Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 01.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема трябва ли сърбите да имат след войната армиянови  
Автор DIAN ()
Публикувано04.05.99 10:41



,ОТ 10 години сърбия показва на всички във нашия регион жестокост и малоумие във висшите им полетици сега плачат тругите им виновни ,земята била тяхна ,какво ще стане ако всички започнат да си връщат на други народи за стари сметки,например ИЗРАЕЛ НА ГЕРМАНИЯ,БЪЛГАРИЯ НА ТУРЦИЯ, АРМЕНИЯ НА ТУРЦИЯ,И незнам още кой на кого ,може ли да се запитаме какво ще стане , аз ще ви отговоря ,АНАРХИЯ,АНАРХИЯ, затова нека погледнем назад във времето ,БЪЛГАРИЯ винаги е страдала от нашите "братя" сърбите , а сега ,когато те колеха и бесеха невинни хора ,деца ,жени ,независимо каква религия проповядват те , се опитват да заблудят целия свят че те са невинните ,те страдащите ,и незнам още какви простотии, мога да коментирам още хиляди неща по случая но няма да ми стигнат 5 дена да пиша , ЗА ТЕЧМАТА -ТРЯБВА ЛИ ТАКЪВ АГРЕСИВЕН И ФАШИСТКИ НАСТРОЕН ,ПСИХО БОЛЕН ЧОВЕК КАТО МИЛОШЕВИЧ ДА ИМА ВОЙСКА, АЗ МИСЛЯ НЕ .

Тема Отг: трябва ли сърбите да имат след войната армиянови [re: DIAN]  
Автор . ()
Публикувано04.05.99 11:41



.

Тема Дупл: Отг: трябва ли сърбите да имат след войнатанови [re: DIAN]  
Автор Чаво ()
Публикувано04.05.99 11:52



АОК само това ще чака. Не може държава с етнически размирици да няма армия.

Тема Отг: трябва ли сърбите да имат след войната армиянови [re: DIAN]  
Автор Гошето ()
Публикувано04.05.99 12:44



трябва ли една организация, която избива мирни граждани, отрича че ги изибива, после признава че ги избива, после пак ги избива, после пак отрича че ги избива , после пак признава, че ги избива, и през цялото време докато избива твърди че ги избива за доброто на други и за тяхно собствено добро и че всъщност не ги избива тази организация, а ги избиват ръководителите им, защото тези ръководители гонят други от територията на държавата, чиито граждани избива организацията, а ги гонят защото тези други искат да гонят гражданите на държавата от нейната територия и при всяка възможност ги избиват (аз помня избитите от косоварите сърби, нищо, че други не ги помнят), ТРЯБВА ЛИ ТАКАВА ОРГАНИЗАЦИЯ ДА СЪЩЕСТВУВА, А И НЕ САМО ДА СЪЩЕСТВУВА, НО И БЪЛГАРИЯ ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯВА КЪМ НЕЯ. АЗ МИСЛЯ НЕ.

Тема Дупл: Отг: трябва ли сърбите да имат след войнатанови [re: DIAN]  
Автор Реалист ()
Публикувано04.05.99 13:39



А някой задава ли си въпроса, защо аджеба се колят в Югославия от 10 години насам? Според мен това се дължи на липсата на адекватна политика към малцинствата. Каквото и да се приказва за нашите турци, това, което става там тук не се случи. А и вярвам, че няма да се случи. Ще ми бъде интересно да разбера какво мислите за тезата "Кърджалийска република" Благодаря ви

Тема По-реалист съмнови [re: DIAN]  
Автор Милен ()
Публикувано04.05.99 14:54



Абе аланколу, не виждаш ли че етническите размирици се инспирират отвън? И тъпият Милошевич им се поддава. Никой, ама никой в света няма интерес на Балканите да има стабилна държава, защото това е най-важният кръстопът. И ако има силна държава тук, тя ще им скъсва гъза на всички от транспортни такси.

Тема Отг: Милен [re: DIAN]  
Автор GT ()
Публикувано04.05.99 14:58



Ами май само ние имаме такава нужда.

Тема Отг:До Миленнови [re: DIAN]  
Автор Добин ()
Публикувано04.05.99 15:38



Прав си! Наскоро в един вестник прочетох изказване на англииски дипломат по време на Берлинския конгрес които казва че в никакъв случай не трябва да се допуска България и Сърбия да имат добросъседски отношения а още по-малко и да се обединят. Коридора който ни иска НАТО е просто за да ни скара със Сърбите, а не че им трябва толкова много.

Тема Tотално разоръжаване!нови [re: DIAN]  
Автор Fuck NATO ()
Публикувано04.05.99 15:59



Ами на Америка защо ще й е необходима войска? Нали ще е умиротворила света! Изобщо, ако тръгнем по тази "умна" логика, защо са им изобщо на държавите армии??

Тема Отг: GTнови [re: DIAN]  
Автор Реалист ()
Публикувано04.05.99 16:27



Не си прав. Със сърбите водим войни откакто има българска държава. А това е много преди да има велики сили в днешният им вид. Даже България тогава е била велика сила.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.