Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 31.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Премиерът и Президентът са престъпници !  
Автор Митко ()
Публикувано24.06.99 09:56



Колкото и да се отдалечават събитията в Косово от нас, не бива да забравяме предателските действия на първите ни политици. P.S. Всички почитатели на дупедавската политика на нашите управници, сигурно са почитатели на педерастите, които си търсят "някой хубав и силен мъж" за да се сближи с тях отзад, да има на какво да се облегнат за в бъдеще.

Тема Отг: za Митконови [re: Митко]  
Автор Tony ()
Публикувано24.06.99 10:08



Mite, vse poveche se ubezhdavam, che strategiata ti se osnovava na ubezhdenieto, che otegcheni ot vse po-goliamoto ednoobrazie na "biserite" ti, oponentite ti shte zapochnat da gi ostaviat nereplikirani. Dazhe zapochvam da si mislia, che ako prodalzhish v sashtia duh oshte niakoi-drug mesets, mozhe i pozhanesh uspeh. Vav vseki slichai, shtom ti si tuk (vav foruma), zabavlenieto ne mozhe da e daleche :-)))))

Тема ;-)нови [re: Митко]  
Автор Dan ()
Публикувано24.06.99 10:13



Здрасити, Мите! Май пак имаш някакъв проблем с Маринелчето!? Поздрави!

Тема Отг: :-(нови [re: Митко]  
Автор Sadbata ()
Публикувано24.06.99 12:03



Te che sa prestapnici e iasno...ama niama koi da plati na sada v Haga da gi sadi, kakto plashtat za obvineniata s/u Miloshevich.........

Тема а в краставицата има 90 на сто вода...нови [re: Митко]  
Автор Мирча Крешан ()
Публикувано24.06.99 14:55



... и освен това Митко стана крайно невъзпитан.

Тема Отново си № 1нови [re: Митко]  
Автор DanG ()
Публикувано24.06.99 15:43



Спокойно, никой не е застрашил първото ти място по тъпотия на този форум. Мярват се разни гастрольори, но техните епизодични изяви не могат да затъмнят изискаността на твоя слог. Работи си спокойно или по-добре си поспи, щото като работиш то е ясно каква ще я свършиш.

Тема до Митконови [re: Митко]  
Автор Премиерът и Президентът ()
Публикувано24.06.99 22:47



Мите, Мите! За да мирясаш най-тържествено си признаваме че сме ПРЕСТЪПНИЦИ !!! Хайде сега се опитай да "родиш" някоя по-различна и конструктивна мисъл. Молиме те! С обич: Премиерът и Президентът - и двамата заедно

Тема Отг: Премиерът и Президентът са престъпници !нови [re: Митко]  
Автор Светльо ()
Публикувано25.06.99 03:23



Ти или не разбираш че това беше най-правилното решение на нашите политици от години насам или си сляп или не искам да те обиждам много тъп.

Тема Отг: а в краставицата има 90 на сто вода...нови [re: Митко]  
Автор Генерал Антонеску ()
Публикувано25.06.99 09:31



Приятелю, смешката на Мирча Кришан за краставицата завършва така: "...чиитосеменасъдържат98процентвода...". :) Извинявай, просто повечето тук май не са я слушали. Иначе не виждам защо въобще му се вързваме на детето. Всеки има право да ругае. Понякога, когато децата станат много кресливи и друго не помага, ги шляпат. Не осъждам морално всички онези, които на простотията отговарят с обида. Казал го е Соломон: Отговаряй на безумния според безумието му, за да не се има за мъдър в своите си очи. Премиерът и президентът са едни от малкото адеквати български политици през последните 60-70 години. Имат си кусури, ама не ми се пише за тях. Аз лично имам много възражения по отношение възгледите на Костов като финансов министър през 91-92 г. Но само позицията му по Македонския въпрос ми стига, за да премълча. Разбра ли, Митко?!?!?! Какво знаеш ти за Македония?!

Тема Отг: Премиерът и Президентът са престъпници !нови [re: Митко]  
Автор Силен мъж ()
Публикувано25.06.99 16:36



Мите, аз съм силен мъж, и ще ти го туря от веднаж. Кого са предали бе педал?


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.