Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 29.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Предложение за сините фанатици...  
Автор Митко ()
Публикувано29.04.99 14:23



Предложение: Всички мъже, подкрепящи простотийките на правителството, да се вземат в ръце, да се организират, да подръчкат военните си окръжия, да се съберат в запас и да направят "Костови умиротворителни сили". Да си дигнат задниците и да отидат дневални в поделенията на любимото им НАТО, да мият лайната на американците. На мен лайната на нашите политици ми стигат.

Тема Neam dumiнови [re: Митко]  
Автор KAPONE_01 ()
Публикувано29.04.99 14:42



shom si takav tarikat sho ti ne otideshda upravliavsh . to twa da ne e lesno? bez samnenie pravitelstvoto ne e idealno ama ia mi kaji koi da poeme upravlenieto.komunistite li(bivshite),tiah gi vidqhme kolko struvat.kaji mi koi ima avtoritet i ka4estva ot nashite politici?

Тема Отг: Neam dumiнови [re: Митко]  
Автор Стоян ()
Публикувано29.04.99 14:53



Изглежда из ДИР-а има много кандидатпезиденти премиери и т.н.

Тема do Kapone...нови [re: Митко]  
Автор Roko ()
Публикувано29.04.99 15:01



NEZAMENIMI HORA NIAMA. Tova koeto kazvash ne e dostatachno osnovanie da ni upravliavat tikvi!

Тема Отг: Na praktikaнови [re: Митко]  
Автор Митко ()
Публикувано29.04.99 15:06



По принцип алтернатива на синята идея няма. Проблема е че някои постановки бяха подменени постепенно с други, които в същност се различават от тези, със които бяха избрани сегашните СДС лидери. Винаги ще подкрепям разумните действия на правителството, но за сега такива липсват. И нека не забравяме. Тези хора излезнаха от нашите среди. Те не са професионалисти. Когато грешат не трябва да си траеме а да им помагаме. Като децата са ама са си плюли на честта. Такива ми ти работи.

Тема Дупл: Отг: За Тъпака Митко-гейнови [re: Митко]  
Автор Маринела Асенова ()
Публикувано29.04.99 15:59



Митко, ти като се изкензаш поглеждаш ли си лайното?

Тема Дупл: За Тъпака Митко-гейнови [re: Митко]  
Автор Митко ()
Публикувано29.04.99 16:19



Хей, доживях пак да получа неприлични думички от теб Асенова. Я вземи да отидеш при Иван Иванов от Упсала, на гости. Хем ще си облагородиш езика, пък може и да се харесате. Само не разваляй човека, защото той не е простак, като тебе. (Виж как ме накара и аз да пиша лоши думи). Така е, действаш ми като зараза. Уха Маринелче !!

Тема Отг: Дупл: За Тъпака Митко-гейнови [re: Митко]  
Автор Маринела Асенова ()
Публикувано29.04.99 16:33



Митко, като си толкова възпитан защо твоят текст е изпълнен с лайна? Ти смяташ, че да говориш за американски лайна - може? Ами лайната на българските комунисти на какво ти миришат? Скоро войната ще свърши и ще се проветри от такива като теб. Чак тогава ще разбереш, че през цялото време си кензал НАВЪТРЕ. Ще усетиш и друг тембър на гласа си. Маринела Асенова

Тема Отг: Предложение за сините фанатици...нови [re: Митко]  
Автор Златко ()
Публикувано29.04.99 16:41



Браво Маринелче! Хубаво му го каза на тоз глупав човек, който от няколко дни опорочава цялата дискусия. Заради него не исках да се включвам. На невъзпитани хора - невъзпитани отговори. Златко

Тема За Маринеланови [re: Митко]  
Автор Жоро ()
Публикувано29.04.99 17:46



Девойче, не разбра ли, че от комунистите отърване няма. Утре ще мине някой ураган през Сахара и за това пак те ще са виновни. Не дей така да прогнозираш, че след войната няма да ги има, нали пак може да потрябват оправдания.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.