Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 21.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема за западната ни граница :)))нови  
Автор полковникЪТ ()
Публикувано17.02.00 10:31



Може ли някой да ми каже, какво ще правим с албанците ако се обединим с Македония. Аз твърдо вярвам, че нещата вървят натам... А Албанците се плодят като зайци. Мислите ли, че ще се наложи да разделяме територията на Македония на Албанска и Българска? Това едва ли ще се хареса на много хора и тук и там. И ако няма да разделяме, какво ще ги правим шиптарчетата? Не можем да ги гоним, защото и ние можем да изпушим като сърбите. Не можем да ги интегрираме, защото историята е показала как тия се интегрират - почти като нашите цигани, демек никак. Расовата ни търпимост май ще бъде подложена на изпитание... Поздрав

Тема за западната ни граница :)))нови [re: полковникЪТ]  
Автор Генерал Антонеску ()
Публикувано17.02.00 10:53



Една мъдра китайска поговорка казва: "По този мост ще мина, когато стигна до него". Българският етнически елемент в Гърция е трайно интегриран в обществото, и то в последните десетилетия - изобщо не заради репресиите. Просто Гърция благоденства, тя е член на ЕС. Ако България стане привлекателна, албанците ще се засилят да се побългаряват много по-бързо, отколкото българите обичат да се дебългаризират. Албанците много, ама много искат да се пишат европейци - имам предвид албанците и от Албания, и от Косово, и от Македония. В това съм сигурен, говоря от първа ръка. Така че проблемът е в нас, не в тях.

Тема за западната ни граница :)))нови [re: полковникЪТ]  
Автор Защо ()
Публикувано17.02.00 11:07



Никой няма да ни позволи да се обединим с Македония. Трябва де се търси някава интеграция от скандинавски тип.

Тема за западната ни граница :)))нови [re: Генерал Антонеску]  
Автор Белота ()
Публикувано17.02.00 11:11



Генерале, сърбите не се оправиха/интегрираха с тях пък ние!:))) Колкото до българския етнически елемент в южната ни съседка - той носи гръцки имена! Въобще, цялата история в Македония с шиптърите мен хич не ме кефи, и предпочитам "македонците" да се справят с проблема първо(ако трябва и ние ще помогнем) пък после да се съединяваме!:))

Тема за западната ни граница :)))нови [re: Генерал Антонеску]  
Автор Любо ()
Публикувано17.02.00 16:48



Абсолютен абсурд е това което казваш Генерале!Аз също имам информация от първа ръка!И докато ти си общувал най-вече с елита дето иска да се пише европейски то аз съм общувал само с обикновени албанци!Обикновени - разбирай тъпи,ограничени,мързеливи,докрай фанатизирани покрай албанската идея.Мерака им да са европейци го има да,но това не е мерака на българина попаднал в Европа да се приобщи към западната цивилизация,да попие от чуждата култура и да се поучи от нея.Мерака на албанеца попаднал в Европа е да лежи и да прави малки гадни шиптърчета които да храни със социалните помощи.Като в същото време успява да заделя и пари за да прати в Албания(Косово,Македония) на другите си роднини за да не вземе да вземе да се прекъсне възпроизводствения им процес от глад или нещо друго. Обединение с Македония!?!?!?Кой ще ни позволи такова нещо?!Виж разцепване на Македония на албански и македонски кантони е нещо по-вероятно ако не се вземат мерки за албанската раждаемост!Може и да не е в моя живот но това със сигурност ще стане!Няма кой да спре албанците!Няма кой да ги интегрира!И ако не вярвате на сърбите че са направили усилия да ги интегрират то вижте ги как живеят в Западна Европа - по същия начин както и в родината си.Айде да видим Европа как ще ги интегрира!

Тема за западната ни граница :)))нови [re: полковникЪТ]  
Автор RAGE ()
Публикувано17.02.00 17:56



Голям оптимизъм направо не е за вярване!!! Кой ще ни позволи да се обединим с ( макар че правилния глагол е да си върнем ) Вардарска Македония ? ЕС? САЩ? НАТО? Сърбия? Русия? Гърция? Турция? Албания? - сигурен съм, че всички са много против българското обединие. А мангалите албанци, че са проблем, проблем са. Няма оправия, според мене с такива измети може само едно - до стената !

Тема за западната ни граница :)))нови [re: полковникЪТ]  
Автор Hinky ()
Публикувано17.02.00 18:21



Ще си сложим един огромен таралеж в гащите, какво друго ...

Тема за западната ни граница :))) [re: Генерал Антонеску]  
Автор той НЕ е ()
Публикувано17.02.00 18:42



Айде стига с тия благоденствия, дето правят всички зелени! Снощи попаднах на една статистика, която ме потресе. Известно ли ти е, че всеки четиринадесети чернокож мъж в Щатите е затворник? Известно ли ти е, че всеки четвърти чернокож мъж в Щатите им статистическия шанс да попадне поне веднъж през живота си в затвора? Всико това при средно 1.1/100 затворници спрямо пълнолетно население (в абсолютно число - 1.8 милиона). Интеграция....

Тема за западната ни граница :)))нови [re: Hinky]  
Автор той НЕ е ()
Публикувано17.02.00 18:45



Обединение с Македония? Моментално ще се окажем точно на същото място, където сега е Югославия - всики ще почнат да ни сочат с пръст и да ни гледат през мерника. Друг въпрос е дали си струва...

Тема за западната ни граница :)))нови [re: Любо]  
Автор ex-Pesho ()
Публикувано17.02.00 21:40



Абе Любо, станни неща говорите за тези албанци. В супера от който си пазарувам, доста голяма част от помощния персонал (тези на касите, които ти слагат продуктите в торбички) са албанци. Не ми правят впечатление на някакви изроди - работят си хората и това е.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.