Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 24.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема А стига бенови [re: 1984]  
Автор Analyser ()
Публикувано02.04.00 20:58



Че той ще се окаже комшия. Аз също съм globalserve (те са най-евтиния ISP). Само че аз не страдам от раздвоение на личноста и нямам нужда да пиша под различни псевдоними. А как си ги докопал тия данни? Аз също искам да проверя, просто от интерес, откъде се обаждат някои.

Тема А стига бенови [re: Analyser]  
Автор Българин ()
Публикувано02.04.00 21:35



Сега съм надруг сървер Alta vista който е безплатен. Но както каза по-горе проблема е мисленето. Аз забелязвам че все още съществува комунистическо мислене и навици. За това някой участници немогат да разберат, че хората който са надраснали тези лоши качества и изобличават лошото ни минало и последствията от това минало стоят твърдо зад фактите и няма нужда да бъдат дволичници. Че няколко по-горни участници се интересуват кой от къде, кой какво пише и съставят списаци това не ме учудва. Въпроса за какво им нужна тази информация или го правят от инерция.

Тема А стига бенови [re: Analyser]  
Автор 1984 ()
Публикувано02.04.00 21:39



Аз ги "докопах" случайно - веднъж нещо дир-а се беше скапал и страницата с темите изскочи с IP-та на авторите. Но със сигурност може да се стигне до тая информация (тя се съхранява в дир-а, даже при новия интерфейс се показваше съвсем "официално") - щом нещо е възможно случайно, значи е достъпно по принцип.

Тема Размисли на неюристнови [re: Защо]  
Автор светец ()
Публикувано02.04.00 22:21



Знае ли някой колко страва на бедна Б-я един ден работа на парламента? С поредната тъпотия наречена закон се прави не закон, който би трябвало да регулира, а една констатация. От друга страна костатацията е нещо, което всеки би трябвало да направи сам за себе си иначе това би означавало, че се регламентира мисленето и правото на мнение! В същият дух би трябвало да приемем закон за незаконноста на турското робство и т.н. Защо ли другите страни имащи тъмнии периоди в миналото си не си приемат такива закони? Примери робство, религиозни преследвания, и т.н. Не ми е радостно, като си представя, че раждането ми и цялото ми съществуване е незаконно. Няма ли гоподи да си прибереш грешките, а ги оставяш да творят закони от този тип. Бедна и нещастна българийко и тази безнадеждност в чий ръце си попаднала !!!!!!!!!!!!

Тема За IPтатанови [re: Analyser]  
Автор Белота ()
Публикувано03.04.00 03:07



Наистина в новия "интерфейс" на клубовете имаше такава опция, която лично на мен ми допадна, но много от участниците се противопоставиха и така тя изчезна! За информация на участниците от един IP адреса може само да се разбере кой е и-нет провайдера, в което няма нищо страшно.Разбира се един и същи провайдер могат да ползват много хора, някои от които тук!Също така един същ IP адрес могат да ползват и няколко души! Пример: Генерал Антонеску и Динко! Ако някой има какво да крие негов си проблем ..., Българин явно е от тези хора, защото като гледам по-горе - може да пише доста по-добре, когато има желание! Поздрваи

Тема След еднодневно мислененови [re: Иван Иванов]  
Автор Analyser ()
Публикувано03.04.00 03:35



Г-н Иванов, След като поразмислих над вашите аргументи реших, че навярно съм се поизсилил защитавайки един такъв съмнителен прецедент подобен на закона за активните борци. Всички крайности са опасни, още повече че един такъв закон действително може да причини усложнения с много подписани международни договори и конвенции. След като партията е обявена за незаконна, то автоматически всички те би трябвало да се анулират, а това е недопустимо.

Тема За IPтатанови [re: Белота]  
Автор Българин ()
Публикувано03.04.00 03:49



Белоте, Нищо няма какво да крия, пиша както мога и каквото мие на ума. Малко ме интересува да ли е литературно и стилно издаржано. Форума е политически.

Тема След еднодневно мислененови [re: Analyser]  
Автор Чавдар ()
Публикувано03.04.00 05:45



Анализаторе, м*****а й на партията, макар че и това е доста тъпо - да обявяваш нещо за незаконно със задна дата. Проблемът е, че този "закон" (с извинение) е една пълна безсмислица, за която обаче отиде един работен ден на господа депутатите (на всичкото отгоре - предаван на живо по телевизията), а те не е като да нямат друга (и то далеч по-важна) работа за вършене. Както вече посочиха други хора тук, това е по-скоро една декларация, кой знае защо наречена "закон". Законът е нормативен документ, от който нормално трябва да произтичат някакви правни последици. В случая такива просто не може да има. Не съм юрист, но по мое мнение, ако приемем противоположната теза, то това би означавало, че с обявяването на държавната власт в продължение на близо половин век за незаконна, би трябвало да бъдат обявени за такива и всички приети/издадени от нея нормативни актове, подписаните международни договори (ето ти един начин да си редуцираме външния дълг :)))))) и т.н. (в т.ч. и научната степен на вносителя на това нещо). Това е някакъв абсолютен абсурд, който може да бъде роден само от един много болен мозък. Единствените приложения на този "закон", за които се сещам, са да се вдигне градуса на твърдите електорати (син и червен); да се отклони вниманието на общественото мнение от други, силно неудобни за управляващите, въпроси, а може би и като опит да се злепостави ръководството на СДС.

Тема Има и още нещо ...нови [re: Чавдар]  
Автор Белота ()
Публикувано03.04.00 06:12



Остави, че е абсурд, ами погледни, че бе приет на първо четене от синьото мнозинство без нито един глас "против" или "въздържал се"!За пореден път даваме повод на съседните ни държави (а и на Западноевропейските) да ни се смеят и да печелят темпо на наш гръб ... С този акт България изпревари по "тъпоумие" и Албания, и няма да се учудя ако в следващите седмици/месеци/години, не само италианците използват нарицателното "българин" при псуване в парламента.Яд ме, на политиквите ни, а още повече ме е яд, че всичко отново е за сметка на народа!Докога ще продължават експериментите?Докога?

Тема Има и още нещо ...нови [re: Белота]  
Автор ex-Pesho ()
Публикувано03.04.00 07:21



Докато другата съставка на това безумие - червените боклуци като теб най-накрая не си заминат в историята където им е мястото. Може би един ден наистина е похабен от работата на този парламент, но хайде да не си припомняме колко години на България загубиха любимите ти на теб правителства и парламенти на Андрей Луканов, Любен Беров и Жан Виденов. Така че не си късай ризата в театрална мъка.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.