Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 14.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема УПРАВНИЦИТЕ НИ ДА СЕ ПОУЧАТ ОТ ЦАРЯ....нови  
Автор Динко Станишев ()
Публикувано29.04.99 15:29



Има пример, който управляващите ни могат спокойно да следват в тази трудна ситуация. И той е пресен - от ВСВ. Как цар Борис ІІІ мотаеше нацистите, та хем подписахме тристранния пакт, хем не пратихме един войник срещу СССР. Не казвам, че между нацистите и НАТО има някаква прилика - просто давам пример за далновидна политика. Малко трябва на правителството сега, за да заеме наистина добра и изгодна позиция.

Тема Отг: УПРАВНИЦИТЕ НИ ДА СЕ ПОУЧАТ ОТ ЦАРЯ....нови [re: Динко Станишев]  
Автор Рубашкин ()
Публикувано29.04.99 15:40



Хем съюзниците бомбардираха София. Хем плащахме репарации. Хем се бихме срущу немците. Хем бяхме 50 години соцдържава. Хем 10 години сме ... не знам какво. Хем отново се включваме във война. Хем...

Тема Отг: УПРАВНИЦИТЕ НИ ДА СЕ ПОУЧАТ ОТ ЦАРЯ....нови [re: Динко Станишев]  
Автор Damian ()
Публикувано29.04.99 16:25



И Аз съм съгласен управниците ни да следват тоя пример , но като се имат предвид качествата на цар Борис и на Петър Стоянов например ми се струва почти невъзможно . Сравнението между двамата е немислимо . Забрави да кажеш , че цар Борис е обединил българските земи без да иде да се бие нито един българск войник . А нашите управници ги е страх да поставят условия , защото било "неморално" ??? Ако те направят за България и половината от това , което е направил цар Борис , ще гласувам с две ръце за тях . Обаче силно се съмнявам , че са способни на нещо смислено .

Тема До Рубашкин [re: Динко Станишев]  
Автор Динко Станишев ()
Публикувано29.04.99 17:06



Виновни за изброените неприятности, др.Рубашкин, са другарите от СССР, които не пропуснаха на 5 септември 1944, в навечерието на вероломното си нахлуване у нас, да ни обявят война.

Тема Отг: До Рубашкиннови [re: Динко Станишев]  
Автор Рубашкин ()
Публикувано29.04.99 17:43



Г-н Станишев, Когато съюзниците са бомбардирали София, другарите от СССР са се мъчили да отърват задника си. Нямат нищо общо и с репарациите. Може би имат нещо общо с воюването срещу немците. Заедно с господата от Америка и Великобритания имат нещо общо с 50 години соцдържава. Нямат почти нищо общо с това, което е от 10 години насам. (не ми казвай, че последните 10 години са следствие само от предишните 50) Категорично нямат нищо общо с въвличането ни в сегашната война. Надявам се да не участват и в бъдещето ни. Та както се вижда по-малко от половината вина е на другарите ми от СССР. Ама се питам кой ли е виновен за това, че вечер се ослушвам и оглеждам "като коте, което сере в плява" (цитата е от др.Швейк) да не би тоз път ракетата погрешка да удари компютъра ми е. Питам се дали ако правителството беше изпратило нота, не за даване на въздуха вчера, а когато падна първата ракета, щяхме да си спестим тази снощи. Какво мислиш за това? Леле, ама аз не се чувам какво говоря. Извинявай.

Тема Дупл: Отг: До Рубашкиннови [re: Динко Станишев]  
Автор Динко Станишев ()
Публикувано29.04.99 18:12



Днес, Рубашкин, в 24 часа имаше доволно любопитна публикация. Нещо от рода на "Как укриха паричките ни". Там, за такива като теб, дето вярват, че България е излязла от 45-те години читава, са написани някой истини - какво е станало с капиталите на НРБ. А може би не вярваш, че през годините на "зрелия социализъм" СССР диктуваше нещата в България? А може би др.Живков сам нареди да екзекутират дъщеря му... Според теб така излиза.

Тема Отг: Дупл: Отг: До Рубашкиннови [re: Динко Станишев]  
Автор Рубашкин ()
Публикувано30.04.99 12:14



Пич, Явно можеш да четеш, ама не можеш да осмисляш прочетеното. Карай...


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.