Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Щом сте решили да мрете от глад-Аз се спасявам!нови  
Автор Горд Българин ()
Публикувано28.06.99 19:29



"Аз съм Българче/ин/ и силна майка/Тя наистина се мисли за такава/ мене е родила!" Гордея се с това - наистина! /И въпреки всичко се опитвам да си повярвам/ Най-после ние ПОБЕДИХМЕ! За пръв път за последните 100 години България /моята МИЛА РОДИНА/ направи своя верен избор и най-после макар със закъснение тича запъхтяна, устремена да се качи /в движение/ на влака на победителите целувайки с вълнение и обич поредния силен и Голям...брат. Като жена, която след 3 развода се предлага на wedding market за четвърти път. Никой не може да и се сърди - слаба е /финансово и физически/ търси закрила и предлага това което има и може, нищо че е малко поизносена - за всеки пътник се намира влак /основен закон на пазарната икономика/ но дали ще се окаже влак на Победителите? Горд съм и се радвам за нашия цивилизационен избор! Обаче дали поради това, че наистина съм Българин или поради старата и погрешна тъпа комунистическа образователна система по която съм учил ме раздират съмнения и страх. Освен това аз наистина вярвам в нас Българите - което си можем го можем: да си избираме губещи съюзници, че им се слагаме на това отгоре! Исторически факти - прегръщаме Големия брат и той /доскоро вървял гордо към светлото бъдеще/ губи войната I,II световна, студена и т.н. С политика обаче на мене не ми се занимава и затова не възнамерявам да убеждавам другите в собствената си правота. Поставил съм си по-постижима и конкретна цел - да спася собствения си задник. Ще емигрирам. Но не там накъдето всички са се запътили - в икономикса на Кейнс това се нарича грешка на частта и цялото. Ще емигрирам в Русия. След няколко дни. А на Вас пожелавам успехи по пътя. Best Regards!

Тема Отг: Щом сте решили да мрете от глад-Аз се спасяванови [re: Горд Българин]  
Автор Латинска фразеология ()
Публикувано28.06.99 20:35



In memoriam

Тема Дупл: Отг: Щом сте решили да мрете от глад-Аз се с [re: Горд Българин]  
Автор ex-Pesho ()
Публикувано28.06.99 21:45



Ех, ако можеше всички като теб да заминат за Русия... България ще стане рай - хубава природа, няма болкуци. Веднага ще се върна в България, когато и последния от вас се качи на самолета за Москва с еднопосочен билет. Кажете само и дори можем да вземем международен заем за да ви извозим по-бързо. Това ще бъде най-печелившата инвестиция за благото на България.

Тема за ex-Peshoнови [re: Горд Българин]  
Автор Горд Българин ()
Публикувано28.06.99 23:02



:-)))))))))))))) Ще ме умориш от смях бедна, проста нещастна неграмотна отрепко. Предполагам, че мразиш комунистите при това абсолютно безсмислено защото при тяхното управление такива генетични недоразумения като тебе получиха възможност и подходяща среда да живеят и се развиват, и което е по-лошо размножихте се- "създадохте поколение" и се превърнахте в значителен процент от популацията. И понеже си тъпак така и не си разбрал защо където и да отидеш и каквото и да работиш все не ти върви и все тънеш в мизерия :-) поради което и все някой ти е виновен. Нещата са много прости Peter- в условията на личностна свобода /т.нар. демокрация/ и конкуренция за оцеляване такива като тебе са нежизнеспособни-ако изобщо създадат потомство, не са в състояние да го хранят и образоват добре. Получава се "отмиране" на нежизнеспособни видове :-) А в Русия емигрирам просто за да лапам повече мангизи, по-голям и платежоспособен пазар са. Големите тарикати от Щатите и Европа отидоха там за да правят пари- Аз не се смятам за по хитър от тях, че да се пробвам да изкарвам кинти в Америка. Счасливо!!! :-)

Тема Отг: за ex-Peshoнови [re: Горд Българин]  
Автор Analyser ()
Публикувано28.06.99 23:06



Боже, колко мъка има по този свят Боже!

Тема Дупл: Отг: за ex-Peshoнови [re: Горд Българин]  
Автор Боеций ()
Публикувано28.06.99 23:54



"Боже, колко мъка има по този свят Боже! " Боеций"Утешението на философията"!II,4 ,римски философ

Тема За заминаващиянови [re: Горд Българин]  
Автор Английска фразеология ()
Публикувано29.06.99 00:14



Good rid of !!!! Отивай да гониш вятъра!

Тема Отг: за ex-Peshoнови [re: Горд Българин]  
Автор той НЕ е ()
Публикувано29.06.99 00:28



Ама ти не си ли в България? А, сега ми става ясно защо последните две години ти се виждат такива розови.

Тема Отг: Дупл: Отг: Щом сте решили да мрете от глад-Азнови [re: Горд Българин]  
Автор Цветан ()
Публикувано29.06.99 01:05



Трудно ще е да заминат всичките защото и там въведоха визи за български граждани. Освен това съм любопитен кой и с какво ще изплаща заема дето го предлагаш?

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: Щом сте решили да мрете от гнови [re: Горд Българин]  
Автор ex-Pesho ()
Публикувано29.06.99 01:12



Този дето ще заминава е руски гражданин. Останалите мисля че могат да подадат молби за руско гражданство. Няма как да не ги удовлетворят. Колкото до изплащането на заема не се тревожи. България ще стане изключително привлекателно място за правене на бизнес, след като всичката мърша си замине за Русия. Няма да има БСП, няма да има толкова търтеи които сматат по навик че държавата е задължена да ги храни... Това са огромни спестявания :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.