Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 24.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема "Кучето на Анализатора"нови  
Автор ДумаПрес ()
Публикувано29.06.99 15:46



Честните частници казват "Всичко започва с една идея..." Идеята: /as following/ "Пешо, предлагам да издадем /фототипно/ изхожданията ти под заглавие: "Кучето на Анализатора". Това не е алюзия с Динко Станишев. Това е Смъртта на еднодневката. Справка - Вирджиния Уулф"

Тема Отг: "Кучето на Анализатора" [re: ДумаПрес]  
Автор ДумаПрес ()
Публикувано29.06.99 15:49



"Ало, Мислителя, говори ти се с факти, а ти отвръщаш за някакви английски бла бла странички. Ако не знаеш да четеш английски, поне си кажи - няма нищо срамно в това. Засега Analyser води убедително по точки. Ако човек се разрови да види кои са тези 1200 юристи, кой знае какво ще открие. Вече ни даваха за пример някакъв професор Обер, който умиротворил махала в Бурунди. Мауно Койвисто, който отдавна не е в час с текущата политика (пенсионер е все пак човека) и който защитава световния порядък от времето на студената война. Все авторитети. Да не говорим за "испанския пилот", който се оказа ама съвсем дебелашка лъжа. "

Тема Неблагодарното отношение на Господаря...нови [re: ДумаПрес]  
Автор ДумаПрес ()
Публикувано29.06.99 15:53



"Е, това че си си загубил времето, е за твоя сметка. Аз не си правих труд, направо започнах да вадя статии за Арбур."

Тема Отг: "Кучето на Анализатора"нови [re: ДумаПрес]  
Автор Частен Колекционер ()
Публикувано29.06.99 15:56



"Ех, ако можеше всички като теб да заминат за Русия... България ще стане рай - хубава природа, няма болкуци. Веднага ще се върна в България, когато и последния от вас се качи на самолета за Москва с еднопосочен билет. Кажете само и дори можем да вземем международен заем за да ви извозим по-бързо. Това ще бъде най-печелившата инвестиция за благото на България."

Тема От Русия - С Любов...нови [re: ДумаПрес]  
Автор Ян Флеминг ()
Публикувано29.06.99 16:00



"Този дето ще заминава е руски гражданин. Останалите мисля че могат да подадат молби за руско гражданство. Няма как да не ги удовлетворят. Колкото до изплащането на заема не се тревожи. България ще стане изключително привлекателно място за правене на бизнес, след като всичката мърша си замине за Русия. Няма да има БСП, няма да има толкова търтеи които сматат по навик че държавата е задължена да ги храни... Това са огромни спестявания :)"

Тема Некои съображения...нови [re: ДумаПрес]  
Автор Премиерът ()
Публикувано29.06.99 16:15



"Като отправна точка за това как да бъде осигурена сигурността на България и българските граждани призовавам за дискусия по предложената от правителството военна доктрина на страната."

Тема Съмнениянови [re: ДумаПрес]  
Автор Съвестта ()
Публикувано29.06.99 16:26



"Чавдаре, извинявам се за Гузен негонен бяга, но наистина бях много изненадан като видях реакцията ти. Никога не съм имал тебе предвид. И когато мога и когато ми дадат събеседниците възможност участвам в нормален диалог с аргументи. Когато виждам срещу себе си безмислено и последователно упорство, което не подбира средства за да докаже недоказуемото и ползва опрделени източници за това, си го наричам комунистическо упорство, просто защото си е такова, а не от някакво дискусионно безсилие. Случая със Светеца е малко по-особен, защото виждам че от една страна искренно вярва в това, което пише, от друга страна има представата за себе като за некомунист и се засяга от това че аз го виждам в такава светлина. С него не съм отказал да водя диалог, извинявам му се когато мога, но не мога да си кривя душата - просто назовавам това което чета от него. Ако започне поне да се позовава на по-надеждни източници на информация ще отпадне значителна част от причините за нашите търкания. Той Не Е също има възгледи напълнно различни от моите и аз понякога съм бил малко рязък в дискусиите си с него, но човекът в няколко теми положи похвални усилия да приведе сериозни аргументи в защита на своята теза и напрактика единствен той успя да извади един достатъчно сериозен аргумент за неспазването от страна НАТО на международните закони за водене на война (което съм и отбелязал в настоящата тема - неговата работа наистина е доста по-стойностна от тази на т.нар. канадски юристи)."

Тема Успехи!нови [re: ДумаПрес]  
Автор Политработник ()
Публикувано29.06.99 16:31



"В последните дни левичарите във форума се втурнаха да бичуват НАТО с подкрепата на най-различни "факти", цитати, авторитети и други подръчни средства от наръчника на агитатора, белким защитят своята предателска по отношение интересите на България позиция. Но вместо да изпишат вежди, извадиха очи. Несъстоятелността на обвиненията лъсваше при всяко малко по-подробно запознаване с т.нар. факти, или по-внимателен анализ на т.нар. авторитети."

Тема Когато материята стане сложнанови [re: ДумаПрес]  
Автор Какво да правим? ()
Публикувано29.06.99 16:45



"Питайте също и Анализатора, кой е Ярафат и кой е Натеняху, и колко е било лесно да ги накараш зеадно да преговарят. Докато май Обер има някакви практиески успехи само в потушаването на махленски конфликт в Бурунди. "

Тема Жалбанови [re: ДумаПрес]  
Автор Филчев ()
Публикувано29.06.99 17:02



"g-n PETR, страхувам се че мисленето на болшинството от моите сънародници е безвъзвратно увредено. Погледнете в този форум какъв разгул на комунизъм, национализъм и простотия е настанал. Тъжно ми е да гледам как разни немощни с мозъка хора се нахвърлят върху г-н Иванов само защото е по-умен и по-възпитан от тях. Жалка картинка."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.