Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 02.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Извинявам се...  
Автор ex-Pesho ()
Публикувано08.01.00 03:48



...но не съм запознат много с делата на Сорос и затова може ли някой да ми каже, защо в очите на някои хора той е най-долното и гнъсно същество на тази земя (почти толкова отвратително колкото CNN :))) ?

Тема Извинявам се...нови [re: ex-Pesho]  
Автор Любо ()
Публикувано08.01.00 05:03



Може би щото има много пари бе Пешо!!!Ами запитвал ли си се колко хора определят Бил Гейтс като "най-долното и гнъсно същество на тази земя".Може би пропорционално на мангизите му които растат всяка минута!Аз самия изрекох много клетви по негов адрес тази пролет когато ме накараха да се изтърся здраво за софтуерите му ама иначе си ползвам Windows - кво да правя. А иначе Сорос го мразят най-вече, че за разлика от Бил Гейтс който минава за "работещо момче" той само преразпределя мангизи насам-натам.Днеска ще види сметката на британската лира,утре на руската рубла - както дойде.Как да го обичат?

Тема Извинявам се...нови [re: Любо]  
Автор Analyser ()
Публикувано08.01.00 18:16



Любо я по-спокойно за Бил Гейтс защото "лошото" тепърва идва. Новата му концепция е: не един, а много специализирани компютри във всеки дом. Вече има създаден, тия месеци ще излезе на пазара, хладилник с екран на вратата, който е свързан с И-нет. По този начин можеш да си поръчваш продукти, да зареждаш рецепти, да изчисляваш калории, мазнини, абе всичко каквото е свързано с ядене. Чакаме следващата измислица... Между другото, в Торонто ти би фалирал отдавна защото половината от библиотеките имат безплатен И-нет.

Тема Извинявам се...нови [re: Analyser]  
Автор Любо ()
Публикувано09.01.00 03:44



Ама тя България не е Канада!А още първия път когато дойде шурея ми от Лас Вегас и ми каза че в Америка и един лев няма да изкарам от тая работа.Във всеки магазин за компютри и софтуер имало по десетина компютъра за тестуване на игри.Само че за България още не се очертава такова забогатяване на хората и библиотеките... А пък това за хладилника го четох тук някъде!А бе въобще опасна работа...Я си представи че вземе да реши че калориите ми са станали множко и откаже да ми отвори вратата :))).Има да се връткам около него и да се облизвам...

Тема То си е за притеснение,нови [re: Любо]  
Автор Чавдар ()
Публикувано09.01.00 03:56



защото компютърът на хладилника сигурно ще има някакъв MS софтуер, който ще се дъни по няколко пъти на ден и като едното нищо може да ти блокира достъпа до благинките :)))


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.