Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 20.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема за Любо и Заретонови [re: Любо]  
Автор Чавдар ()
Публикувано04.12.99 03:45



Що не я оставите тази ряпа. Аз предлагам лятото да ходим да носим куфарите на шведките, а пък зимата - ските на англичанките (ако дойдат де). Между сезоните все ще измислим нещо :))))))))

Тема за Любо и Заретонови [re: Чавдар]  
Автор Любо ()
Публикувано04.12.99 04:09



Абе той Зарето я измисли тая ряпа!Аз само обмислям възможностите за бизнес в този бъдещ коз на нашата промишленост.Нещо за консерви от ряпа не си ли чувал?Може и да излезе заек от тая трънка-де да знаеш!

Тема за Любо и Заретонови [re: Чавдар]  
Автор Любо ()
Публикувано04.12.99 04:09



Абе той Зарето я измисли тая ряпа!Аз само обмислям възможностите за бизнес в този бъдещ коз на нашата промишленост.Нещо за консерви от ряпа не си ли чувал?Може и да излезе заек от тая трънка-де да знаеш! :)))))))))))))))))

Тема въпрос към Зарето:нови [re: Zareto]  
Автор lucho ()
Публикувано04.12.99 11:26



Чисто любопитство: Прочела ли си поне една книжка по икономика?

Тема за Чавдар и Любо - въпрос:нови [re: Любо]  
Автор lucho ()
Публикувано04.12.99 11:30



Да не намеквате че има срамна работа? (имам предвид това с носенето на куфарите и ските)

Тема Evala, Pesho! Kogato factite govoriat...нови [re: Пешо]  
Автор spasse ()
Публикувано04.12.99 17:59



...i Ivanchovcite mylchat. Evala oshte vednyzh !!!

Тема Do Ivan Ivanovнови [re: Иван Иванов]  
Автор spasse ()
Публикувано04.12.99 18:48



============================= Например всички сгради у нас да се строят без цимент и арматура (защото не е сигурно дали някога у нас ще има земетресение), а спестените огромни разходи да се използват за повишаване на жизненото равнище. ========================= Abe, shefe! Ti tova naistina li go mislish? Shto sravnqvash nesravnimi velichini? Znam, che moje da ne mu e mqstoto tuka, no se seshtam za sledniq vic: Pitali Radio Erevan - "Koe e nai-sigurnoto protivozachatychno sredstvo?" I Radio Erevan otgovarq: "Pamuk-bint-preservativ, pamuk-bint-preservativ, oshte vednyzh pamuk-bint-presevativ i... nikakvo ebane" Mnogo ti zdrave !

Тема На г-н luchoнови [re: lucho]  
Автор Иван Иванов ()
Публикувано04.12.99 23:15



Уважаеми г-н lucho, Въпросът Ви според мен е повече от уместен - но има една голяма "слабост" - намесва човешкия морал. А някои тук не желаят да чуят за морал. И искат не да вършат каква и да е полезна и заплатена работа за да се препитават, а ... признават само да са "бизнесмени", макар и без оборотен капитал и очевидно и без "капитал", който се натрупва през първите 7 години от живота. Най-болезнен за мен е фактът, че като че ли някои у нас в крайна сметка като че започват да се вживяват в една недостойна философия - Западът помага и няма да ни остави да умрем от глад - защо да работим каква да е работа? Да се помага на изпаднали във временно затруднение е въпрос на морал и човечност, но да се помага на такива, които не са склонни да работят, според мен е наивност и ... тя си има край. Този край ще дойде и ще струва много на хитреците-Андрешковци, които ерата на комунизма ни остави в тежко наследство. Искрено Ваш, Иван Иванов, Упсала, Швеция

Тема за Чавдар и Любо - въпрос:нови [re: lucho]  
Автор Чавдар ()
Публикувано05.12.99 01:44



Не, Лъчо, няма (или почти няма) срамна работа. И въпросната не е. Тя е просто нискоквалифицирана и не особено добре заплатена. Срамното е друго. Срамното е, че една нация е на път да се превърне в нация от нискоквалифициран обслужващ персонал благодарение на некъдърните или умишлени действия на т.нар. политически елит през последните 10 години. Преди някой да ми възрази нека си спомни статистиката за броя на младите образовани хора, които са напуснали България или изгарят от желание да го направят при първа възможност.

Тема На г-н luchoнови [re: Иван Иванов]  
Автор Любо ()
Публикувано05.12.99 02:03



Ей най сетне намерихте сродна душа дето те подкрепя за да си излеете мъката.Така е като ние Андрешковците дето продължаваме да се изхитряваме да живеем в тази прекрасна и уредена държава България не можем да ви разберем. Оставам си със ядрено здраве! Поздрави! Любо Р.Р.През последните 8 години има 38 реални почивни дни.Не смятам съботите и неделите защото и през тях работя,както и през празниците-дори на Нова година.Между другото как сте вие господа Лъчо и Иванов в това отношение?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.