Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 11.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За Пивото, Пешо, Антонеску и още някои  
Автор Безродник ()
Публикувано03.02.00 03:28



Един сбъркан кандидат-американец вряска досущ гражданина Паниковски “Наглост!”, генералът с фашисткия си ник, и той божем за Европа тръгнал, се чуди какво да изломоти за някакни вопли в смешното си сърбофобско злорадие, Той не е, уж на комунист се правеше, пък ми обяснява Балканската епопея, вместо да препрочете Антон Страшимиров, че и за естествения съюзник Хитлер ми нарежда, а Пивото, дето в самостоятелно мислене се упражняваше, повтаря и припява. Пиво, имаш ли речник, та да видиш какво означава неконформизъм? Или на английски да ти го обяснявам? Nonconformity освен неангликански протестант означава просто “Не! Не съм съгласен!”, когато идват да ти го нахлузят. Това каза Сърбия на Хабсбург, на Хитлер, на Сталин и на Нато, докато България всеки път сваляше гащите. Сега ясно ли е? Май си пъхнах пръста, където трябва.

Тема Za Bezrodnikнови [re: Безродник]  
Автор Oxygene ()
Публикувано03.02.00 06:02



Absolutno, beshe vreme da zapushish tazi neponosimo vonkashta naposledyk dupka, koiato pri teb e s razmenena funktsia!!! Lainopluvach takyv!!! Marsh pri syrbite predatel neshtasten!

Тема За Пивото, Пешо, Антонеску и още някоинови [re: Безродник]  
Автор ex-Pesho ()
Публикувано03.02.00 06:54



Ти пак ли си се натряскал в някой пъб с Миша Глени?

Тема Da go beshe ...нови [re: Безродник]  
Автор Kapanetzc ()
Публикувано03.02.00 09:21



...napisal na angliiski , shte go priema no na bulgarski a tova oznachava ot bulgarin - boli.

Тема За Пивото, Пешо, Антонеску и още някоинови [re: Безродник]  
Автор Генарал Антонеску ()
Публикувано03.02.00 09:36



Безродник, ако продължаваш да ме дразниш, ще се рпекръстя на Анте Павелич, та да се разтреперваш само като ми прочетеш името! Освен това престани да се правиш на тъп - всички страни от Източна Европа бяха съюзници на Третия Райх /с едно-две изключения/ - като започнеш от СССР, минеш през Унгария, и стигнеш до любимата ти Югославия. Това че няколко генерали не са били съгласни, а може би и част от сърбите, не означава, че повечето граждани на Югославия не са били про-германски ориентирани. Така че спри с глупостите, наглостта ти не ми пречи, но се опитвай да ползваш само смислени аргументи. Освен това генерал Антонеску е направил добро на България, второто положително събитие в нашата история след Съединението е свързано с него. И ако и територията вече да не е ресурс, тогава е била, и трябва да го помним с добро. Като казвам "ние" тук не включвам теб. А това за Анте Павелич е сериозно предупреждение, ще ме караш да си губя времето и да защитавам една не чак толкова любима ми теза - какви животни са /били/ много сърби. И то преди последните 10 години. Повярвай ми, не ми се прави такова PR-упражнение, ама си го търсиш.

Тема Domnule Conducatur Statulul Antonescu,нови [re: Генарал Антонеску]  
Автор Безродник ()
Публикувано03.02.00 11:27



слагай си на който си искаш фюрер името, всичките са добри хора, няма начин да сбъркаш. Разбирам, че покрай политическата логика и историческата логика здраво те тресе. Ти си май най-грамотният от четата, защо не вземеш да си напишеш една история, та да си я четете всичките и да се радвате. Само не си слагай кръщелното име като автор, че може да не я докараш до пенсия, защото НИЕ в Брюксел такива много не ги обичаме.

Тема Pochvash da stavash zloben ...нови [re: Безродник]  
Автор Kapanetzc ()
Публикувано03.02.00 11:34



...Vie ot Bryksel. I ti ne si slagai imeto , ne si padam osobenno po- bash evropeizite koito sa zabravili kade sa se praknali.

Тема За Оксиженистанови [re: Oxygene]  
Автор Безродник ()
Публикувано03.02.00 12:18



Това беше добре като образност! Пусни още нещо за колекцията ми, по възможност на кирилица!

Тема Domnule Conducatur Statulul Antonescu,нови [re: Безродник]  
Автор Генарал Антонеску ()
Публикувано03.02.00 12:19



Безродник, като те чете човек още малко и ще ми обясниш за "Европа на нациите", която си унищожил. Пардон, която сте унищожили - с Шешел и хилядите убийци на българщината в Македония. А за Западните покрайнини просто недей да отваряш приказка!...

Тема Za Bezrodnikнови [re: Oxygene]  
Автор Генарал Антонеску ()
Публикувано03.02.00 12:21



Оксижен, такъв човек не може да бъде предател, защото никой няма да му повери не тайни, а дори автомат-играчка. Той е просто провокативен /не е много ясно дали мрази наистина българите или е озлобен, или пък се опитва да ни се подиграва/, интересно ми е само едно: Защо?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.