Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Динко, Генерале - осъзнайте се!нови  
Автор Bin Ladden ()
Публикувано30.03.00 14:36



Драги Динко, сърбите славяни ли са? Питането ми е провокирано от твоята " дисертация ", която си използвал, за да "аргументираш" твоите доводи тук, в дискусията! Руснаците, горките, и те ли не са славяни? Само питам! Щото, за да си евриен не е задължително и двамата ти родители да са евреи! Схващаш ли?!?! Просто пример - нищо против еврейството! Лично и аз се пиша българин, но славянската жилка си я имаме, а начинът й на употреба - в зависимост от конюнктурата, както всичко останало! Яж лайна и лай по луната! Генерале, коментирайки фашизмът, недей да твърдиш, че след като Хитлер - най-големият изрод в историята, не ни е причинил много злини е едва ли не херувимче и мъченик за нас - перефразирам! След като се стремим така напористо, а някои по-спокойно, към онези евро-океански / атлантически / ценности, то освен с отвращение, с друго не може да се споменава името на този, едва ли, човек! И една справка - за да не пострадаме от неговата "помощ" - визирам Македония - в последната фаза на Втората световна война загинаха повече български войници, отколкото американски за цялата война, та с цената на тази жертва запазихме някак цялостта на земите си. Поздрави!

Тема Бин Ладен - духай гонови [re: Bin Ladden]  
Автор Динко Станишев ()
Публикувано30.03.00 16:39



Щом др. Ладен се дразни, значи пипаме по болните места. Славянските ни черти съвсем не са тези, с които трябва да се гордеем! В новата и най-новата ни история те са формален повод за Освобождението - това не може да бъде отречено. Но са и повод за безумията на крайното русофилство на някой българи, които в заслепението си не разбират, че дружбата по славянска линия ще ни носи само несгоди и ниски доходи. Вземи за пример т.нар. "западни славяни", които най-бързо и енергично напуснаха мечешката руска орбита и направиха опити за това даже преди 80-те години. Тези "славянски" страни сега имат многократно по-висок жизнен стандарт от нас, които бяхме най-приятелската страна на СССР, най-големите лакеи. Единствената мумия извън Москва беше в София, един доста показателен факт. И другарят Ладен да се въздържа от псувни и обиди, защото и ние можем.

Тема За лакеитенови [re: Динко Станишев]  
Автор Bezrodnik ()
Публикувано30.03.00 18:26



Ами че ти и днес не си нищо повече от лакей, само господарят ти е друг. При това си и простак, както личи от любезното ти обръщение.Простак си и морално, щом изгодата ти диктува, славянин ли да си, туранец ли.

Тема Да не &нови [re: Bezrodnik]  
Автор Analyser ()
Публикувано31.03.00 05:32



Това е превод на твоите тъпотии на други езици. Ами че ти и днес не си нищо повече от лакей, само господарят ти е друг. При това си и простак, както личи от любезното ти обръщение.Простак си и морално, щом изгодата ти диктува, славянин ли да си, туранец ли. ______________________________________________________________________________________________________________ Знаеш ли какво е казал Христос на кръста (на същия език, между другото): "Аба! Лама сабахтани?"

Тема Става интересно [re: Analyser]  
Автор Analyser ()
Публикувано31.03.00 05:38



Заглавието на темата, както и превода на тъпотиите на Без.....ка бяха на чист иврит. Най-интересното е че полето на форума приемаше израелската азбука, но не го публикува, за разлика от идиотщините на немски. Тия дни ще го проверя пак.

Тема Става интереснонови [re: Analyser]  
Автор Белота ()
Публикувано31.03.00 08:33



Какво означава цитата?

Тема Динко,нови [re: Динко Станишев]  
Автор Белота ()
Публикувано31.03.00 08:38



ако не греша говориш с девойка, а това "духай го" може и да бъде възприето като сексуален тормоз и разни твои неосъществени мераци ...:))))))

Тема Само питамнови [re: Analyser]  
Автор Боби ()
Публикувано31.03.00 09:59



Не е ли: "Ели,ели! Лама сабахтани"? Така съм го срещал в една книга, но тя е художествена.

Тема коментаринови [re: Белота]  
Автор Динко Станишев ()
Публикувано31.03.00 12:44



"Духай го" беше израз на речта, засилен, за да посъветвам лицето Ладен да внимава с изказванията си. Според мен "яж лайна" е не по-малко обидно от "духай го". Каквото повикало, такова се обадило. Спазването на добрия тон в този форум е задължително изискване, но то според мен не включва и пасивна реакция когато те обиждат. "Око за око, зъб за зъб" и "обида за обида" бих допълнил аз. Не знам иврит и никога не съм проявявал интерес към научаването му. Най-прочутата реплика на Иисус от кръста е към съседа му/разбойник/ който се разкайва. Отговорът на Иисус е "Още днес ти ще бъдеш с мен в Рая". Колкото до това дали съм лакей на все още недефинирани тук господари, смея да твърдя, че дължа лоялност на тези, на които преценя че заслужават което според мен е единствената разумна позиция. Фактът, че още съм в България и ми пука какво става с тази държава за мен е достатъчен. Ще вярвам в каквото си поискам и ще защитавам тези тези, които ми импонират най-добре. Тези, които не могат да понесат това, не стават за дебатьори.

Тема Prav si!нови [re: Боби]  
Автор B v l g a r i ()
Публикувано01.04.00 12:09



"Gospodi, gospodi, zashto si me izostavil?" ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ "My god, my god, why hast thou forsaken me?"


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.