Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 29.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Оровни облачета летят към София  
Автор Kiril ()
Публикувано06.04.99 10:32



Оровни облачета летят към София? Лъжа ли е или истина - кажете ми че да знам да слагам ли противогаза или да ...

Тема Отг: Оровни облачета летят към Софиянови [re: Kiril]  
Автор Mandjuk ()
Публикувано06.04.99 11:25



Тъй като в България по същество нищо не се е променило, прочетете нашите вестници от времето на Чернобилската катастрофа. Там съмсем ясно и категорично е казано, че няма никаква опасност. Така, че няма нужда да четете днешните вестници. Наистина няма опасност... от промени.

Тема Отг: Оровни облачета летят към Софиянови [re: Kiril]  
Автор Todor ()
Публикувано06.04.99 12:02



В главите на комунистите има отровни облачета? Идете ги вижте и пред американското посолство!

Тема Какво лети към Софиянови [re: Kiril]  
Автор Динко Станишев ()
Публикувано06.04.99 13:10



НА БАБА ИМ ФЪРЧИЛОТО ЛЕТИ КЪМ СОФИЯ

Тема Отг: Оровни облачета летят към Софиянови [re: Kiril]  
Автор Mandjuk ()
Публикувано06.04.99 13:35



При комунизЪма не може да има отровни облачета. А сега истината е една: или има или няма. За съжаление не е ясно.

Тема Отг: Какво лети към Софиянови [re: Kiril]  
Автор Светослав Манев ()
Публикувано06.04.99 13:38



Не е изключено да има зрънце истина във всичко това... Но е по-добре да не се спекулира със страховете на хората. Най-лесно е да плашиш с нещо, което обикновен човек не може да усети, пипне или види. Например РАДИАЦИЯ, СМЪРТОНОСНИ БАКТЕРИИ и други подобни. Моето мнение е, че ако има нещо сериозно в тази насока, то не би могло да се скрие, защото ще се "размирише" здраво. За Чернобилската катастрофа и влиянието й над България аз наистина зная малко, но не забелязах тя с нещо да промени живота ми. По-скоро бих препоръчал някои хора да не се излагат много на преки слънчеви лъчи, за да не им се нагряват прекалено мозъците от ултравиолетовото излъчване и да раждат мощни ултраидеи.

Тема Отг: Оровни облачета летят към Софиянови [re: Kiril]  
Автор Damian ()
Публикувано06.04.99 15:23



Какви отровни облаци по време на демокрация - тук плуват само розовите облачета на свободата . Хората по света признават за съществуването им (друг е въпроса каква е посоката им) , но в стила на традициите от Чернобил ние отричаме. Не че имаме апаратура да преценим (по думите на министър Манева) но така си смятаме .А за последиците от Чернобил - достатъчно е да се погледнат статистиките за бума на онкологичните (раковите) заболявания към 1996-97г (на 10-11 година е максимумът на ефекта от радияцията) и да се оцени .

Тема Дупл: Отг: Оровни облачета летят към Софиянови [re: Kiril]  
Автор Генерал Антонеску ()
Публикувано06.04.99 15:29



Една от основните причини да мразя болшевиките е Чернобил - мои роднини пострадаха от заболявания, специалистите не ни оставиха колебание за причините. Но, ако се окаже че няма /не казвам, че няма, питам ако се окаже/, към кого, уважаеми, ще останат насочени сегашните ви ругатни?

Тема Отг: Към Damianнови [re: Kiril]  
Автор Светослав Манев ()
Публикувано06.04.99 18:35



Ти, Уважаеми, мислиш ли, че Чернобилската авария от 1987 г. е единственият фактор за увеличаване на онкологично болните в България през 1996-97 година? Аз не съм убеден!! Статистиката, на която се позоваваш може да е вярна ( не си посочил източници ), но не е задължително да е свързана с причината, която посочваш. Тези неща въобще трудно се доказват. Къде са тези преки доказателства, че през 1987 и 1988 г. е имало радиоактивно облъчване над нормите, тук в България? Ако някой ги е крил тогава, то кой ги крие днес? Като ми отговориш на тези въпроси, може и да ти повярвам.

Тема Дупл: Отг: Към Damianнови [re: Kiril]  
Автор Владо ()
Публикувано06.04.99 22:15



Колкото до Чернобил сте прави ... но замисляли ли сте се колко ядрени опита - от всякакъв вид и характер са правени в цял свят за последните 50 години? Или те са били безвредни и без последици за всички???


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.