Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 26.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Aman ot biwshi "kadri" kato gen. Antones  
Автор маршал Жуков ()
Публикувано06.04.99 09:44



Простено му е на генерала - толкова отдавна е изпратен на Запад със задача, че вече не знае на коя пропаганда да вярва. Интересно е, че викащите най-силно за демокрация СЕГА бяха от най-правоверните комунисти ПРЕДИ. Изглежда, че духът на г-н Антонеску (самоубил се през 1945 г.) избива някакви комплекси в този смисъл.

Тема Отг: до Жуковнови [re: маршал Жуков]  
Автор Генерал Антонеску ()
Публикувано06.04.99 10:15



Моето момче, ти не знаеш ли, че не само от ДС хората можеха да вземат интересни книжки за четене?? За теб, изглежда, всеки, който се опита, дори само се опита да представи стройна аргументация, която се съпровивлява на първосигналната пропаганда е ченге. Ами какво искаш - да започнем да си доказваме кой е камила? Това е глупаво. Не съм изпратен на Запад /нито от Запад/, така че бъди така добър да кажеш и някое разумно доказателство в подкрепа на тази хипотеза. Освен това, ако не си живял достатъчно, или си живял добре по време на диктатурата в България, да те нарекат комунист наистина е оскърбление според мен. ПП Ти знаеш ли всъщност какви ги е вършил маршалът Жуков, та се годрееш с него?

Тема Жуков да си гледа работатанови [re: маршал Жуков]  
Автор Динко Станишев ()
Публикувано06.04.99 12:11



Да се обвинява генерала, че бил на Запад и бил ченге са глупавини, от които направо ми призлява. Вместо това, нека просто се дават някакви аргументи, различни от примитивните призиви от рода на "стига бомби" и прочее. Ако някой обвинява и иска да бъде коректен, трябва да представи някакви конкретни доказателства. Както аз не твърдя, че Жуков е мръсен русофил, така и той няма право да обвинява г-н генерала Антонеску. Последният според мен е историк /или поне неосъзнат историк/ и доста е почел човекът. Що се отнася до комплексите, Жуков да си ги избива някъде другаде.

Тема За Жуковнови [re: маршал Жуков]  
Автор полковникЪТ Без Име ()
Публикувано06.04.99 17:24



Господин маршал на цццр, за Жуков (истинския) вземи прочети накои и други факти, пък после нека си говорим... Въобще ей-така за Русия след револуцията, и т.н. Може да почнеш с трилогията на Виктор Суворов "Ледоразбивачът"... има доста интересни неща и за твоя човек там. например как се пращат млади момчета (едва ли не "на кило") на смърт... Ти как мислиш че руснаците са обърнали войната край Сталинград? С колко жертви? И ако толкова си падаш по руската армия по-добре си избери накое по-така име: като СС-27 или ако искаш Илюшин... :)

Тема Отг: За Жуковнови [re: маршал Жуков]  
Автор Чомпето ()
Публикувано07.04.99 11:05



Интересно ми е дане би да мислиш че не е трябвало да има колосални жертви за Сталинград (Ленинград (Сакт-Петербург)) война се печели с жертви и колкото ти е по-слабо оръжието толкова са повече.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.