Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:54 03.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Премиерът и Президентът са престъпници !нови  
Автор Митко ()
Публикувано31.05.99 09:31



Вчера преди обяд, докато си почивах от карането на колело, легнал на тревата, пред заслона "Ушите" на Витоша и кефейки се на готиното време, гледайки как парапланеристите се учат на излитане, видях: Натовски изтребители да си летят кротко на югозапад (трасето от две седмици им е едно и също). За няколко дена бях успокоил топката относно натовското присъствие в небето на България, но явно не мога да търпя това. Скапаните миротворци засипаха с бомби Западните покрайнини. Със съгурност ще действам по всякакъв начин срещу предателските действия на Премиера и Президента.

Тема Отг: Премиерът и Президентът са престъпници !нови [re: Митко]  
Автор Dan ()
Публикувано31.05.99 09:48



Я, номер 1 по тъпотия в този форум се завърнал. Да ни е честито!

Тема Дупл: Отг: Премиерът и Президентът са престъпницинови [re: Митко]  
Автор Dan ()
Публикувано31.05.99 09:50



Защо използваш ник-а ми бе, адаш? Иначе Митко е прав за избраниците ни! Данчо.

Тема Отг: Премиерът и Президентът са престъпници !нови [re: Митко]  
Автор KANIBAL ()
Публикувано31.05.99 10:01



И тъй като съм гасувал за тях ерго и аз съм престъпник. Това определено не ми харесва! Вече знам за кого да НЕгласувам, проблема ми е закого ДА гласувам...

Тема Дупл: Отг: Премиерът и Президентът са престъпницинови [re: Митко]  
Автор Dan ()
Публикувано31.05.99 10:05



Въпросът не е кой за кого е гласувал. Би трябвало да се съобразяват с общественото мнение, ако ли не - по добре да бъдат изядени ... ;-) Данчо

Тема Дупл: Отг: Премиерът и Президентът са престъпницинови [re: Митко]  
Автор MI ()
Публикувано31.05.99 10:17



В света царува правилото ПРАВДАТА Е НА СТРАНАТА НА ПО-СИЛНИЯ, за това трябва да се научим да се държим като слаба и бедна държава без да нараняваме сами достойнството си. Част от достойнството ни е и да признаем, че сме бедни и малки като икономическа мощ, но това не значи, че сме малки във всяко отношение. Ние сме тези, които трябва да подчертаваме това. Просто за да не умират децата ни от глад след 10 години като сомалийските, сега трябва да сме с тези, с които сме. Затова премиерът и президентът не са престъпници. Но сме много близко във времето до събитието, за да съдим за него. И сме страшно неинформирани. Затова нека не се изхвърляме!

Тема Отг: Премиерът и Президентът са престъпници !нови [re: Митко]  
Автор KANIBAL ()
Публикувано31.05.99 10:29



Съгласен съм донякъде с МI. Макар това за Сомалия да звучи като хипербола. Но нежелая да ме принуждават за викам радостно "ДА ЖИВЕЕ НАТО" както едновремешното "Ка-Пе-Ес-Ес --- Бе-Ка-Пе"

Тема Отг: KANIBALнови [re: Митко]  
Автор Tony ()
Публикувано31.05.99 10:54



"Макар това за Сомалия да звучи като хипербола." Spomni si kakvo beshe ikonomicheskoto polozhenie prez Jan'97, zadai si vaprosa dali tezi, koito bombardirat YU ne mogat da varnat v sabitiata v sashtata tochka samo za niakolko mesetsa, stiga da pozhelaiat, i shte vidish, che sravnenieto sas Somalia mozhe i da ne e chak tolkova preuvelicheno. Nikoi ne mozhe veche da te nakara da vikash "ДА ЖИВЕЕ" na neshto, na koeto ti sam ne zhelaesh. Da skandirame e edno, da si gledame interesite - savsem drugo.

Тема Дупл: За Митконови [re: Митко]  
Автор Refugee ()
Публикувано31.05.99 13:19



Имам три въпроса към теб, 1. Как позна, че са натовски? 2. Освен да се въргаляш в тревичката след колоездене и да пишеш глупости във форума, как точно смяташ да се бориш с НАТО? 3. Известен ли ти е общественият рейтинг на Президента и Правителството?

Тема Отг: Премиерът и Президентът са престъпници !нови [re: Митко]  
Автор Trifon Valtchev ()
Публикувано31.05.99 13:33



За гладът и страхът ви разбирам! Това са много силни фактори които се използват откак свият светува. Но кажете ми моля как да нарека тези които стават съучастници в избиването на невинно население от името на Българския народ? Които въвличат Родината ни във воина и продават националните ни интереси? Да ви припомня ли, че НАТО използва с/у Сърбите бомби с обеднен Уран чийто полуразпад е 4.5 мил. години!? Как Вие бихте обяснили на вашето дете всичко това?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.