Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 22.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Динко, яж лайна и лай по луната!нови  
Автор Bin Ladden ()
Публикувано31.03.00 08:55



Извинявай, че те "псувам"! Освен че констатирам, други "съветски" изводи не правя! И съм доста по-млад от теб, за да ми викаш, че съм ти "другар", щото ти поне комсомолец си бил, а аз съм "чист", а това, че съм по умен от теб се дължи на твоето IQ, което сигурно около 50 точки, работи над себе си!!! Още в началото на този форум едно момиче помоли хората, чиито основен аргумент е "комунист" , да напуснат дискусията! Колкото до "духането", твърди се, че мъжкото е много по-добро от това на жените, така че дай да пробваме.Надявам се, че подържаш сносна хигиена, щото иначе не става! Целувки!!! P.S. Имам чувството, че много лесно се засягаш, злобарче си нещо! Един съвет, добронамерен и без пари - владей се, показваш слабости, откриваш се, а това те прави уязвим!

Тема Динко, яж лайна и лай по луната!нови [re: Bin Ladden]  
Автор Динко Станишев ()
Публикувано31.03.00 12:33



Кой е злобарче си личи най-ясно от неадекватните ти изказвания. В комсомола никога не съм бил, но и да бях доживял да стана член, сега нямаше да ми пука, както не ми пука ,че съм бил пионерче, защото всички ставаха. Кой се дразни и оголва слабите си места е повече от ясно - ти ми "посвещаваш" вече втора тема пълна с обиди, което е достатъчно доказателство кой от двама ни е с по-здрави нерви. Със сигурност се владея повече от теб, а колкото до коефициента ми - хората в България с по-висок от моя не са много. Това даже е документирано и проверено. В определени моменти колеги от СУ от специалност "Психология" са ме сочили като пример за изключително висок коефициент. А май имаш нужда и от сексуално разтоварване, и ми се струва, че няма кой да ти помогне. Не се изненадвам - от начина, по който се изразяваш, става ясно, че си агресивна, неуравновесена личност, силно комплексирана и неудоволетворена. Много по-здрави от мен!

Тема Динко, яж лайна и лай по луната!нови [re: Динко Станишев]  
Автор Bin Ladden ()
Публикувано01.04.00 13:35



Така те обичам! Излей гнева си! Колкото до колегите от специалност "ПСИХОЛОГИЯ" в СУ, те са и мои колеги, ще ги питам! Колкото до тестовете за "максимално постижение" и резултатите, които си получил, те не дават абсолютно никакво предимство на теб пред останалите, нито пък гаранции, че си "обречен" да бъдеш "водещ", те са просто резултат на моментно състояние и на други фактори, които могат да се манипулират, както от изследваното лице, така и от провеждащия изследването! Амин! P.S. И какво си се заобяснявал колко си интелигентен, то като не си личи ....

Тема личи си, личи...нови [re: Bin Ladden]  
Автор Динко Станишев ()
Публикувано03.04.00 13:54



Ако не е тайна, кой курс си?

Тема личи си, личи...нови [re: Динко Станишев]  
Автор Bin Ladden ()
Публикувано03.04.00 14:18



4

Тема личи си, личи...нови [re: Bin Ladden]  
Автор Динко Станишев ()
Публикувано03.04.00 14:20



Маашалла! Че аз имам доста приятели от 5, почти е можело да се запознаем. Ако си бил на основаването на вашия съюз в СУ аз присъствах на онова събрание - дето се учреди академичното дружество, де. Приятни хорица сте това психолозите...

Тема личи си, личи...нови [re: Динко Станишев]  
Автор Bin Ladden ()
Публикувано03.04.00 14:44



Така е!Пък и колежките са ни хубави!?! Има един великолепен филм "Офицер и джентълмен" с Р.Гиър и Л.Госет - младши / получава Оскар за второстепенна роля /.Там двамата герои имаха спор, разминаваха им се вижданията по някои въпроси, като на нас и когато вече не можеха да се търпят, като нас, се "изясниха" по много мъжки начин, като двама джентълмени.Та мисълта ми е, то и без това сигурно сме се засичали по коридорите на СУ, въпреки че аз темерутите ги запомням, да се "подуелираме" като двамата герои във филма, честно и коректно, но мъжки, а??? Целувки!!!

Тема личи си, личи...нови [re: Bin Ladden]  
Автор Динко Станишев ()
Публикувано03.04.00 18:03



Мда... Аз си бродя из Еректората, както го наричат пък моите колежки и като минавам покрай 21 и съседните аудитории, нещо подсъзнателно ме е приканвало да метна една две лимонки натам профилактично:)))) Какво предлагаш за дуела? И какво точно се е случило във въпросния филм, че май не съм го гледал?

Тема личи си, личи...нови [re: Динко Станишев]  
Автор Bin Ladden ()
Публикувано03.04.00 18:53



За дуела - два чифта боксови ръкавици, един ринг и 10 сек. време, за да те нокаутирам! Не ми вярваш нали? А трабва ... За лимонките - ще похабиш само аудиторията!За другото не си заслужава да се цапаш - трагедия! А филмът го гледай, заслужава си! Целувки!!!

Тема личи си, личи...нови [re: Bin Ladden]  
Автор Динко Станишев ()
Публикувано03.04.00 19:08



Вероятно ти си доста едричък психолог. То вярно, ако си 90-100кг. ще ме нокаутираш без проблем. Просто не сме в една категория, ми се струва. Аз не съм точно "комар" но както съм около 68-70 май не съм ти в групата. Пък и никога не съм харесвал подобен род разплащане на сметките. Друго си е с по един "Макаров" по на 50 м. и да видим кой кого:)))


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.