Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 25.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пауза  
Автор Иван Иванов ()
Публикувано27.02.00 22:08



За съжаление повече не ми е възможно да следя форума по технически причини - отварянето на форума ми отнема около 20 мин., отварянето на дадена тема - от 10 до 20 мин., отварянето на реплика - от 5 до 20 мин. (връзката ми с Интернет у дома ми е 128 kbits/s, нямам проблеми с други места). Съжалявам, ако не съм отговорил на реплики до мен. Ще проверявам отвреме-навреме дали връзките на www.dir.bg със света са се подобрили. Искрено Ваш, Иван Иванов, Упсала, Швеция PS. Предполагам, че на някои съвсем няма да липсвам и се надявам те да събират сили за евентуални бъдещи дебати.

Тема Присъединявам се!нови [re: Иван Иванов]  
Автор Analyser ()
Публикувано28.02.00 01:24



Г-н Иванов, аз също имам проблеми със сврзването с DirBg (не само с форумите, а като цяло), но мислех че това е проблем само за Северна Америка. Във връзка с това искам да помоля всички, които имат проблеми с връзките да напишат в тази тема, дори това да им коства десетина минути, за да можем да изпратим общ въпрос коя е причината. За сравнение, когато имах подобен проблем с друг сайт по вина на канадски провайдер ( вярно че им цитирах някои точки от правилата за Интернет), хората ми се извиниха и помолиха винаги да им се обаждам, при бъдещи проблеми. Още веднъж - пишете, недейте да търпите такива фокуси!

Тема Присъединявам се!нови [re: Analyser]  
Автор ex-Pesho ()
Публикувано28.02.00 02:11



Ами аз, и както видях и Шорош, се оплакахме още преди два дена в клуб Предложения, но засега няма ефект.

Тема Не винаги връзката е лоша!нови [re: Analyser]  
Автор Черноризец Храбър ()
Публикувано29.02.00 00:21



Признавам,че намерението на г-н Иван Иванов евентуално да отсъства ме натъжи,тъй като той е тежката ни артилерия,казано на старомоден военен език.Но нали проблемите съществуват само,за да можем да ги решаваме,както ни учи примера на г-н Analiser.Наистина нямам доказателства,че причината за лошата връзка е Dir.bg ,но мисля ,че за някои не е трудно да я открият.Да напуснеш форума не е лесно:то е като да се отречеш от родата си;някои те ненавиждат и мразят,но има и такива които те обичат,други просто имат нужда от теб:ти си имал неблагоразумието да ги създадеш или си се грижил за тях. Не ви ли идва понякога на ум,че никовете в Косово са живи същества ,които са различни от хората зад тях? Използвам случая да поздравя г.г. Иван Иванов ,Analiser и ex-Pesho.Сигурен съм ,че евентуалните бъдещи дебати с тяхно участие във форума Косово са неизбежни!

Тема Не винаги връзката е лоша!нови [re: Черноризец Храбър]  
Автор Любо ()
Публикувано29.02.00 04:02



Кво ги приказваш бе Черноризец!Няма отръвка от тия тримата :)).Пък то ако има кво ще правим - ще си приказваме сами ли :)))))

Тема Паузанови [re: Иван Иванов]  
Автор Генерал Антонеску ()
Публикувано01.03.00 10:47



Аз срещам проблеми с връзката само спорадично, обикновено се решават бързо. Иначе дир-ът реагира като младоженец... :) По-често срещам проблеми с Yahoo, ама с него кой пък не среща... :)


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.