Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 01.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ставаме полицейска държаванови  
Автор No Quarter ()
Публикувано26.04.99 21:41



Стефан Софиянски бил забранил митингите в центъра. Защо не го направи преди две години, когато разни психопати чупеха коли пред парламента? Аз искам да издигна своя глас срещу агресията на НАТО в Югославия и срещу предателството на българското правителство, което иска да ни направи съучастници в тази мръсна война. Това е мое право, но не ми позволяват да го направя. Но аз ще отида там, и , ако трябва, "...на площада ще изгоря като слама...", но ще знам, че съм постъпил както повелява съвестта ми, и ще докажа на всички, че не живеем в демократична държава...

Тема Отг: Ставаме полицейска държаванови [re: No Quarter]  
Автор Бияча от СДС ()
Публикувано26.04.99 21:49



Не си струва да се гориш заради сърбите, пък ако ще и чичко Сталин да те праща. Когато ние цивилизовано изразявахме протест срещу Премяновци, бяхме само ние. Сега ще се съберат две агитски и може и война да стане. Естествено, че ще забрани митинги пред парламента... за ваше добро, комунистически отрепки нещастни.

Тема Държава?!?нови [re: No Quarter]  
Автор Christian ()
Публикувано26.04.99 21:59



Както и да се казваш, всъщност не съм сигурен дали нещо остана от тая държава освен държавната администрация. Но това между другото. Всъщност си съвсем прав. Когато явните медийни манипулации и полицията станат основен инструмент за съхраняването на една власт, това може да означава две неща: или демокрацията си отива, или властта си отива. Трудно ми е да си отговоря кое е по-вероятно. Но доколкото познавам природата на СДС и на сегашния му елит - биха предпочели да ни затрият, вместо да си идат по живо по здраво. Това обаче в никакъв случай не означава, че трябва да се свием в черупките си! Напротив!

Тема Отг: Държава?!?нови [re: No Quarter]  
Автор Владо ()
Публикувано26.04.99 22:04



А кога не сме били полицейска държава???

Тема За Биячанови [re: No Quarter]  
Автор No Quarter ()
Публикувано26.04.99 22:09



Аз в никакъв случай не съм комунистическа отрепка, фашистки гад. През 1989 бях на 17. Аз съм избрал това правителство и аз ще го сваля. Между другото рядко срещам на живо фенове на НАТО. Защо не се видим на по бира и не ми ги повториш тия неща? Решил съм следващия фен на НАТО, когото срещна, да го пребия като куче, за да разбере какво е болка, и след това да си помисли какво е война.

Тема До Помияра от СДС [re: No Quarter]  
Автор Christian ()
Публикувано26.04.99 22:10



Аз не съм комунист, НЕ СЪМ БИЛ (което е много важно, поне според мен) и никога няма да бъда. Обаче като ти чета излиянията, се убеждавам, че си тъп, тъп си бил и винаги ще бъдеш! Но какво да се прави - вината не е твоя, така че проявявам разбиране. Освен това, не знам дали са ти достатъчно гънките в мозъка, за да се замислиш толкова надълбоко, но агресията е признак на страх и безсилие. Много ще ми е кеф като извоюваш с цената на определено количество "комунистическа" кръв въвличането на България във войната, да те видя как се напикаваш от страх при първата стрелба на западната граница. Неее, не съм прав. Не ти желая такова нещо. Желая ти никога да не се стига дотам. Искам да имаш нормален живот, работа, възможности за развитие. Всичко, което твоите любимци осигуриха на самите себе си, но не и на останалите 99% от българите.

Тема За Владонови [re: No Quarter]  
Автор No Quarter ()
Публикувано26.04.99 22:12



Не бяхме полицейска държава само тогава, когато олигофрени като "Бияча" рушаха народното събрание.

Тема Отг: Държава?!?нови [re: No Quarter]  
Автор Мира до Кристиян ()
Публикувано26.04.99 22:17



Толкова си прав, че чак ме боли! Ние им трябвахме само, за да вземат властта! Сега през нашите трупове, за да я запазят!

Тема Отг: За червенушкитенови [re: No Quarter]  
Автор Стоян ()
Публикувано26.04.99 22:23



През 1989г. бях на 24 години т.е. достатачно голям да осъзная че комунистите ни лъжат за неща в които самите те не вярват.Ето че пак изплуваха и на всичко отгоре пак ни поучават кое е добро и кое зло.Кога комунистите са мислили за интересите на родината си - България или друга страна?

Тема Дупл: Отг: Ставаме полицейска държаванови [re: No Quarter]  
Автор Мира за бияча от СДС ()
Публикувано26.04.99 22:36



За биенето знам, че ви бива. Може би, само затова ви бива.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.