Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 08.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Твърдо нье на войната!!!нови  
Автор red баба ()
Публикувано01.05.99 20:39



Другари и другарки, кольеги и кольежки българи! Да кажем твърдо нье на войната. Тази война е една капиталистическа агресия на загнилият западьен индустриализъм срещу братска Сърбия!! Да кажем нье и на фашисткото ни правителство, което даде небьето ни на капиталистите! Нато изчезньете ньебето оставьете! Другари и другарки!?; Коставата клика във война ни тика! Да не се потдаваме на провокациите на мръсните фашисти. Ракетата, каторая падна в София бьiла капиталистическая провокация! Паритье, които ни дават гнилите капиталисти са капиталистическа провокация! Нискитье ни пенсии са капиталистическа провокация! Цените на тока, парното, хляба и Виаграта са капиталистическа провокация! Да кажем твърдо нье на гнилият капитализъм и да го изкореним от нашето общество! Урааа!

Тема Отг: На г-жа red бабанови [re: red баба]  
Автор Иван Иванов ()
Публикувано01.05.99 20:56



Уважаема г-жа red баба, Ако взема написаното от Вас за истина, съответстваща на името на авторката, мога да си обясня откъде представителите на една "модерна лява партия" днес черпят вдъхновение и аргументи против решението на правителството за български принос за разрешаване на кризата в Косово и защо на някои сънародници нервите не им издържат и те бягат от Отечеството ни. Ако го взема за хумор, то трябва да отбележа, че името на авторката е неподходящо - хуморът според мен е твърде интелигентен. Искрено Ваш, Иван Иванов, Упсала, Швеция

Тема Дупл: Отг: На г-жа red бабанови [re: red баба]  
Автор red баба ()
Публикувано01.05.99 21:26



Г-н Иванов виье стье гнил капиталист и аз казвам твърдо нье и на вас! Нье на Иван Иванов той е шпионин, саботьор, провокатор и сапьор!!! Освен това съм стара мома.

Тема Отг: На ГОСПОЖИЦА red бабанови [re: red баба]  
Автор Иван Иванов ()
Публикувано01.05.99 21:45



Уважаема госпожице red баба, Моля покорно за извинение за неправилното титуловане! Но сме на разстояние (Слава Богу!) и не мога да установя, че на отрупаните Ви с пръстени отрудени да пишат навремето безкрайни тезиси в ЦК днес бедни пенсионерски пръсти липсва венчална халка. Признавам всичко, което разкрихте за мен (иначе ще го удвоите)! (Моля всички останали за извинение за греха, че се смях от сърце в този форум на трагична тема - вината е на red баба, както и за отклонението от темата.) Искрено Ваш, Иван Иванов, Упсала, Швеция

Тема Дано ти падне ракета на тъпата тиква!нови [re: red баба]  
Автор Fuck NATO ()
Публикувано01.05.99 22:01



Амин!

Тема до Иван Ивановнови [re: red баба]  
Автор Fuck NATO ()
Публикувано01.05.99 22:07



Слушай, господин Надувко! Стой си там в Упсалата - нали всички разбрахме, че не си в България. Аман от изтекли мозъци в чужбина! Ние, глупаците останахме тук, за да можете вие, умните да ни поучавате. Ако Швеция участва във войната, можеш да се присъединиш към "умиротворителните" сили и да ръкопляскаш при избиването на невинни хора.

Тема Отг: До всичкинови [re: red баба]  
Автор red баба ()
Публикувано01.05.99 22:08



Няма да ми падне нямааа (вж. темата "ВАЖНО!!!" отпреди няколко дни)! Мерси Иванчо, мерси чедо, че се сещаш колко сме отрудени ние старите. Маркс да де благослови дано! Русия да те освободи! Първанов да те спомене!

Тема до Фака си НАТО-тонови [re: red баба]  
Автор red баба ()
Публикувано01.05.99 22:15



Недьей така бе чедо. Не приляга на млад комсомольец да говори таквиз работи. Недьей че ще те изключим от Комсомола!

Тема Ха-ха-ха, колко смешно!нови [re: red баба]  
Автор Fuck NATO ()
Публикувано01.05.99 22:18



Ами аз съм член на МСДС ма, дърто!

Тема До Иван Ивановнови [re: red баба]  
Автор Евгени Балабанов ()
Публикувано01.05.99 22:55



Уважаеми г-н Иванов, Надявам се че разстоянието и времето, които ви делят от България не са помрачили чувството Ви за хумор, макар че може би не си давате точна сметка за обстановката у нас. Достатъчно интелигентен сте, за да разбирате че името на автора не подлежи на буквално тълкуване, макар и да ви е приятно червените да са тъпи. Ценя начина по който зашитавате мненията си, препоръчвам го на мнозина по-емоционални участници. Това че не ги споделям е друг въпрос. Смея да вярвам, че ние тук виждаме интересите си по-отблизо. Но съм убеде също така, че Вие познавате Швеция по-добре от нас. Как би реагирала тази образцова държава, ако чужд военен самолет наруши въздушното и пространство и изстреля ракета по обект в столицата? Каква е нормалната процедура? С уважение: Евгени Балабанов


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.