Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 01.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ЕС, НАТО и политическата пошлост. Да го духате.нови  
Автор Гепи ()
Публикувано05.04.99 17:29



Политиците ни не коментират нещо. Защо Гърция застана на страната на Сърбия. Според мен защото християни и мюсолмани са двата полюса. Защото съществува Турция и Кипърската криза. И защото те знаят че сърбите им са съсед, а другарчето им в НАТО USA е на другия край на земята. Турция 4 пъти (ако не се лъжа) кандидатстват за ЕС. Приемането в ЕС е с пълен консенсус, но естествено докато Гърция е в ЕС Турция ще види ЕС през крив макарон. Политиците не ни казват дали нашата позиция в момента не ни отряза пътя към ЕС. Та кои наш съсед (разбирай Гърция) би ни подкрепил за ЕС след като ние подкрепяме бомбите и дестабилизацията на балканския полуостров в полза на мюсолмани. Може и да получим дивиденти от НАТО (ако продължи да съществуева дълго), но от ЕС искрено се съмнявам. А да и май ООН е отживелица. Мисля че ООН е по тиха от тревата дали и то играе по нечий интереси или е един труп. Жалко че няма какво да държи везната в стабилно положение при този световен еднополюсен модел. ЕС явно не е или не е станал още балансиращ. Абсолютен противник съм на предрасъдъци и пророчества, но е маса гадно че 2000 е на един косъм разстояние а всичко това се случва. Колко войни започнаха на Балканите........

Тема Отг: ЕС, НАТО инови [re: Гепи]  
Автор Генерал Антонеску ()
Публикувано05.04.99 18:10



Ако се беше научил да си редактираш по-възпитано заглавията, можеше и да разговаряме с теб. Не разбирам едно: Защо всички поклонници на Милошевич и пропагандаторите му са толкова незадоволени и разгонени при това. Че е пролет, пролет е, но вербалната агресия свидетелства за потисната сексуална.

Тема Дупл: Do Generala!нови [re: Гепи]  
Автор DIDO ()
Публикувано05.04.99 20:12



Ti kato gledam mai si tchlen na novoto DKMS a?

Тема Отге.ДО ГЕПИнови [re: Гепи]  
Автор ХИТЛЕР ()
Публикувано05.04.99 23:06



ЗНАЧИ ДВАТА ПОЛЮСА ХРИСТИЯНИ МЮСОЛМАНИ. ЗАТОВА ЛИ РУСИЯ Е ВЕДНЪЖ СЪС МЮСОЛМАНИТЕ А ДРУГИЯ ПЪТ СЪС ХРИСТИЯНИТЕ. ПРОСТО ДА НЕ СЕ СЪРДЯТ. А ЗА ПОСЛЕДНИЯ ВЪПРОС СИ МНОГО ПРАВ. КОЛКО ВОЙНИ ЗАПОЧНАХА НА БАЛКАНИТЕ..... И ТО ОТ КОГО?

Тема Отг: ЕС, НАТО и политическата пошлост. Да го духатнови [re: Гепи]  
Автор Георги ()
Публикувано06.04.99 07:32



Гепи, нима не знаеш, че Кофи Анан отговаря за тоалетните в ООН?

Тема Отг: до Дидко [re: Гепи]  
Автор Генерал Антонеску ()
Публикувано06.04.99 09:02



Моето момче, прочети какво съм писал по-долу за онова, за което говориш. Казал го е Соломон /в книга Притчи/: Да отговаря някой преди да чуе е безумие и позор за него. Просто и аз знам мръсни думички, но с тях ругая другите шофьори, когато ме засекат, а не ги пиша, за да си избивам комплексите.

Тема Дупл: Отг: ЕС, НАТО инови [re: Гепи]  
Автор Гепи ()
Публикувано06.04.99 13:49



Знаеш ли прав си. Да се използва "да го духате", не бе ше много добре. За комплексите не го коментирам :-), не съм тръгнал да си меря пишката (опа грешка) с теб или с когото и да било. Но ми е много интересно да чуя коментара ти, а не обясненията кои е комплексар и кои не. Може би не знаеш, че част от хората тук публикуват мнението си за да могат чуят и други мнения и да потърсят нов поглед върху нещата. И най-вече го побликуват така както им идва от вътре, а не така както се пише в статия, говори по телевизията и т.н. Въпреки че в парламента, радиото, телевизията и вестиците има такива неща, че тук само можем да се учи на простащина. Но прав си да използвам "Да го духат" не беше подходяща идея, въпреки че свърши работа, за да привлече достатъчно хора в дискусията(маркетиг так де :-)).

Тема Отг: Отге.ДО ГЕПИнови [re: Гепи]  
Автор Гепи ()
Публикувано06.04.99 13:53



Не разбрах добре какво точно имаш в предвид за Русия, моля те да ми разясниш. А по отношение на Гърция, как би се чувствала заобиколена от мюсолмани. Албания, Косово, Кипър, Турция и да не чува господ Кърджали.

Тема Отг:нови [re: Гепи]  
Автор Генерал Антонеску ()
Публикувано06.04.99 14:50



Развам се, че си ме разбрал. Компютърното пространство е най-свободното в него всеки има право на всичко, но мръсните думи /всъщност няма мръсни думи сами по себе си/ от този тип просто развалят комуникацията, те не водят до нищо, само уморяват. По въпроса за комплексите: психоанализата е много скъпо удоволствие. Това са консултации, които всеки може да получи, стига да знае от кого. Обикновено /статистиката го доказва, не аз/, най-потиснатите хора в една група имат най-радикално поведение, като се стремят да радикализират самата група. Известно е, че най-лесно се въздейства на примитивните инстинкти чрез заплаха или идея за сексуална агресия към сакраменталното пространство /самата личност, негови кръвни роднини, близки/. Сексуалната заплаха е феномен, който е обясняван надълго и нашироко, мързи ме да повтарям онова, което всички знаете. Колкото до маркетинга, егоистично е така - неправилен начин е да привличаш вниманието чрез такива кофти трикове. Не е гот. Ако темите не бяха за такива тъжни неща, иди дойди, но влизаш в тона на пияните хлапета, губи се въобще разговорът. То и българският театър, например, като няма какво да покаже гледа все да разголва хубави актриси, и те настиват...

Тема До генераланови [re: Гепи]  
Автор Гепи ()
Публикувано06.04.99 15:49



Хммммм Пак не виждам никакъв коментар на нещата, които казвам, а продължаваш заяждане на дребно. Интересна ми е твоята глена точка за моите разсъждения, а не твоя опит за психоанализа.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.