Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 21.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема РУСИЯ ИЛИ Е ЛУДА, ИЛИ БЕЗПОМОЩНА.  
Автор Генерал Антонеску ()
Публикувано19.04.99 19:08



Продължавам с удивленията. Сърбите са най-неблагодарният народ, по-неблагодарен дори от българските комунисти, а това никак не е малко. През цялата си нова история те са се стремели да имат поне един покровител, след това да го дублират /сучеха и от СИВ, и от Запада и се мислеха за много хитри, докато им представиха сметката/. Сърбия никога не е обичала Русия, винаги е била прозападно ориентирана, за съжаление, дори повече от нас. Сърбите ще прецакат руснаците в първия възможен момент, в който могат. Всички вопли за славянство и православие са от хора, които ако могат ще се нарекат с англосаксонски или еврейски имена, и за които Бог е само неприятност. Руснаците са автори на един от най-патетичните и красиви варианти на хуманизма, още от времето на Чернишевски. Много им се възхищавам. Изглежда там не могат да формират онези държавнически решения, които са полезни за тях, и затова те сега играят по чужда свирка, дори когато я надува мъник като Милошевич. Толкова ли не разбирате, че НАТО бомбардира не Сърбия, а следвоенното ООН, а Милошевич играе за най-ретроградните кръгове в Русия? Та там натискът е невероятен, този тук, особено в сайта, ряпа да яде. Милошевич, платен не знам от кого, прави политика, която да доведе до промяна на режима в Русия в антизападен и антипазарен /т.е. антиамерикански/. Цената е ясна: животът и самочувствието на сръбския народ и остатъците от сръбската икономика. Ако бях сърбин, щях да организирам заговор срещу този национален /за своите/ престъпник. Ако бях руснак, щях да пратя отряда Алфа...

Тема Отг: РУСИЯ ИЛИ Е ЛУДА, ИЛИ БЕЗПОМОЩНА.нови [re: Генерал Антонеску]  
Автор zareto ()
Публикувано19.04.99 19:19



Генерале, Внимателно следя всичките ти изказвания по различните теми(не е комплимент). По повод на последното - мисля, че в случая не НАТО, а САЩ бомбардира (или минира) една обединена Европа.И поводът е измислен, защото със същото основание можеха да го направят и преди няколко години. С останалото съм съгласен. А що се отнася до Русия - не забравяй, че "онази" система им беше насаждана повече от 70 години.

Тема Отг: РУСИЯ ИЛИ Е ЛУДА, ИЛИ БЕЗПОМОЩНА.нови [re: Генерал Антонеску]  
Автор Чавдар ()
Публикувано19.04.99 19:28



Безпомощна е, и по-добре, защото, ако беше луда, щеше да настъпи "голямата веселба".

Тема Отг: РУСИЯ ИЛИ Е ЛУДА, ИЛИ БЕЗПОМОЩНА.нови [re: Генерал Антонеску]  
Автор CHernorizec Hrabar ()
Публикувано19.04.99 20:02



Izwinete me! Wremenno niamam kirilica na razpolochenie! Kakwa ironiq! Otnosno sarbite - pochti sam saglasen, no za NATO ili Rusia - hich! I duma da ne stawa che NATO ima samo blagi namerenia... Ta koi shte im plati za fishecite deto gi garmiat tam? A za rusia - te sa edinstwenite deto mogat da kazhat "NE" na NATO, i ako te ne go kazhat skoro shte stane po zle ot klkoto i pri komunizma

Тема до всичкинови [re: Генерал Антонеску]  
Автор Kirilov ()
Публикувано19.04.99 22:14



И аз не обичам сърбите! Проблема е по дебел! Генерала или е луд или се прави на такъв! Ако е наивен простено му е! Съгласен с Чхерноризеца.

Тема Отг: РУСИЯ ИЛИ Е ЛУДА, ИЛИ БЕЗПОМОЩНА.нови [re: Генерал Антонеску]  
Автор Кофи Анан ()
Публикувано20.04.99 12:29



Генерале, Радвам се, че не си нито сърбин, нито руснак - до сега да си направил голямата "патаклама" /не го знам как е на румънски/. Прав си, че в Югославия в момента се прави ревизия на ООН - ще добавя и на цялото следвоенно устройство на Европа и света. Добре де, тогава на чия страна искаш да са руснаците, нали това са камъни в тяхната градина? Дано само нервите им да издържат до край. Само ние не ги бяхме дразнили - сега като си дадем небето ... не ми се мисли! Надявам се, че като човек с пагони няма да седнеш да ме убеждаваш колко са слаби руснаците в момента, защото в коментара си визирам лицето "пиян Боря", който държи едно куфарче и не виждам кой може да ни гарантира, че водката няма да му дойде в повече в един прекрасен момент. А колкото до сърбите - те може би именно поради твоите аргументи винаги са били добре и не е изключено пак да бъдат в новия световен ред. Ние да му мислим...силните не обичат подмазвачите.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.