Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 26.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Do Nanevнови [re: RAGE]  
Автор z ()
Публикувано06.07.99 21:36



Mene pak kato me pitaha kvo obicham az kazah -- dobrite nashi priateli evreite koito taka bezmilostno ograbiha Russia i tia ostana slaba i beznadejdno agresivna. Mnogo me kefat Savetskite fanatici deto sa na izmirane veche, koito oshte si mislat che Russia znachi neshto a ne e prosto edna korumpirana ex-supersila. Mnogo me kefat takiva.

Тема Дупл: Отг: Русия тренира ядрен удар срещу Американови [re: RAGE]  
Автор Чавдар ()
Публикувано06.07.99 21:38



Това сериозно ли го пишеш??????????????? Ако отговорът е положителен, то случаят е сериозен...

Тема Отг: Дупл: Отг: Русия тренира ядрен удар срещу Аменови [re: RAGE]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано06.07.99 22:24



хмм, напълно сериозно определения от типа "тоя е напълно откачил" са излишни, тъй като ясно осъзнавам действията си, което според психо-еди-какви-си доктори е признак за вменяемост. Освен това психичните състояния "нормален-ненормален" са крайно относителни. За вас е ненормален човек, който обича родината си и мрази враговете си. За мен ненормален е този, който не обича отечеството, но тачи тези, от които НИКОГА и НИЩО добро не е видял. think about it

Тема До Григорийнови [re: RAGE]  
Автор RAGE ()
Публикувано06.07.99 22:36



Момко, малко хора по света обичат американците и с голямо удоволствие биха ги видяли мъртви, но не мислиш ли, че все пак предназначението на ядреното оръжие е да сплашва, не да се използва? Да изчезнат дебелите и глупави янки лошо нема, ама като цяла Северна Америка се нацапа радиоактивно, никъде на Земята няма да има вече чист въздух за мноооооогая лета , понял?

Тема Пак до Григорийнови [re: RAGE]  
Автор RAGE ()
Публикувано06.07.99 22:38



я по - добре дай адреса на някой свестен руски вестник

Тема Отг: Пак до Григорийнови [re: RAGE]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано06.07.99 23:01



момко, продуктът на дуетериево-тритиевия синтез е напълно безобиден хелиев изотоп. Друг е въпросът, че тези толкова отвратителни американци залагат на тоталното разрушаване на природата с кобалтови(неутронни) бомби. Но пък от друга страна един абсолютно светкавичен, напълно изненадващ термоядрен удар би ги лишил от възможността да реагират по какъвто и да било начин. виж www.gazeta.ru не е лошо:)

Тема За Нанев. Изказване на твой съгражданин.нови [re: RAGE]  
Автор Anelyser ()
Публикувано06.07.99 23:01



Я не собираюсь ни с кем спорить. Если Россия это сортир, значит я часть этого сортира. Быть может самая худшая его часть. Дерьмо. Все наши проблемы оттого, что мы сначала сносим сортир, а потом начинаем думать как строить новый. В тоже самое время начинаем понимать, что сортир это не телевизор. Он нужен каждый день. Потом, справляя нужду в свои же штаны, начинаем строить новый. Никто никому не помогает строить и обустраивать сортиры. Это неэтично. Каждый сам строит свой сортир. Я и сам не знаю почему я люблю свой город, свою страну.Может быть потому, что я научился видеть и ценить то хорошее что меня окружает. Может быть я надеюсь, что на этом дерьме вырастут когда-нибудь красивые цветы

Тема за Григорийнови [re: RAGE]  
Автор Чавдар ()
Публикувано06.07.99 23:18



Ще се въздържа от постанявето на диагнози, но ти написа: "Ядреният апокалипсис трябва да започне незабавно - колкото по-скоро, толкова по-добре." Бога ми, не мога да си представя какво общо има това с обич към Родината!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Тема Отг: за Григорийнови [re: RAGE]  
Автор Распутин ()
Публикувано06.07.99 23:22



"Бога ми, не мога да си представя какво общо има това с обич към Родината!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! " Точно толкова, колкото струва твоята набожност.

Тема Дупл: Отг: за Григорийнови [re: RAGE]  
Автор RAGE ()
Публикувано06.07.99 23:35



Григорий, ти ли си бре? Момко, раздавай го по спокойно !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.