Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 03.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема А Вие знаете ли ?нови  
Автор Сатан ()
Публикувано24.01.00 11:55



А Вие знаете ли го тоя " Иван Иванов " и такива като него, дали наистина са "Иван Иванов" и сие ? Дали наистина са в Швеция, Щатите, България и т.н. ? А ? Не знаем ! А ако им се плаща от някое "демократично" разузнаване за да внесат своята лепта в по-бързото (насилствено) осъществяване на "демократичните" ценности ? Аз знам едно : Искам да водя спокоен живот ! Все ми е едно при каква система или т. нар. "режим" . Знам, че при Живков живеех спокойно, а сега живея изключително интересно . Толкова интересно, че Винету или пирата Шарки щяха да си отхапят носовете от яд ако разберат. Знам, че СДС обеща много неща, дори и за дънъците. Виждам обаче, че сините си измиват ръцете с МВФ за неспазените обещания. Аз знам едно : развържи ръцете на частника и го остави 3-6 години. Не ти трябват ни заеми , ни глупости. И ще видиш как икономиката ще цъфне и ще върже ! Да ама не ! Много ще се разбогатеят хората, ще се появи средна класа и тя ще вземе да си пъха гагата където не трябва. Моето мнение е , че ще затъваме ужасно и до безкрай. В момента сме на ниво предколективизация. Условно 1945-48 година. Разбито селско стопанство, липсваща икономика и напъни за социална защита. Значи ако върви така след около 10 години някой ще започне нещичко да прави, а след около 30 години, живота ще е мъничко по-добър. Това се пада през 2030 година. Айде да приемем 2025-та. Тогава ще съм на 58 години. Ако ги доживея де ! Даа малко черногледо се получава, жалко и, че е истина. Сегашната ситуация много ми напомня на "Устав на БКП". Значи попадна ми такова нещо в ръцете, някой го беше захвърлил и чета аз вътре " .......комуниста трябва да е честен, почтен, идеалист, смел......." , Уха , казвам си , тамън работа за мене. Да , ама мисля два-три дни и гледам, в столовата на завода, на партийния секретар дават вкусно пилешко бутче, а на мен - оглозгано крилце. Викам си аз - "......ааа тука нещо не е наред......". И така и не станах партиец ! Така, че платени агитатори винаги ще има, но въпроса е да не им позволите захаросаните им лъжи да не ви омаят. Мислете, преценявайте, ако не сте сигурни питайте сърцето си - то няма да ви излъже. Всичко добро.

Тема А Вие знаете ли ?нови [re: Сатан]  
Автор Чавдар ()
Публикувано24.01.00 12:53



Какво ще кажеш да не се взимаме прекалено на сериозно и да си мислим, че сме толкова важни, че разните спец- и други служби да ни "командироват" платени агитатори? :))))))

Тема А Вие знаете ли ?нови [re: Чавдар]  
Автор Pivoto ()
Публикувано24.01.00 13:01



А защо не ? Както се знае тука бъка от комунисти (лошо), сръбски агенти (къде е контраразузнаването ?) и анти-натовци (леле мале позор). Тчоно тука му е мястото на всеки от въпросните да му се напомни кой е на власт.

Тема А Вие знаете ли ?нови [re: Pivoto]  
Автор Чавдар ()
Публикувано24.01.00 13:08



Забрави антиамериканците :))))))))))

Тема При Живков робите живееха добренови [re: Сатан]  
Автор П.M. ()
Публикувано24.01.00 13:20



Те знаеха, че ДС няма да позволи на свободомислещите да им застрашат реда, докато чакат петнайсет години за Москвич. Не мога да разбера какво е това неистово желание на Живковите почитатели да се изказват в интернет-пространството? В крайна сметка внушава се погрешна представа за ценностите на един, макар и малък и незначителен народ.

Тема А Вие знаете ли ?нови [re: Чавдар]  
Автор Pivoto ()
Публикувано24.01.00 13:30



Верно бре. Не съм се гледал в огледалото наскоро. Ама какво са ми виновни хората ... то правителството им е едно... Май трябва да седна да прочета отново '1984'. И книгата следва да се преиздаде със заглавие 2024.

Тема допълнениенови [re: Pivoto]  
Автор Pivoto ()
Публикувано24.01.00 13:31



Как беше девиза на управляващите от книгата ? Май беше: "Постоянна война за постоянен мир" Защо ми звучи като история на американската дипломация 1990-1999 ?

Тема При Живков робите живееха добренови [re: П.M.]  
Автор ghost in the machine ()
Публикувано24.01.00 15:42



П.М., има свобода на словото, която се отнася и за всякакви инакомислещи, пък били те и Живкови почитатели, както явно ти е по-удобно да ги наричаш. А и сега има роби, които живеят добре /Костов и Co/ - само че не са "работническа класа с бели якички", а просто роби с бели колички. Можеш да продължиш производството на социални групи, римувайки - с мини полички, с дебели игрички, с нарисувани вратички (a la Пинокио)... Това ли, според теб, бе целта на Прехода? ghost in the machine (ex-Barbie)

Тема Чавдарнови [re: Чавдар]  
Автор Сатан ()
Публикувано24.01.00 17:14



Интернета е много мощно средство за агитация. Също като радио, телевизия, вестници. Естествено е да има борба и за това кой да го владее. Не си мисли , че в разузнаването работят идиоти. Редовите служители от всички инстанции трябва да са послушни ( разбирай - изпълнителни), но това съвсем определено, не важи за ръководните кадри. Естествено е и тук да има шпиони, доносници, идеалисти, псуващи, добри , зли , черни, бели и т.н. Слава богу мрежата все още е свободна, макар, че виждате какво се опитват да и наложат всички правителства. Ако не сте чели последния брой на "Компютри" обадете ми се.

Тема Чавдарнови [re: Сатан]  
Автор ghost in the machine ()
Публикувано24.01.00 18:02



Кой точно брой и коя статия имаш предвид? Благодаря, Barbie


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.