Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 06.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Самолети летяха снощинови  
Автор Наблюдател ()
Публикувано07.04.99 12:02



Снощи, 06.04.99, около 22:45 часа шум от поне седем последователни прелитания на самолети се чу над Ботевград - на юг, над Стара планина и с посока може би към Етрополе. Да не би бедната БА прави нощни учения, а ?

Тема Отг: Самолети летяха снощинови [re: Наблюдател]  
Автор Друг наблюдател ()
Публикувано07.04.99 12:20



От 5-6 дена през ноща в Мусагеница се чуват самолетните двигатели и ако някои ми каже че ги чуваме зад границата ще му пратя формулите за разпространение на звука във въздушна среда + шума генериран от F-15 на форсаж.

Тема Дупл: Отг: Самолети летяха снощинови [re: Наблюдател]  
Автор Иван - Bin Ladden ()
Публикувано07.04.99 12:33



Ама как смеете?!?ТОЙ вече отрече!Какво си въобразявате, мекерета с мекерета! Гиди, гиди пропагандатори! До кога ще лъжат тези, аман?!? "тези"-тези, които могат!

Тема Отг: По-малко мнителност. [re: Наблюдател]  
Автор Иван Иванов ()
Публикувано07.04.99 12:47



Уважаеми г-да, Да сте чули за интензивния "въздушния мост" между десетки държави в света и Македония и Албания за доставка ба хуманитарна помощ и за евакуиране на бежанци? Ако не сте чули, тогава нашите средства за информация отново са длъжници. Този тип цивилен въдушен трафик до Република Македония днес няма друг път, освен през нашата страна. Разрешенията за прелитане се дават от българското РВД по рутинни международни правила без никаква намеса на изпълнителната власт у нас. Ако страната ни не е направила един хуманен жест - да освободи този тип прелитания от такси - то за всеки полет в държавната хазна влиза непренебрежима сума валута. Искрено Ваш, Иван Иванов, Упсала, Швеция

Тема Ще летят, ами!нови [re: Наблюдател]  
Автор Слав ()
Публикувано07.04.99 12:57



Хе, ами че то е ясно че самолетите на Нато си прелитат през нашата страна от няколко дена. Да не мислите, че като бомбандират Ниш или разни цели в южната част на Югославия, изтребителите-бомбандировачи ще се спрат преди границата (за да не влезнат в България), ще направят обратен завой, и ще се приберат по същия път през Сърбия (без бомби), надявайки се да минат незабелязано! хе-хе-хе

Тема Отг: Самолети летяха снощинови [re: Наблюдател]  
Автор Damian ()
Публикувано07.04.99 13:26



Ами че то си се знае още от момента , в който публикуваха картата в Нюзук по данни на Пентагона за полетите (тук сигурно пак комунистите са виновни!). Но все пак се намериха и хора , които от хиляди километри прозряха истината и разобличават поредния мръсен комунистически заговор . Трудно ми е да повярвам , че на някой може да му дойде такава безмислена , поне от логическа гледна точка идея че това са самолети с помощи. Откъде накъде хуманитарни самолети ще летят посред нощ край югославската граница (а може би и в югославска територия), когато там е пълно с натовски самолети , които чакат да засечат нещо движещо се и да го свалят. И откъде трябва да идва тази помощ и къде да отива, че да се движи по описания маршрут. Явно някои са на принципа - не е важно какво виждам , важното е в какво вярвам.

Тема Отг: Ще летят, ами!нови [re: Наблюдател]  
Автор Кати ()
Публикувано07.04.99 14:51



Хе-хе-хе

Тема Дупл: Отг: По-малко мнителност.нови [re: Наблюдател]  
Автор Nemak ()
Публикувано07.04.99 15:05



Уважаеми Иванов, От далече е лесно да не си мнителен. С почит

Тема Отг: На г-н Damianнови [re: Наблюдател]  
Автор Иван Иванов ()
Публикувано07.04.99 15:40



Уважаеми г-н Damian, Струва ми се, че сте прав (поне по отношение на самия Вас). Съдете сам: Цитат от Вашия отговор: "Трудно ми е да повярвам , че на някой може да му дойде такава безмислена , поне от логическа гледна точка идея че това са самолети с помощи." Друг цитат от Вашия отговор, 5 реда след предишния цитат: "Явно някои са на принципа - не е важно какво виждам , важното е в какво вярвам." Искрено Ваш, Иван Иванов, Упсала, Швеция

Тема Дупл: Отг: На г-н Damianнови [re: Наблюдател]  
Автор Damian ()
Публикувано07.04.99 16:43



Уважаеми г-н Иванов, Явно в нашите спорове се налагат доста разяснения. Ще започна с втория цитат и ще Ви кажа какво виждам и това , в което ми се иска да вярвам. Та Аз виждам : - карта на военните действие , излязла във доста български вестници и препечатана от списание "Нюзуик" въз основа на данни на Пентогона, че бойни самолети на НАТО преминават по маршрут , подозрително напомнящ този , по който участниците в сайта твърдят , че са чули самолетен шум . - твърдения на някои участници в сайта , че шума напомня на изтребители на НАТО (f15) . - твърдения на жители на Трън , Пернишко и Кюстендилско , че от няколко дни чуват шум на самолетни мотори над главите си (преди да се заговори за самолети с хуманитарна помощ). - масирано нощно присъствие на НАТОвски самолети , бомбардиращи сръбски цели близо до българската граница (тази информация я има навсякъде, особено в НАТОвските бюлетини). Та въз основа на това Аз стигам и до цитат номер едно. Какво ще търсят (по силата на коя логика)цивилни самолети в бъкано от военни самолети въздушно пространство , след като се знае , че по военни коридори или в близост до тях не се допускат цивилни самолети. На мен ми се иска да вярвам , че това което правителството твърди за въздушните коридори (че не сме ги давdли на НАТО) е вярно. Много бих се радвал , ако Аз съм сгрешил. Ако има грешка във разсъжденията ми или факти , които Аз не знам - ще се радвам да ме информирате. Искрено Ваш : Damian


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.