Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 06.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Отг: Дупл: Отг: GTнови [re: Panayot Dobrikov]  
Автор Zareto ()
Публикувано05.05.99 13:20



Предлагам ти, като отидеш в обетованата земя да слушаш само и единствено произведения на американските класици, да четеш само американските класици и се дивиш на картините на американските художници. Погрешна е посоката на спора, защото ако не беше Европа с нейните предприемчиви капиталисти и тоталната беднотия на останалите по онова (преди около 200 години ) време все още щеше да има индианци на воля. И не сравнявай една държава, която не помни опустошителна война на собствена територия с останалия свят и главно с Европа. Просто нямам време да ти обяснявам разликите за това, кой е ПО и кой е НАЙ -губене на време.

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: Tonyнови [re: Panayot Dobrikov]  
Автор Panayot Dobrikov ()
Публикувано05.05.99 13:23



Nego shte go prowerqwash po-rqdko bez da ti puka :)

Тема Дупл: Отг: Zaretoнови [re: Panayot Dobrikov]  
Автор Tony ()
Публикувано05.05.99 13:23



Az si mislia, che vaobshte spora e izlishen (prosto vsiaka strana si ima i predimstva, i nedostatatsi), no karai da varvi. Nali za tova e chat-a.

Тема Дупл: Zaretoнови [re: Panayot Dobrikov]  
Автор Panayot Dobrikov ()
Публикувано05.05.99 13:27



Gluposti ! Razlikata e che kato si w America ti mojesh da slushash kakwoto si iskash, da gledash kakwoto si iskash, da ti hareswa kakwoto si iskash !A w mnogo drugi dyrjawi nemojesh ! Indiancite sa istoriq, koqto trqbwa da se pomni i da se nosqt pouki, taka kakto trqbwa da se pomni Hitler i Stalin , kato trqbwa da se pomni diktaturata w dneshen Kitaj i sywremennite etnicheski prochistwaniq.

Тема За Panayot Dobrikovнови [re: Panayot Dobrikov]  
Автор GT ()
Публикувано05.05.99 13:34



Razlikata e che kato si w America ti mojesh da slushash kakwoto si iskash, da gledash kakwoto si iskash, da ti hareswa kakwoto si iskash ! Може всичко да прави но не може да се качи на колата след обяд или привечер и да отиде да види Боянската църква например.

Тема Отг: За ZARETOнови [re: Panayot Dobrikov]  
Автор Panayot Dobrikov ()
Публикувано05.05.99 13:44



Mojesh ! Mojesh da se kachish na samoleta i da widish/da se pomolish w Boyanskata cyrkwa. A ti mojesh li da se kachish na samoleta i da idesh da widish Statuiata na Swobodata ?

Тема За Panayot Dobrikovнови [re: Panayot Dobrikov]  
Автор GT ()
Публикувано05.05.99 14:00



Мога разбира се.Но първо не съм Зарето. И после като си нямат техни светини и то толкова стари и ценни ще идват тука да се молят и да се чудят как пък тия дето не ги броим за нищо ги има от толкова години и още шават.

Тема Отг: Za Chavdarнови [re: Panayot Dobrikov]  
Автор Чавдар ()
Публикувано05.05.99 14:02



Какво БСП използува или не, си е техен проблем, който много малко ме вълнува, най-малкото защото те са на такова дередже, че от тях нищо не зависи. Въпросът беше съвсем друг и бъди добър да не вадиш отделни изречения от контекста.

Тема Дупл: Отг: Tonyнови [re: Panayot Dobrikov]  
Автор Чавдар ()
Публикувано05.05.99 14:05



От крайните мнения най-лесно се стига до стрелба.

Тема Отг: За GTнови [re: Panayot Dobrikov]  
Автор Panayot Dobrikov ()
Публикувано05.05.99 14:11



Mojesh, ama ne moje da go naprawi srednostatisticheskiq bylgarin. Dokato srednostatisticheskiq Americanec spokojno moje da si dojde tuk i da si se naslajdawa na krasotite mu. A mnenieto za nas e takowa, zashtoto nie si go prawim takowa. Ne e wqrno che ne ni broqt. Pluem sreshtu presidenta, a w Ewropa se zagowori che mojel da uchastwa s kandidaturata si za predsedatel na ewroparlamenta. A i hubawoot Nade malko li naprawi za Bylgaria ? Wij sega, edin fen ot nashiq fakultet, sega se wyrna ot Angliq. Kaza kolko mnogo se goworelo za Serbiq tam (oshte predi da zapochne wojnata). Imalo Srybski muzei i t.n. i t.n. a za Bylgaria nishto. Koj e winowen za towa Anglichanite koito ne obryshtat wnimnie na Balkanie ili nie ?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.