Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:13 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Що е то НАТО на Балканите?нови  
Автор Дидо ()
Публикувано29.03.99 00:53



Уважаеми господа от така наречения "Алианс",оставете Балканите на мира,след като има проблем то той ще бъде разрешен и без вашата "Помощ".Не оставяйте Бил Клинтън заради една свирка да избива невинни хора, па макар тези хора да са на балканите. Освен това господа от НАТО защо не се намесихте в Турция, когато там избиват кюрди, защо не нападнахте Великобритания за да защитите Северна Ирлания и ИРА,защо не спряхте Турция когато влезе в Кипър и т.н. ? Ако на косовските албанци не им изнася , да емигрират в Албания. Така или иначе това ще бъде вторият Виетнам за USA, само да се опитат да влязат със сухопътни войски в Сърбия. Чак сега се сещам защо си имаме Американска Болница в Трън.Май е на най-подходящото географско място тази болница? Що не я направихте във Бургас или Варна например ? А нашите политици пак постъпиха Дупедавски. Еми от такива политици, такива "Високо отговорни" неща правят. А ако да предположиме че в Разград решат да си правят Република ? Дали ще им бъде разрешено ? И ако не им се разреши , дали НАТО ще бомбардира и България ? Явно старата приказка ,че загубена битка Българската войска няма , но и няма спечелена война заради политиците си е още вярна. Честит ви първи свален STELTH , ще има и още.И тогава се надявам в Америка да се събудят американските майки , и ветераните от Виетнам за да помогнат в спирането на това безумие.

Тема Отг: Що е то НАТО на Балканите? [re: Дидо]  
Автор Tony ()
Публикувано29.03.99 01:37



Dido,pochini malko na Pozitano,che mnogo se zaduha, a ne si veche mlad.Vzemi si hapcheto,idi v kafeto, vzemi ot niakoi drugar vestnik "Duma", izprazni si tam dushata i vse niakoi shte se nameri, da te pocherpi kafe ili tsigara. Posle vij da niamash problemi, ako shefa ti razbere kak izpolzuvash kompiutura mu i kakvi gluposti pishesh. Eh,zashto li sum tolkova dobur ne samo kum horata?

Тема Дупл: Отг: Що е то НАТО на Балканите?нови [re: Дидо]  
Автор vlado ()
Публикувано29.03.99 02:00



Tony, Tony wiz po dobre temata i ne se otkloniawai ot neia !!

Тема Отг: Дупл: Отг: Що е то НАТО на Балканите?нови [re: Дидо]  
Автор Sava ()
Публикувано29.03.99 02:05



Не му обръщай внимание, Владо... Явно, че когато на българина му свършат аргументите, той нарича събеседника си "комунист" и така излиза с "чест" от спора! Като в оня виц : "А, вие защо биете негрите?"

Тема Отг: Дупл: Отг: Що е то НАТО на Балканите?нови [re: Дидо]  
Автор Tony-do Vladko ()
Публикувано29.03.99 02:43



Dobre be,moeto momche.Samo che mi svurshiha tsigarite, a ne argumentite,kakto se vkliuchva ot konevruza - Sava li beshe? - niama znachenie - i tova me iznervia.Az shte skocha s kolata da piina edno otsreshta i da si kupia tsigari, a ti vij dali niakoi shte napishe neshto sviasno, ta da mi kajesh.

Тема Дупл: Отг: Що е то НАТО на Балканите?нови [re: Дидо]  
Автор Manol Manolov ()
Публикувано29.03.99 09:46



Tony mai imash problem - prekaleno politiziran si Ta tuka ne stawa duma za politicheski partii , a za otstoiawane na lichno mnenie i pozicia . Niamash nikakwo prawo da se podigrawash po takyw nachin na chovek ,koito si izkazwa mnenieto ,oste pomalko che ti sega ne si kazal nisto po temata . A i kakwo li mnenie moje da imash, kogato se opitwash da se vdignesh v ochite na niakoi si ,koito vi se vodi vodach v Shvezia. Smyrt na smotanite SHIPTYRI - koito grob kopae drugimu sam pada v nego.

Тема Дупл: Do Tonyнови [re: Дидо]  
Автор Manol Manolov ()
Публикувано29.03.99 09:54



Mene izobsto ne me interesuwa koga i kyde ste hodish samo se pridyrjai kym temata. Oste po malko me interesuwa kyde jiweesh i s kakwo razpolagash zastoto predi niakolko dena si beshe izbroil kolite i kystata si - ta ne ti li iasno che towa ti izfukwane e tolkowa dolno , ta kato si tolkowa oprawen ela i jiwei tuka . Strahlivec kriesh se v Shvezia i akyl ste ni dawa kak da si jiweem , i koi bil praw i koi ne . I da znaesh nikoi v chata ne e momcheto ti . Ot kyde imash samuchustwieto che ti si samo praw ,a gite ne .I prestani s towa podigrawatelno otnoshenie vyv forumite .

Тема Отг: Дупл: Do vsichkiнови [re: Дидо]  
Автор Rumen ()
Публикувано29.03.99 10:56



Gospoda, misleh da se vklucha vyv vashata diskusiqta, no tova si e chista karanica s tipichni bylgarski(balkanski) obidi i epiteti. Za tova sveta ni ima za hora vtora ryka i si experimentira s nas... Sygalqvam za nas....

Тема Дупл: Отг: Дупл: Do Rumen, Manol i Tonyнови [re: Дидо]  
Автор A3 ( RAGE ) ()
Публикувано29.03.99 11:10



Rumene : ne trqbwa taka - ne ni imat za wtora ryka, opitwat se da ni nakarat nie samite da se mislim za wtoro kachestwo. Vlado: kwo mu se wryzwash na towa tony?!?!? Tony: "momchenceto mi", kato te slusham chak me e sram che ebah majka ti? PS: taka li mislish che trqbwa da si goworim?

Тема Do tozi, koito ot nishto ne se interнови [re: Дидо]  
Автор Tony-do Manolcho ()
Публикувано29.03.99 22:19



Bravo, Manole, dobre, Manolov. Drago mi beshe da te procheta, a s oshte po - goliamo udovolstvie shte te zabravia.Dopredi malko misleh, che poznavam nai-goliamoto druvche s tova ime v Bulgaria, no sega sum razkoleban.Derzai, ti si shtastliv, che ne razbirash kolko si ne...........


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.