Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 24.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема 10 декември 1999 - България поканена в ЕСнови  
Автор Иван Иванов ()
Публикувано11.12.99 03:10



Току що стана известно, че страната ни е поканена да преговаря с ЕС за пълноправно членство в тази организация. По моя преценка това е положително събитие, което не трябва нито да се подценява и да се обяснява с донесена отпрез девет дерета вода, нито да се преувеличава и от него да се прави пропаганда. Аз лично отдавам заслуженото на тези, които ни управляват през последните 2 години и нещо. Колкото и да имат слабости, изглежда, че доброто преобладава. За две години имаме три безспорни добри резултата (имаме и лоши) - страната е финансово стабилизирана, престъпността е намалена и на страната ни в международно отношение се гледа по съвсем друг начин. Принципната ни позиция в конфликта в Косово, колкото и да разсипвахме от критика нашите управници тук, имаше своето положително значение (без то да е решаващо). Покана за преговори за членство не означава още членство. Ще станем членове на ЕС, едва тогава, когато направим страната ни сравнима със страните в ЕС във всяко отношение. За това ще ни се окаже помощ отвън, но решаващата помощ е от самите нас. Не си ли "помогнем" сами, ще си останем само с преговорите. Според мен първо трябва да повярваме, че наше членство в ЕС е възможно, колкото и невероятно да ни изглежда днес. И второ, трябва да се запретнем здраво и да си оправим държавата (звучи лесно, нали). Или има и други мнения? Рингът, пардон, думата, е Ваша, госпожи и господа. Искрено Ваш, Иван Иванов, Упсала, Швеция

Тема 10 фхъхьт№ш 1999 - Сњыур№шџ яюърэхэр т Хбнови [re: Иван Иванов]  
Автор ghost in the machine ()
Публикувано11.12.99 04:04



> Рингът, пардон, думата, е Ваша, госпожи и господа. "Да се учим, да работим, да строим живота нов......" И, естествено, да си разпределим функциите: кой /кого/ /на какво/ да учи; кой /какво/ /къде/ /за кого/ /други променливи/ да работи и пр. ;-)

Тема 10 декември 1999 - България поканена в ЕСнови [re: Иван Иванов]  
Автор Wassily ()
Публикувано11.12.99 04:04



Аз искрено се надявам с това да бъде променен хроничния песимизъм и скептицизъм на българина....

Тема 10 декември 1999 - България поканена в ЕСнови [re: Wassily]  
Автор ghost in the machine ()
Публикувано11.12.99 04:07



И аз се надявам - нали надеждата умира последна :о)

Тема 10 декември 1999 - България поканена в ЕСнови [re: ghost in the machine]  
Автор Wassily ()
Публикувано11.12.99 04:17



...но аз съм оптимист, защото един приятел казваше, че българина бил неунищожим като разграден двор...

Тема 10 декември 1999 - България поканена в ЕСнови [re: Wassily]  
Автор ghost in the machine ()
Публикувано11.12.99 04:33



Ех Wassily, ако ми беше останал САМО толкова оптимизъм, досега да съм емигрирала! Ей богу, ей Клинтън, ей Костов.....

Тема 10 декември 1999 - България поканена в ЕСнови [re: ghost in the machine]  
Автор Wassily ()
Публикувано11.12.99 05:44



......но има нещо непреходно, нещо вечно в тази мисъл...

Тема 10 декември 1999 - България поканена в ЕСнови [re: Иван Иванов]  
Автор ex-Pesho ()
Публикувано11.12.99 06:45



Чакам коментара на Tony. Всъщност тази стъпка от страна на ЕС добре се випсва в пъкления план за ограбване на българския народ от страна на международния империализъм, руската мафия и синьо-червената мафия у нас, приет на чашка водка с кисели краставички на срещата в Малта. Да не забравяме и героичните усилия на Милошевич и Югославската армия в нашия път към ада (особенно без АЕЦ) наречен ЕС. Да ни е честото :))))

Тема 10 фхъхьт№ш 1999 - Сњыур№шџ яюърэхэр т Хбнови [re: ghost in the machine]  
Автор ex-Pesho ()
Публикувано11.12.99 06:48



../за кого/ ...да работи ... Е, те това е болното място на всички левичари - сакън да не бъдат експлоатирани. :)))) Ех, Барби....

Тема 10 фхъхьт№ш 1999 - Сњыур№шџ яюърэхэр т Хбнови [re: ex-Pesho]  
Автор Wassily ()
Публикувано11.12.99 07:04



А.................Барби! Значи вече си играеме на бал с маски! Знам че си модерна, но само подозирах, че си и лява. От кои леви си, от Хърбъртовите или от Жановите?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.