Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 01.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Значи щом става думанови [re: Чавдар]  
Автор Венко ()
Публикувано13.10.99 10:00



за жив човек, "няма лъжа и измама". Желязна логика, няма що. Значи щом твоите подмятания за кокалчето в моите уста се отнасят за жив човек (за мене), пък и други ти пригласят, пък и в интернет е публикувано (" не помня някой да е тръгнал да го обявява за източник на дезинформация"), значи "няма лъжа и измама". То по същата тази логика и за тебе могат да се кажат доста неща. Че и повече. Но няма да съм аз. За да разбереш, че не всички са ... като тебе (макар, че според мене е малко вероятно да го разбереш). А за "обидената мома" не си прав. Хора, за които всички са маскари не могат да ме обидят. Просто от тях нищо свястно не мога да очаквам.

Тема Значи щом става думанови [re: Венко]  
Автор Чавдар ()
Публикувано13.10.99 10:12



Венко, пак удобно изпускаш факта, че "живият човек" не опровергава изнесеното, а дори напротив - потвърждава го и то пред същото издание. Това обаче не ти попречи да раздадеш етикетите. Що се отнася до "кокалчето", след като ти опровергаваш, а аз нямам доказателства, а само предположения, то ОТТЕГЛЯМ ДУМИТЕ СИ И С ПЪЛНА, А НЕ С ПОЛОВИН УСТА МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ. За "маскарите" не би било зле с факти да ми докажеш, че не съм прав. П.П. А иначе и за мен се казаха немалко неща (даже си имам постоянни фенове :)))) и постоянно някой ме "зачислява" ту в една, ту в друга дружинка.

Тема С пълна уста не е добре да се говори.нови [re: Чавдар]  
Автор Венко ()
Публикувано13.10.99 19:06



А аз не съм твърдял, че публикуваното в часовите вестници за Елена Йончева е лъжа. Просто те помолих за информация и когато ми каза кой е източника изразих недоверието си към него, защото (едва ли ще отречеш) този "източник на информация" никога не се е свенил да използва неистини, стига те да съвпадат с линията му или поне да приличат на сензация. Ти веднага се нахвърли върху ми за изказаното от мен за "източника" ти мнение, започна да говориш в множествено число, да искаш списъци, сам да си ги правиш, да слагаш кокали в устата ми, да заявяваш, че може и да се извиниш, но да не го правиш, после да го правиш с пълна уста, да искаш с факти да ти доказвам, че не всички са маскари (Ти маскара ли си? А тези от "168 часа?" И ако "да" защо атакуваш така остро мнението ми, а ако "не", защо обобщаваш за всички?) .... Това си е чиста истерия. Успокой се малко. Пази си нервите. Животът продължава и след изборите. Оплакваш се че те зачисляват в разни дружинки. Аз поне не съм го правил. А иначе и мене ме зачисляват към разни дружинки, към маскарите, към филите, към фобите и къде ли не. Какво да ги правя? Всички са маскари !

Тема За Директора и Чавдарнови [re: Чавдар]  
Автор Wassily ()
Публикувано13.10.99 20:29



"После, нали се сещаш какво ще стане? Изпълнителния директор - братовчед (член на приятелски кръг), в Надзорния и УС - братовчед до братовчеда (може за разнообразие и секретарка на някой министър или член на някой координационен съвет/районен комитет или както са си ги кръстили сега)." Не се притеснявай, същото е и в Америка. Тук не става въпрос за политика, а за човешката натура.

Тема С пълна уста не е добре да се говори.нови [re: Венко]  
Автор Чавдар ()
Публикувано13.10.99 20:41



E-e-e-e, на тебе човек не може да ти угоди. С половин уста не ти харесвало, с пълна - пак :)))

Тема За Директора и Чавдарнови [re: Wassily]  
Автор Чавдар ()
Публикувано13.10.99 21:49



Напълно ти вярвам. Може да е така и в Америка, и в Англия, ама като Тони Блеър изръмжа срещу кореспондента на БиБиСи в Белград (че не му харесвало какво говори), ръководството на БиБиСи не зае стойка "мирно", не си сложи наколенките, ами си застана зад журналиста. А в подобен случай нашите братовчеди/приятели ще си счупят краката да угодят на началството.

Тема Ами според мененови [re: Чавдар]  
Автор Венко ()
Публикувано13.10.99 22:40



е по-важно какво говори. Да не се говори с пълна уста е полезно за говорещия, не за слушащия. За слушащия е по-важно да не се говори ей-така, за да се каже нещо (на езика ми е да кажа "глупости, но не искам да те обидя, а сега май си нервен). А ти не се опитвай да ми угодиш. Ако си начисто със себе си, пак е нещо. Но не вярвам да се съгласиш, че всички са маскари. Едно две изключения трябва да има (поне аз и ти :)))) ).

Тема За Венконови [re: Венко]  
Автор Директора ()
Публикувано13.10.99 22:42



За първото изречение си прав. Пък и беше много късно...Извинявай. Какво да правя? И друг път съм го казвал - ужасно ме дразни неточния правопис. Добре, че на тази тема Генерала ме поддържа от време на време:-)) За класацията. Всяка седмица "Труд" я прави на основание това, което е подадено от самите вестници. Ако нямаш възможност да я следиш, следващия път ще ти я цитирам цялата.

Тема Ами така са ги училинови [re: Чавдар]  
Автор Венко ()
Публикувано13.10.99 22:48



през последните няколко десетилетия. Пък и кой е Тони Блеър? И преди и след него там си е все същото. Най-много да стане по-добре. Не е като у нас - някой куко от Каналето ядоса министър-председателя и той вземе, че срине държавата. Да ги беше спрял! Ама не - държи ги за назидание!

Тема А не благодаря !нови [re: Директора]  
Автор Венко ()
Публикувано13.10.99 22:52



Само исках да подчертая, че и аз мога да търся (и да намирам) кусури на другите (дали ме дразни си е мой, не техен проблем). С уважение


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.