sled tova si opravi dvoikite po mislene ako znaesh kakvo oznachava mislene , malko zlobarche. Edinstvenata prichina poradi kojato si gubja vremeto s tebe e che ima njakavi makar i malki nadegdi da proglednesh i te sa ako si v puberiteta , no ako si v 30 -te njama shans. Zashto tolkova mnogo mi prilichash na edin sarboman ot saita taka narechenija "bezrodnik"

Тема ZA TRAVESTITA NARECHEN "redbul"нови [re: Redbul]  
Автор SELSKIJA BIK ()
Публикувано15.04.00 10:50



Ti ako beshe ot selo shteshe da pasesh treva -njama tolkova smotan seljanin v nasheto selo - i idi si vzemi ispitite po biologija, sled tova po itorija , izmii si ostata che mirishe , navaksai si parvite sedem godini i chak togava si otvarjai ustata ... che tja prostotijata hodi po horata a ne po gorata

Тема ZA TRAVESTITA NARECHEN "redbul"нови [re: SELSKIJA BIK]  
Автор Боби ()
Публикувано15.04.00 10:55



Не те знам откъде си, но една дума не можеш да напишеш на български без правописна грешка. Що не пробаш на английски?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.