Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:38 13.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Управляващи&Со върло разочаровани от "Ройнови  
Автор Цецка ()
Публикувано12.04.00 23:32



Ей на,толкова много ни разправяха колко добре вървят реформите,как уверено крачим напред към НАТО и Европа(!),а сега изведнъж да вземе "Ройтерс" да ни разубеждава...не вървели реформите,СДС губело доверие,също и партиите и институциите.Лоша работа!Удар под кръста за нашите пропагандатори,които веднага ревнаха:"Ройтерс" манипулира!" ПС.Г-н Иванов,не се отчайвайте!Аз съм сигурна,че "Ройтерс" е в гаден комунистически заговор със социолозите.

Тема Управляващи&Со върло разочаровани от "Ройнови [re: Цецка]  
Автор Антиплиткоумник ()
Публикувано12.04.00 23:40



Публикуваният вчера в пресата анализ на Ройтерс и мен много ме развълнува. Колко тъжно! И колко вярно! И все пак, като четох, у мен като патриот се надигна един въпрос. Кому е нужно /разбирай - изгодно/ да ни извади точно в този момент кирливите ризи пред света? То че ние си ги знаем - знаем си ги. Но защо точно сега една доскоро благосклонна агенция разпространява такъв анализ? Защо, според Вас /имам предвид - форума/? И кому изнася? Смятате ли че това е повече от журналистическа констатация?

Тема Управляващи&Со върло разочаровани от "Ройнови [re: Антиплиткоумник]  
Автор Mihailowski ()
Публикувано13.04.00 01:02



Ми това си е и истината ...то слабото място боли. Тези факти изнесени в "Ройтерс" ще намалят доверието към страната ни и кранчето с инвестицийте може и да не се завърти скоро. Обидно е за нас една Румъния( с милионите си цигани )да е по-приветливо място за капитали от България. И аз се питам на кому е изгодно да ни вади кирливите ризи?

Тема Не пей ми се, не смей ми се [re: Mihailowski]  
Автор Analyser ()
Публикувано13.04.00 01:11



Дами и Г-да, А вие не смятате ли изменението на настроенията във форума за достатъчен повод за заявленията на Ройтер? Както се казва - помогни си сам, за да ти помогне Бог. Да не говорим за хитрите влизания "отвън" вместо изтъркания Безродник.

Тема Не пей ми се, не смей ми сенови [re: Analyser]  
Автор Белота ()
Публикувано13.04.00 01:40



А вие смятате ли?:)))))

Тема koi ima polza da ni vadi kirlivite rizi??????нови [re: Цецка]  
Автор Redbul ()
Публикувано13.04.00 09:59



ami nie imame polza da se izvadiat..shtoto s malchanie po vaprosa ne pechelim nishto!!! problema e zashto nikoi v Balgaria ne smee da go kaje (che caria e gol) a triabva da chakame roiters ili drug da ni kaje do kade sme ia dokarali :))) da im pik@ia s izvinenie i na stakmistikata i na sociologiata balgarska :))

Тема Управляващи&Со върло разочаровани от "Ройнови [re: Антиплиткоумник]  
Автор Цецка ()
Публикувано13.04.00 23:17



Да,действително!След като дадохме каквото трябваше да даваме,като че ли сега е по-изгодно да ни полеят малко със студена водица,та няма само с нас да се занимават,я!Освен това,вярвам че западът е бил наясно с положението в България и когато сипеше обещанията.

Тема кои са Ройтерс?нови [re: Цецка]  
Автор П.М. ()
Публикувано14.04.00 11:28



Извинявайте, ама тая истерия около Ройтерс ми е леко необяснима? Какво точно представлява Ройтерс, та техният репортаж да се превръща в обект на всеобщ интерес? Да не би Бил Клинтън да прави изказвания по повод информацията в БТА или, да речем, ИТАР-ТАСС? Журналистите (и техните източници на информация) имат право на мнение, това мнение не може да се разглежда като присъда или дори оценка...

Тема Управляващи&Со върло разочаровани от "Ройнови [re: Цецка]  
Автор Венко ()
Публикувано14.04.00 15:05



Абе те Ройтерс и против Слобо пускаха материали, ама тогава бяха мръсни империалисти и дезинформатори. Въобще да говориш лошо за Слобо е престъпление! Виж да говориш лошо за България и Министър-Председателя и е друга работа. Само че кой го е правил анализа? "Кой пък е тоя Ройтерс?" дето питаше Стоичков.

Тема venko kofti e kogato "nashite" pochant dнови [re: Венко]  
Автор Redbul ()
Публикувано14.04.00 16:02



nali :))


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.