Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 03.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Унижтожение на Косовонови  
Автор Мир ()
Публикувано01.04.99 01:40



НАТО предложи на Милошевич ИНТЕРПРЕТАЦИЯТА на мирен догдвор,което надявам се энаете какво эначи. НАТО да настани свой войски в Косово.И с право. Представете си войната след нейния край . Колко жертви ще има ! Но въпреки това Милошевич трябва да бъде спрян !!!

Тема Отг: Унижтожение на Косово [re: Мир]  
Автор Veni ()
Публикувано01.04.99 01:46



A Milosovoch im otgovori: Ne, vie sprete bombardirovkite purvo a nie slet tova chte pomislim dali mozhem da izteglim chast ot voiskite ot Kosovo?! Bez maitap , toi naistina otgovori taka.

Тема Дупл: Отг: Унижтожение на Косовонови [re: Мир]  
Автор picha ()
Публикувано01.04.99 01:47



e nyakoi da se e sumnyaval che toi si e prosto momzhe partizanche - s nachalno obrazovanie - ne!

Тема Дупл: Отг: Унижтожение на Косовонови [re: Мир]  
Автор Tzetzo ()
Публикувано01.04.99 01:53



Za malko utochnenie, Miloshevich kaza: Nie sme gotovi za pregovori, no ne moje da ima takiva kogato ni bombardirat. A sarbite bi trjabvalo da sa ludi da iztegljat vsichkite si voiski ot Kosovo, tova bi bilo chisto samoubiistvo na srabskoto, zabelejete "malcinstvo" tam!

Тема Отг: Мнениенови [re: Мир]  
Автор Диди ()
Публикувано01.04.99 02:15



Едва ли пък сръбския диктатор може да диктува правилата. Мисля си, че ако беше разумен човек всичко това нямаше да се случи. Защо един (всъщност два) народа трябва да страдат заради нечии болни амбиции. За пореден път се доказва, че комунисти до власт не бива да се допускат. Слава Богу, че ние проумяхме тази историческо доказана истина преди сърбите. Иначе...

Тема Дупл: Отг: Дидинови [re: Мир]  
Автор Andrey ()
Публикувано01.04.99 02:19



Точно така Диди. Аз лично не съм убеден, че Слобо е избран демократично, тъй като изборите в комунистическа държава са предварително ясни. Колкото до това, че сърбите са обединени около него, това е напълно естествено - застрашени са. Основен социо-псих. механизъм. Сърбите в момента сърбат попарата, която им надробиха разни малумни социални инженери. Държавата не може да е едновременно бедна, мултинационална и да се намира на балканите. Като сложиш и комунист в тази манджа - тя гръмва. Не знам колко от вас са били в съзнание преди точно 10 години, но се гордея, че от тогава насам в България етнически конфликт няма. И разни глупости от рода, че турците в Разград или Кърджали са нещо страшно са напълно лишени от основания. Хората работят като животни и си изкарват хляба много по-трудно от повечето българи. За това трябва да се уважават.

Тема Дупл: Отг: Мнениенови [re: Мир]  
Автор Иван Иванов ()
Публикувано01.04.99 02:26



Г-н Диди, Прави са думите Ви. Незвисимо, че според мен няма да се харесат на мнозина в този форум, натрапчиво представящи се за некомунисти и пласиращи къде хитровата, къде плоска комунистическа пропаганда. И грабващи словесните бухалките, когато нямат друго по-умно по ръка. Искрено Ваш, Иван Иванов, Упсала. Швеция

Тема Отг: Дупл: Отг: от Дидинови [re: Мир]  
Автор Дел ()
Публикувано01.04.99 03:40



Вече съм Дел (за да не стават грешки). Благодаря ви за разбирането. Радвам се ,че чак от Швеция се включват.

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: от Дидинови [re: Мир]  
Автор МЕРИ ()
Публикувано01.04.99 11:44



Съгласна съм с теб Дел. Напълно подкрепям Андрей - за турците. Благодаря на Ив.Иванов, че от толкова далече и така компетентно се включва в дискусиите. Радвам се, че много хора вече не ги е страх да декларират собственото си мнение. Мене вчера за подобни опити ме нарекоха "първична", а когато си защитих собствената/все пак моята/ позиция, ме нарекоха и "злобна".

Тема Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: от Дидинови [re: Мир]  
Автор Динко Станишев ()
Публикувано01.04.99 12:51



Свалям шапка на честните българи, които не се срамуват да изкажат аргументирано мнението си.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.